Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať už chystáš holčičí mejdan, nebo klidný dýchánek s nejlepší kamarádkou, vždy bys měla mít po ruce dobrý film. Pokud s kámoškou patříte mezi filmové nadšence, pak si můžete udělat menší filmový maraton. Přinášíme ti snímky, které by na vaší filmo...

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou

Film
zdroj: Thinkstockphotos Film
aktualizováno 08.01.2018, 00:50 | 08.01.2018, 00:50 | DyA

Ať už chystáš holčičí mejdan, nebo klidný dýchánek s nejlepší kamarádkou, vždy bys měla mít po ruce dobrý film. Pokud s kámoškou patříte mezi filmové nadšence, pak si můžete udělat menší filmový maraton. Přinášíme ti snímky, které by na vaší filmové párty neměly chybět.

V první řadě si uvědom, který žánr baví tebe i tvou kamarádku. Následně vyber filmy, které mu budou odpovídat.


ČESKÉ FILMY


Chceš vědět, jak to dopadne, když se tři členové kapely vydají na útěk do slunného Provence? Tak to se dozvíš ve filmu Prázdniny v Provence, který láká svým bohatým obsazením. Kryštof Hádek, Vojta Kotek a Jakub Prachař v hlavních rolích? To je sen snad každé divačky!


Pokud existuje nějaký film, který dokonale vystihl vztahy mezi muži a ženami, pak je to bezpochyby snímek Ženy v pokušení. V tomto filmu se najde každá generace, takže k jeho sledování můžeš přizvat i mamku a babičku. Zaručujeme ti, že se všechny skvěle pobavíte.


Film Líbáš jako Bůh známe všechny. Viděla jsi ale volné pokračování s názvem Líbáš jako ďábel? Pokud ne, pak bys to měla rychle napravit. Naše oblíbená čtveřice se totiž ocitá v Maroku, kde na ni čekají všemožné nástrahy a problémy. Jak je zvládnou? A půjde někomu o život?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepší holčičí komedie, které musíš vidět!
Nejlepší filmové tipy pro tebe i tvého kluka
Filmové tipy na nudné večery


ROMANTICKÉ SNÍMKY


Zamilovat se do vojáka není žádný med. To ví i Amanda Seyfried, která se zakoukala do pohledného Channinga Tatuma. I když to zprvu vypadá, že dlouhé odloučení zvládnou, vše se nakonec velmi zkomplikuje. Snímek Milý Johne tě pobaví, rozbrečí, ale především pohladí po duši.


Také miluješ Paříž? Pak bys rozhodně měla vidět Paříži, miluji . Tento romantický snímek je protkán osudy lidí, kteří se do Paříže bezhlavě zamilovali stejně jako ty. Navíc poznáš Paříž z trošku jiného úhlu, než je tomu zvykem.

 


DRAMA


Severské a ponuré drama Muži, kteří nenávidí ženy patří k těm opravdu zdařilým snímkům, které by člověk měl alespoň jednou za život vidět. Věříme, že si zamiluješ potetovanou hackerku Lisbeth a budeš napjatě sledovat její osud.


Jak se dostat ze střední třídy mezi elitu? Jaké zbraně k tomu použít? A čeho se nebát? To ti ukáže Robert Pattinson ve filmu Miláček, který se odehrává v druhé polovině 19. století v Paříži. Snímek je natočen podle stejnojmenné knížky od Guy de Maupassanta.


Máš ráda thrillery? Pak se ti určitě zalíbí film V lepší společnosti, který je natočen podle pravdivé události. Je to příběh lásky i záhadné vraždy, která se odehrála v osmdesátých letech na pozadí mocné dynastie obchodující s nemovitostmi.

 


HUDEBNÍ DOKUMENTY


Chceš poznat skutečnou povahu populární zpěvačky Lady Gaga? Pak se podívej na dokument s názvem Pravdivý příběh... LADY GAGA. Uvidíš, že všechno není tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát.


Podobně poutavý dokument je i Justin Bieber´s Believ, který naopak prozrazuje skutečnou tvář dětské hvězdičky, která už dávno není dítětem. Ono prožít většinu roku na turné je psychická i fyzická zátěž. Jak to zvládá Justin? A co prozradil o svém soukromí?0 hlasů
Vaše hodnocení