Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tento muž se dokáže nalíčit lépe než vy samy. Rád používá barevné rtěnky a nebojí se ani výrazné červené. Kouřové oči zvládne levou zadní a ke správnému konturování obličeje už nejspíš nepotřebuje vůbec žádný tutoriál. Nalíčený a ve svých modelech...

Muž se maluje a obléká jako Barbie! Je dokonalou kopií slavné panenky

Devon John Monfils
zdroj: Instagram Devon John Monfils
aktualizováno 08.05.2019, 00:00 | 08.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Tento muž se dokáže nalíčit lépe než vy samy. Rád používá barevné rtěnky a nebojí se ani výrazné červené. Kouřové oči zvládne levou zadní a ke správnému konturování obličeje už nejspíš nepotřebuje vůbec žádný tutoriál. Nalíčený a ve svých modelech pak pózuje a do posledního detailu promyšlené fotografie sdílí na instagramu.

Devon John Monfils se očividně nechal inspirovat Barbie stylem. Ne že by se z něj ale stal Ken, udělal ze sebe přímo Barbie! Bizarní fotografie zanechávají v jeho fanoušcích zvláštní dojem, ocenit se ale musí jeho snaha, s jakou se umí na snímcích správně nastylizovat.

 

Devon John Monfils
(Foto: Instagram)

 

Na jeho Instagramu převládá hlavně růžová, ale i další výrazné pastelové barvy jako červená nebo žlutá. Devon se nebojí kočičích očních linek, umělých řas, prodloužených nehtů ani dokonale vykresleného obočí. Plné rty by mu dokonce mohla závidět kdejaká žena!

 

Devon John Monfils
(Foto: Instagram)

 

Jeho hlavu na fotkách většinou pokrývá paruka, často jde o dlouhé, lehce vlnité vlasy v různých odstínech blond nebo růžové.

 

ČTĚTE TAKÉ:

"Miluji ten pocit, když se cítím jako princezna," říká živá Barbie
Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost
5 cestovatelských profilů na Instagramu, které musíte sledovat

 

A aby byl efekt zaručený a on své dílo dotáhl do konce, fotí se v dívčím oblečení. Nechybí puntíkované sukně, kabelky a podpatky a dokonce si pomocí korzetu nechává stahovat i pas, aby ho měl jako vosa! Často nechybí ani podvazky a další retro prvky.

 

Devon John Monfils
(Foto: Instagram)

 

A jaký máte na jeho „talent“ názor vy? Podívejte se na další fotografie do galerie.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii2 hlasů
Vaše hodnocení