Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Člověk by si myslel, že na spodním prádle není nic zajímavého. Ráno si oblékneme oblíbené spodní kalhotky, které večer vyhodíme do koše na prádlo. Nuda! Nenech se ale zmást, při nošení spodního prádla můžeme udělat hned několik zásadních chyb.

NÁSTRAHY SPODNÍHO PRÁDLA: Proč nenosit tanga a jaký zvolit materiál?

Spodní prádlo - 2
zdroj: Thinkstockphotos Spodní prádlo - 2
aktualizováno 18.06.2018, 16:38 | 18.06.2018, 16:38 | Krásná.cz

Člověk by si myslel, že na spodním prádle není nic zajímavého. Ráno si oblékneme oblíbené spodní kalhotky, které večer vyhodíme do koše na prádlo. Nuda! Nenech se ale zmást, při nošení spodního prádla můžeme udělat hned několik zásadních chyb.

Na těchto pět bodů si dej pozor!


1. Nosíme stejné kalhotky i po cvičení
Máš za sebou náročný workout ve fitku? Pak si nezapomeň vyměnit kalhotky! Zpocené kalhotky jsou rájem pro bakterie a kvasinky, proto není vhodné, abys je nosila po zbytek dne. „Kvasinky a bakterie mají rádi teplé, tmavé a především vlhké prostředí,“ říká lékařka Octavia Cannon pro Seventeen.com. Rozhodně tento bod nepodceňuj, nemuselo by se ti to vyplatit…

 


2. Správný materiál
Snad každá dívka se chce cítit pohodlně, a to i v dolních partiích těla. Obzvláště teď v létě dbej na to, abys nosila bavlněné kalhoty, které jsou prodyšné a příjemné. „Pokud si vyberete kalhotky z jiného materiálu, podívejte se, zda je alespoň jejich rozkrok vyroben z bavlny,“ radí Cannon. Je tedy načase, abys řekla sbohem spodnímu prádlu, které je z umělého vlákna. Uvidíš, že ihned poznáš rozdíl.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Spodní prádlo prozradí, jaká jsi v posteli
Co o něm prozradí jeho spodní prádlo?
Nenosíš špatnou podprsenku? Odhalí to jednoduchý test


3. Jednou a dost!
Ano, žádné opakované nošení spodního prádla! Je nám jasné, že většina dívek používá kalhoty jenom jeden den, ale najdou se tací, kteří si je v nouzi obléknou i zítra. „Prosím, noste své spodní prádlo jenom jednou, pak ho dejte vyprat. Obzvláště to platí pro tanga,“ dodává lékařka. Stejně jako zpocené spodní prádlo i špinavé prádlo je semeništěm bakterií a zvyšuje pravděpodobnost vzniku infekce.


4. Problém jménem TANGA
Chápeme, že se v nich cítíš dobře a sexy, zároveň bys ale měla vědět, že tanga nejsou tím nejlepším spodním prádlem. Jejich největší nevýhodou je, že mohou přenášet bakterii E.Coli, a to po řemínku, který je mezi tvým zadečkem a vagínou. Pokud se i přes to nechceš tang vzdát, pak se alespoň zaměř na to, z jakého materiálu jsou vyrobené. Zvol bavlněná tanga, která denně vyhazuj do koše na špinavé prádlo. Dávej si také pozor, aby v nich nespala!

 


5. A co prací prostředek?

Trápí tě na intimních partiích vyrážka? Pak si zkontroluj štítek pracího prostředku! „Začněte používat prací prostředek bez vůně," radí Cannon. Může se stát, že je tvá pokožka náchylnější nebo citlivější, a právě proto trpí, když používáš prací prášek s vysokou parfemací. 0 hlasů
Vaše hodnocení