Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Které známé tváře nelenily a ozdobily svůj letošní vánoční stromeček již na začátku prosince?

Které instagramerky už mají vánoční stromeček? Inspirujte se překrásnou výzdobou!

Vánoce
zdroj: Instagram Vánoce
aktualizováno 05.12.2018, 17:05 | 05.12.2018, 17:05 | Krásná.cz

Které známé tváře nelenily a ozdobily svůj letošní vánoční stromeček již na začátku prosince?

Fotografie dokonale ozdobeného vánočního stromečku je jedním z Instagramových must-have. Které instagramerce se podle vás letošní výzdoba nejvíce povedla?

 

1. Kylie Jenner

 

U Kylie a jejich slavných sester budou Vánoce probíhat jak jinak než ve velkém stylu. Letos Kylie vsadila na obrovský a honosný zlatý vánoční stromeček, který přesně zapadá do jejího vkusu. Asi vás její výběr také nepřekvapil, že?

 

Vánoce
(Foto: Instagram)

@kyliejenner

 

2. Zoella

 

Youtuberka si doma již prvního prosince vytvořila tak krásné vánoční zátiší, že by se u ní v obýváku mohl z fleku natáčet vánoční film. Jen si to představte. V krbu tiše praská oheň, z kuchyně voní vánoční cukroví a stromeček je krásně osvícený a připravený na nadílku. Už se začínáte těšit?

 

Vánoce
(Foto: Instagram)

@zoella

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tip na outfit ke stromečku: Vtipné vánoční svetry

DIY: Tipy na vtipné vánoční občerstvení

Tipy na vánoční dárky

3. Chiara Ferragni

 

Chiara s partnerem Fedezem trávili první adventní neděli doma ve svém bytě v Miláně a známá blogerka upozornila svých 15,6 milionu fanoušků na to, že už nastal čas na vánoční přípravy. Chiara letos vsadila na bílou a její stromeček vypadá jako pokrytý hromadou sněhu. 

 

Vánoce
(Foto: Instagram)

@chiaraferragni

 

4. Mimi Ikonn

 

"Nejsem si jistá, jestli jsem šťastnější já nebo má dcera Alexa, " okomentovala Mimi svůj výtvor v podobě krásného vánočního stromečku. Se svými sledujícími se podělila také o dojetí, které letošní zimu prožívá. Pod jednu ze svých fotografií napsala, že ještě předtím, než byla těhotná, měla vizi, ve které uviděla svou budoucí dceru věšet ozdoby na stromeček. Vše se jí vyplnilo.

 

Vánoce
(Foto: Instagram)

@mimiikonn

 

Do jakých barev letos plánujete sladit váš stromeček vy? Dejte nám vědět do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení