Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejkrásnější dívka Česka byla vyhlášena včera 29. října během slavnostního galavečera v divadle Broadway.

Miss České republiky má vítězku! Jaká je Nikola Kokyová?

Miss České republiky 2019
zdroj: Instagram Miss České republiky 2019
aktualizováno 30.10.2019, 11:53 | 30.10.2019, 10:08 | Krásná.cz

Nejkrásnější dívka Česka byla vyhlášena včera 29. října během slavnostního galavečera v divadle Broadway.

K získání krásné korunky a titulu Miss České republiky však vedla ještě dlouhá cesta. Aby jedna z dívek vyhrála, musela přesvědčit porotu, která udělovala body. Rozhodnout se mezi dvanácti finalistkami opravdu nemohlo být jednoduché. Všechny se utkaly hned v několika disciplínách.


Nejdřív se dívky představily divákům a řekly, odkud pochází. U některých byla znát počáteční tréma, všechny si však na pódiu brzy zvykly. Finalistky Miss České republiky 2019 musely ukázat, v čem jsou výjimečné a jaký je jejich talent během volné disciplíny.


Tuto část večera dívky pojaly tak, že vzaly své fanoušky do různých částí světa. Stali jsme se svědky japonského karate vystoupení, francouzského kabaretního představení, smyslného kubánského tance, ale také drsného rockového výstupu. Jedna z dívek také předvedla svou kouzelnickou show a všechno to zakončil zpěv poslední z vystupujících. Následovala očekávaná promenáda v plavkách a poté přehlídka večerních šatů.


Korunku pro sebe nakonec získala Nikola Kokyová z Kolína. Dojalo ji to k slzám natolik, že si musela na chvíli kleknout na zem. Trofej jí předala vítězka Miss České republiky pro rok 2018 Iveta Maurerová, pro kterou vůbec nebylo lehké se korunky vzdát.

 

Miss České republiky 2019
(Foto: Instagram)


I když Nikola přiznává, že je klišé říkat, jak to nečekala, tak s vítězstvím opravdu nepočítala. Byla to právě ona, kdo porotu přesvědčil svým energickým latinskoamerickým tancem. Tomu se věnuje už od tří let, dřív také hrála na flétnu. Samu sebe vidí jako komunikativní dívku, která se někdy rozpovídá až moc a vždycky se snaží věnovat všem lidem najednou. U Nikoly můžete zaznamenat lehce exotický vzhled, což je dané tím, že má romské předky. Každopádně si celý večer užila a byla ráda za možnost stát na jevišti před naplněným divadlem.

 

Miss České republiky 2019
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Příprava na Miss Universe je tvrdá dřina! Známe extrémní dietu jedné z finalistek
Kdo je nová Miss Denisa Spergerová?
10. ročník Miss Czech Republic má svou vítězku: Luxusní výhru si ale moc neužije


Na druhém místě stanula blondýnka Sára Lyčková, která se zároveň stala první vicemiss. Křehká Sára publikum překvapila coby rockerka hrou na bicí, což si opravdu užívala. Na tento nástroj hraje už od čtvrté třídy a bylo vidět, že jí to opravdu jde. Umí ale také zpívat a tančit, z hudební rodiny však nepochází. Rodinní příslušníci ji během soutěže hodně podporovali a motivovali, takže je to podle ní i jejich vítězství. I tak však s takovým úspěchem nepočítala, včerejší večer si chtěla především užít.

 

Miss České republiky 2019
(Foto: Instagram)


Druhou vicemiss byla vyhlášená rusovláska Dominika Benáková. Ta se během volné disciplíny nevěnovala tanci ani hudebnímu vystoupení, ale předvedla bojový sport karate. K tomu ji vždy vedl děda, který chtěl, aby se uměla bránit. Naštěstí to však nikdy nemusela v praxi použít.

 

Miss České republiky 2019
(Foto: Instagram)


Vítězstvím to ale pro dívky nekončí. Čeká je náročný rok, během kterého pojedou na mezinárodní soutěže a také se budou věnovat charitě. Jak řekl ředitel Miss České republiky Robert Novotný, titul Miss otevírá mnohé dveře a je hezké mít tento zápis v životopisu. Přestože však může finalistkám výhra hodně pomoct, ještě to ale neznamená, že v modelingu určitě uspějí. Tak jim držte palce!0 hlasů
Vaše hodnocení