Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každý student se nemůže dočkat vysněných prázdnin. Už za několik týdnů se zamknou dveře škol a přijde čas letních lásek a zklamání. Pokud si chceš čekání na prázdniny trošku zkrátit, podívej se na letní komedie, díky kterým budeš mít pocit, ž...

Nalaď se na prázdniny pohodovými LETNÍMI FILMY! Tyhle snímky musíš vidět

Sledování filmů
zdroj: Thinkstockphotos Sledování filmů
aktualizováno 07.06.2018, 00:26 | 07.06.2018, 00:26 | Krásná.cz

Snad každý student se nemůže dočkat vysněných prázdnin. Už za několik týdnů se zamknou dveře škol a přijde čas letních lásek a zklamání. Pokud si chceš čekání na prázdniny trošku zkrátit, podívej se na letní komedie, díky kterým budeš mít pocit, že prázdniny už začaly.

A o jakých filmech je řeč?


VÝLET DO ŘÍMA
Také tě mrzí, že Mary-Kate a Ashley Olsen pověsily herectví na hřebík? Pokud patříš mezi jejich věrné fanynky, pak rozhodně mrkni na film Výlet do Říma. Uvidíš zákulisí letní praxe, během které se dvojčata snaží zaujmout vlivného šéfa a ukázat mu, že mají opravdový talent. Samozřejmě nechybí ani letní lásky a vzplanutí. Jak celý film dopadne? Na to už musíš přijít sama.

 

Výlet do Říma
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


LETNÍ BOUŘE

Seznam se s Tobim a Achimem - dlouholetými přáteli, kteří jsou v jednom veslařském družstvu. Mladí chlapci postupně objevují nástrahy i radosti dospívajícího života, což se rychle promítne i na jejich kamarádství. Zatímco se rozvíjí Achimův milostný vztah se Sandrou, Tobi si začíná uvědomovat, že jeho poměr k Achimovi je více než jen kamarádský. Dokáže se Tobi svěřit Achimovi se svými city?

 

Letní bouře
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


PANNA NEBO OREL
Snad všichni víme, co může způsobit jeden jediný a neškodný klep. Své o tom ví i Olive Penderghast, která na nechráněném místě zalhala své kamarádce. Stačilo jenom pár dní a celá škola věděla o události, kterou si Olive údajně prošla. Zprvu se Olive chtěla pomluvám bránit, ale nakonec se rozhodla, že je využije ve svůj prospěch. Povedlo se jí to?

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou
Filmy, které musí vidět každý MILOVNÍK MÓDY
Chceš se bát? 6 děsivých hororů, které musíš vidět!


THE DUFF
Matka příroda si s námi pěkně pohrála, a tak některým dala do vínku krásu a jiným naopak na kráse a šarmu ubrala. Bianca má vedle sebe dvě krásné kamarádky, ale ona sama neoplývá krásou a většina kluků se na ni ani nepodívá. Studentka však nechce jít na ples sama, a tak uzavře oboustranně výhodný "obchod" s dlouholetým (ne)kamarádem Wesley. Stane se z ošklivého káčátka krásná labuť?

 

The Duff
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


DOPISY PRO JULII
Italské město Verona patří všem zamilovaným párům. Do Verony přijíždí i mladá Američanka Sophie, která se po příjezdu setkává se skupinkou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! Co nález dopisu znamená?0 hlasů
Vaše hodnocení