Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zůstat mladý je snem mnoha lidí. Někteří používají různé krémy a přípravky nebo podstupují omlazovací procedury. Mladá modelka však zašla ještě dál. Koupe se v prasečí krvi a věří, že díky tomu zůstane navždy mladá.

Nechutná kosmetická kúra! Neuvěříš, proč se modelky koupou v krvi

Modelka ve vaně
zdroj: MTV / youtube.com Modelka ve vaně
aktualizováno 27.04.2016, 00:00 | 27.04.2016, 00:00 | TN.cz

Zůstat mladý je snem mnoha lidí. Někteří používají různé krémy a přípravky nebo podstupují omlazovací procedury. Mladá modelka však zašla ještě dál. Koupe se v prasečí krvi a věří, že díky tomu zůstane navždy mladá.

Devatenáctiletá Chanel je kalifornská vegetariánka, která se zoufale snaží zastavit stárnutí, aby co nejvíce prodloužila svou kariéru a neváhá při tom použít jakýchkoliv praktik. O všem promluvila v pořadu televize MTV. "Nejvíc ze všeho se bojím, že zestárnu, budu mít vrásky a volně visící kůži," vyslovila své obavy Chanel.

 

I přes svůj věk na sobě prý pozoruje známky stárnutí, které by ji mohly stát modelingovou kariéru. To ji dovedlo k praktikám, jako jsou koupele ve zvířecí krvi a pojídání placenty. Kromě toho si také každodenně dopřává dávku česnekového prášku, kyselé zálivky, šalvěje a olivového oleje, které podle ní zachovají mladé tvary těla a pečují o pokožku. Ze stejného důvodu si modelka desetkrát denně umývá obličej.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krásná modelka si oholila hlavu, teď je z ní model!
Z šikanované dívky je dnes světová modelka. FOTOGALERIE
Nejdrsnější pády modelek! VIDEO

 

Chanel, která si přinesla od řezníka plný kýbl prasečí krve, popisuje, jak jí koupel v této tekutině zjemňuje kůži i na těch nejtvrdších místech. I přes tyto pozitivní účinky prý nemá potřebu tuto koupel znovu opakovat.

 

Modelka ve vaně
(Foto: MTV / youtube.com)

 

Přestože pozitivní účinky nejsou prokázány, použití krve jako zkrášlujícího produktu není ničím novým. Původní idea o koupelích v krvi pochází od hraběnky Alžběty Báthory, která měla krev používat k těm samým účelům. Mezi nejnovější vyznavačky krvavé kosmetiky patří například profesionální celebrita Kim Kardashian.

 

Jeden z případů dokonce ukazuje výrobu zkrášlujících krémů z vaší vlastní krve. Tento způsob je oblíbený a rozšířený hlavně mezi světovými celebritami.8 hlasů
Vaše hodnocení