Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na začátku nového týdne je tu další rozhovor s novou báječnou blogerkou. Tentokrát se představuje 19 letá blogerka Karolína, vystupující pod přezdívkou Lotty Biondi.

LOTTY BIONDI: Inspiruji se vším kolem sebe

Lotty Biondi
Lotty Biondi
aktualizováno 14.07.2014, 09:01 | 14.07.2014, 08:00 | Krasna.cz/sr

Na začátku nového týdne je tu další rozhovor s novou báječnou blogerkou. Tentokrát se představuje 19 letá blogerka Karolína, vystupující pod přezdívkou Lotty Biondi.

Prozradíš, kolik ti je let a odkud jsi?

 

Je mi 19 let a jsem z Mělníka.

 

Jak by ses našim čtenářkám představila v několika větách?

 

Jsem čerstvá maturantka s chutí užít si každý den. Miluji párty a zábavu. Snažím se žít zdravým životním stylem a cvičit. Ráda si ze sebe dělám legraci. Od září budu studentka VOŠON a nehorázně se těším. Mám dva mladší sourozence a ráda sleduji tragické filmy.

 

Máš nějaké motto, které tě vystihuje, nebo vzor, kterému by ses chtěla přiblížit?

 

Většinou si říkám takové to klasické, že když se chce, všechno jde, a že když si za něčím půjdeme, povede se to. Vzor jako takový nemám. Myslím, že člověk se inspiruje vším kolem sebe. Momentálně mě ale dost inspiruje Adenike Endtová (fitness bikina), která dokázala za pouhý rok změnit nejen své tělo, ale i život.

 

Kdy a proč sis založila svůj blog?

 

Blogy jsem si zakládala už od mala, ale vždy mi vadily věci, co jsem tam cpala ze začátku, a tak jsem si jednou založila blog s tím, že bude už fakt pořádný a plnohodnotný, a hlavně jsem měla až příliš času na intru. Blog byl založen v roce 2010.

 

Lotty Biondi
(Foto: Archiv blogerky)

 

Kolik času blogu věnuješ a jakou roli ve tvém životě hraje?

 

Bohužel méně, než bych chtěla. Tenhle rok byl celkově náročný a blog jsem musela posunout na nižší místo a prokousat se těma hlavníma věcmi, ale těším se, že se do toho teď pořádně pustím. Blog jako takový beru spíše jako odreagování a hezký koníček.

 

Co všechno lze na tvém blogu najít a jak moc si na blogu hlídáš své soukromí?

 

Na mém blogu najdete všechno, co je mojí osobnosti blízké, takže od vzhledu po typy na filmy, rady v nakupování a spoustu dalšího.
Dříve jsem si své soukromí příliš nehlídala, a teď toho občas lituji, protože ne každý člověk je hodný a zdravě kritický.

 

Jaký tvůj článek z poslední doby se ti podle tebe nejvíc povedl a doporučila bys ho ostatním k přečtení?

 

U mě bude poslední doba docela dlouhá, jelikož jsem do blogu opravdu nedávala příliš energie kvůli maturitě a příjimačkám, takže pokud bych chtěla doporučit nějaký svůj článek, možná bych i doporučila ten poslední o tom, že bychom si věci ve svém životě měli zasloužit a ne k nim přijít náhodou.

 

Čteš ty sama nějaké blogy a jaké blogy se ti nejvíc líbí?

 

Bohužel, ale sama blogy nečtu. Jsem ráda, když se stíhám věnovat tomu svému.

 

Lotty Biondi
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co ty a kluci - máš teď někoho a jaké typy kluků se ti líbí?

 

Já a kluci. To je docela vtipné téma. V srpnu bych byla se svým přítelem tři roky, bohužel máme nějaké neshody, tak se neustále rozcházíme a scházíme.

U kluků ani tolik nekoukám na vzhled - spíše na to, jaký kluk je. Líbí se mi vtipní kluci, kteří si na nic nehrajou a dokáží si udělat srandu sami ze sebe, jsou akční.

 

Co děláš pro to, abys byla krásná, a v čem podle tebe krása spočívá?

 

Podle mě je nejhezčí, když je dívka přirozená a svou krásu jen zvýrazňuje a podporuje kosmetickými produkty. Samozřejmě i sebehezčí holka, co je hloupá jak poleno, není ideál. Myslím, že k tomu, aby holka byla opravdu krásná, by měla být aspoň špetku krásná i zevnitř.

O svůj vzhled se snažím pečovat a myslím, že základem je krásná pokožka, které můžeme docílit pravidelným čištěním pleti a peelingy. Také se snažím mít pravidelný spánek a pitný režim, díky kterému není pokožka unavená a napjatá.

 

Jaký máš názor na pro-ana blogy?

 

Já musím přiznat, že ve svých 13 letech jsem jeden takový blog měla a byl to pro mě můj svět. Díky tomu blogu jsem si ale vybudovala dost ošklivý vztah ke svému tělu, ze kterého jsem už naštěstí vyrostla a zhubla až příliš moc kil. Dokonce jsem před tímhle svým osudným blogem měla o velikost větší prsa než teď.
Myslím, že blogy propagující anorexii jsou v podstatě smutné příběhy holčiček (dokonce i žen), které si myslí, že zhubnout můžou jen hladověním, a nenechají si to vymluvit. Uctívají Anu a přejí si být nemocné. Přitom takové vypracované fitness tělo se s tím nedá zdaleka rovnat.

 

Kde všude kromě Blogu máš účet a které weby nebo appky tě nejvíc baví?

 

Účet mám samozřejmě na Facebooku a na Instagramu, který mě začal hodně bavit kvůli možnosti sledovat životy lidí v zahraničí, jejich kultury a toho, co je pro ně normální a pro nás neuvěřitelné.

 

Lotty Biondi
(Foto: Archiv blogerky)

 

Kdyby sis měla tipnout - myslíš, že budeš mít svůj blog i za 5 let?

 

Na tipování jsem hodně špatná a vlastně si ani nedokážu představit, kde za nějakých 5 let budu, a to se mi na životě líbí - nikdy nevíme, jak se náš život zamotá.

 

Navštivte blog zpovídané blogerky na adrese lottybiondi.blog.cz nebo sledujte její rubriku na Krasna.cz ZDE.

 

Lotty Biondi8 hlasů
Vaše hodnocení