Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce jsou často okamžikem zásnub. Každý prsten z lásky je nádherný, mrkni s námi ale na jedny z nejkrásnějších snubáků všech dob.

Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny všech dob

Snubní prsten
zdroj: Thinkstockphotos Snubní prsten
aktualizováno 24.12.2012, 00:00 | 24.12.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Vánoce jsou často okamžikem zásnub. Každý prsten z lásky je nádherný, mrkni s námi ale na jedny z nejkrásnějších snubáků všech dob.

Představíme ti pět nejkrásnějších zásnubních prstenů, které se zapsaly do dějin designu šperků.

 

Požádání o ruku je pro každou dívku tím nejromantičtějším okamžikem v životě. Dostane totiž příslib lásky v dobrém i zlém od milovaného muže. Zásnuby jsou však pro ženy i o prstýnku. Ať je ten tvůj jakýkoliv, jistě je pro tebe tím nejcennějším.

 

Romantické, luxusní, nápadité, něžné. I takové mohou být zásnubní prstýnky. My ti nyní ukážeme pět těch nejúžasnějších a nejpozoruhodnějších, které na prsteníčku nosily známé dámy.


Zlatá růže pro Katie Holmes

 

I když manželství herců Katie Holmes a Toma Cruise je již minulostí, jejich zásnuby byly velmi romantické. Dalo by se říci, že Tom vsadil na klasiku: požádal Katie o roku v Paříži na Eiffelově věži a daroval jí prsten, který vyrážel dech. Prsten ve tvaru zlaté růže s nádechem vintage stylu se zapsal do dějin designu snubních prstenů.

 

Nejkrásnější snubní prsteny - 5
(Foto: myzeny.sk)

 

 

Růžové a bílé zlato pro Audrey Hepburn

 

Audrey Hepburn nastavila trendy již v roce 1954, kdy jí její snoubenec Mel Ferrer daroval tři prstýnky v jednom. Jeden z růžového, druhý z bílého a třetí z klasického zlata, aby je mohla nosit ke každému modelu a pro každou příležitost. Velmi důmyslné a pozoruhodné...

 

Nejkrásnější snubní prsteny - 1
(Foto: myzeny.sk)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čekání na prince na bílém koni
Gratulujeme! Miley Cyrus alias Hannah Montana je zasnoubená
ROMANTICKÉ: Zora Kepková se bude vdávat!


Smaragd pro Jacqueline Kennedy

 

Přenádherným smaragdovým zásnubních prstýnkem okouzlila ikona Jacqueline Kennedy. Dostala ho od svého manžela, senátora Johna F. Kennedyho. Zajímavostí je, že ho vybíral spolu se svým otcem. A vybrali dobře. Prsten se zapsal do historie šperků a designu zásnubních prstenů natolik, že každá dívka v té době toužilo po skvostném smaragdu na své něžné ručce.

 

Nejkrásnější snubní prsteny - 4
(Foto: myzeny.sk)

 

Extra velký diamant pro Elizabeth Taylor

 

Extravagantní a vášnivá herečka Elizabeth Taylor dostala od manžela číslo šest přenádherný a nezapomenutelný diamantový zásnubní prsten. Richard Burton musel sáhnout pořádně hluboko do kapsy, protože takový obrovský kámen určitě ještě nikdo před Liz nedostal...

 

Nejkrásnější snubní prsteny - 3
(Foto: myzeny.sk)

 

Marilyn Monroe: Nadčasová klasika

 

Joe DiMaggio požádal o ruku sexsymbol Marilyn Monroe prstenem, na kterém byl překrásný diamant broušený ve stylu Baguette. Tato nadčasová elegance patří i dnes k mimořádně oblíbeným stylům.

 

Nejkrásnější snubní prsteny - 6
(Foto: myzeny.sk)

 

Bella Swan: Křehká krása pro upírku

 

Nedá nám to, abychom nepřidali jeden fiktivní prsten. Ten navlékla na svůj něžný prstík Kristen Stewart coby Bella Swan v upírské sáze Twilight. I když se prsten objevil pouze ve filmu, vyvolal mezi fanynkami romantické ságy doslova šílenství. Podobný šperk můžeš nosit i ty, dá se zakoupit celkem snadno na internetu.
 

Nejkrásnější snubní prsteny - 2
(Foto: myzeny.sk)6 hlasů
Vaše hodnocení