Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vybrat si šperk není jen otázka vkusu a estetického cítění, ale i mocného podvědomí. Prozradí o vaší osobnosti i to, co možná vůbec netušíte.

Který prsten se vám líbí nejvíc? Váš výběr odhalí vaši osobnost

Dívka
zdroj: Getty Images Dívka
aktualizováno 18.08.2019, 00:00 | 18.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Vybrat si šperk není jen otázka vkusu a estetického cítění, ale i mocného podvědomí. Prozradí o vaší osobnosti i to, co možná vůbec netušíte.

Jaké je vaše sebevědomí, postavení ve skupině, silné i slabé stránky? I to dokáže poodhalit jednoduchý test. Stačí jediné – vybrat si z obrázku bez přemýšlení a dlouhého rozmýšlení jeden jediný prsten.

 

Prsteny
(Foto: Pinterest)


Který jste vybrali? Váš výběr odhalí tajná zákoutí vaší osobnosti.


První prsten


Druzí vás vnímají jako silnou, charismatickou osobnost, jejíž názory respektují, berou vás jako vzor a inspiraci. Oceňuji váš smysl pro spravedlnost a upřímnost, i když někdy může být až zraňující. Částečně jste si své síly osobnosti vědomi, což dokáže nafouknout vaše sebevědomí i postavení, jaké ve společnosti očekáváte. Pozor, ať nepřestřelíte a nepůsobíte na druhé příliš tvrdě a přísně, nebo nemají pocit, že na ně hledíte se značným pohrdáním.


Druhý prsten


Něha, ženskost, soucit a laskavost, to jsou vlastnosti, které doslova prostupují vaší osobností. Jste velký snílek, možná až se sklony k naivitě, věčně s hlavou v oblacích. Naštěstí se dokážete obklopovat racionálněji smýšlejícími lidmi, kteří se postarají o to, abyste si nenabyli nos při střetu s realitou. Mezi takové lidi patří i váš otec, dobrý kamarád a doufáte, že přesně takový bude i váš životní partner. Vy ho za to zahrnete neutuchající láskou, vděčností a nebudete v něm ubíjet jeho mužnost.


Třetí prsten


Výrazný kousek pro výraznou osobnost. Jste živočišná, dravá, živelná. Cloumá vámi niterná energie, která vás pohání vpřed, dodává dravost vašim činům i slovům. Snadno lidi zapudíte nebo si obrátíte proti sobě, ale hlavu si s tím neděláte. Dobrých přátel nemáte mnoho, ale můžete za ně dát ruku do ohně a víte, že se na ně můžete za všech okolností spolehnout. I když toho často nevyužíváte, rády máte vše pevně ve svých rukách a pod kontrolou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Uhádneš, jaký film se skrývá pod emotikony?
Jaký je váš nejsilnější povahový rys? Jednoduchý KVÍZ odhalí vaše pravé já
Které dveře otevřete? Odhalí vaše skryté tajemství


Čtvrtý prsten


Prsten s kulatým kamínkem ve zlatém kroužku působí čistě a harmonicky. To je stěžejní i ve vašem životě, máte rádi vyrovnanost, čistotu, klid. Vyvážené musí být i tělesné a duševní, potřebujete naplňovat své sny a těšit smysly, stejně jako si užívat pohybu, milování, rozechvívajícího flirtu i nabíjejícího kamarádství. Rodina a přátelé jsou pro vás nesmírně důležití, snadno vyjdete s každým a vaši přátelé jsou pestrou směsí inspirativních osobností.


Pátý prsten


Prsten je něžný a křehký, pro tyto hodnoty je ve vašem životě vždy dostatek místa. Ceníte si lásky, romantiky, duchovního hloubání, filozofování, jste osobnost vždy nápomocná, myslíte často víc na druhé než na sebe. Možná v životě více milujete druhé, rodinu, partnera, v budoucnu své děti, ale city, které z vás k druhým proudí, naplňují a uspokojují i vás samé. Stejnou něhu a starost pociťujete nejen k lidem, ale i přírodě a věcem, jste šetrná, ohleduplná, ekologicky smýšlející. Nadchne vás západ slunce, dobré jídlo, příjemná kniha a útulně zařízený koutek ve vašem bytě.

 

Šestý prsten


Přejete si, aby váš život byl jako vybroušený diamant: bezchybný, ohromující, úžasný a jedinečný. Je vám vlastní perfekcionismus, jste ambiciózní, důsledná, vyžadujete výkon od sebe i od druhých, za každých okolností zachováváte chladnou hlavu a racionální nadhled. Možná tím někoho odradíte, protože se zdáte chladná, tvrdá a robotická, ale jen díky této vlastnosti si splníte všechny sny, po kterých toužíte. Ať je to procestovat celý svět, vybudovat úspěšné podnikání nebo skloubit práci, která vás nabíjí, se spokojeným rodinným životem.

 

Sedí to na vás, nebo vás tento test překvapil?0 hlasů
Vaše hodnocení