Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se udělat si s kámoškou prima večer plný pochoutek, dobrého pití, ale stále tomu něco chybí? Zábavný společný večer jistě okoření ten správný hororový film, u kterého se budete zaručeně bát!

Nejlepší hororové jednohubky, které stojí za zhlédnutí!

Sledovat horor
zdroj: Thinkstockphotos Sledovat horor
aktualizováno 03.08.2013, 00:00 | 03.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/an

Chystáš se udělat si s kámoškou prima večer plný pochoutek, dobrého pití, ale stále tomu něco chybí? Zábavný společný večer jistě okoření ten správný hororový film, u kterého se budete zaručeně bát!

Poradíme ti teď několik hororů, u kterých budeš zapomínat dýchat! Je jen na tobě a tvém vkusu, který nakonec vybereš, ale všechny zaručeně stojí za to.

I Spit on Your Grave – Plivu na váš hrob

Jelikož existuje celá řada hororů, rozdělila bych je následovně: duchařské, vražedné, záhadné a pak také nechutné. Do kategorie nechutných hororů patří právě film Plivu na váš hrob. Proč ale stojí za to ho vidět? Tak třeba proto, že horor se ti místy může zdát nechutný, kdy už se nechceš dívat na to, jak mladou dívku znásilňují a mučí, jenže to, co přijde potom, ti doslova vyrazí dech a neodpustíš si povzbuzování: "Do toho, holka, jen jim dej!“ O čem horor vlastně je?

 

Plivu na váš hrob
Hrdinka filmu se mstí fakt drsně. (Foto: csfd.cz)

 

Příběh je o mladé spisovatelce Jennifer, která se vydá na chatu odpočinout si a načerpat inspiraci a energii na nové náměty. Její příchod však nevítají někteří obyvatelé městečka a místní zvrhlíci se mladé Jenn rozhodnou dát co proto - ponižují ji, zastrašují, zneužívají a mučí. To by ale nebylo nic moc, kdyby se vše neobrátilo. Jenn se vytratí a právě tehdy začíná ta prává pomsta, která není rozhodně sladká.

 

 

Mientras duermes – Zatímco spíš

Tento španělský horor opravdu stojí za zhlédnutí. Popravdě, nejde o žádnou duchařinu, ani vraždu, záhadu nebo nechutenství, jenže tenhle film sám o sobě nahání hrůzu – nikdo z nás by nechtěl být během spánku pozorován, a co hůř, třeba taky znásilněn, že? Zatímco spíš má vysoké hodnocení a těší se oblibě zejména proto, že není příliš nemožné, aby se do vás zamiloval posedlý soused, který je schopný všeho jen proto, aby vás viděl bez úsměvu.

 

Zatímco spíš
Co když se někdo dívá, jak spíš? (Foto: csfd.cz)

 

Konkrétně - horor pojednává o Césarovi, který pracuje jako vrátný v bytovém domě v Barceloně. Jeho práce se mu sice moc nezamlouvá, ale za to má jedinečnou možnost poznat všechny nájemníky, všechny jejich sny, touhy, radosti i to, co nesnáší. Jeho vyvolenou se stane jedna z krásných nájemnic, kterou touží César vidět smutnou, naštvanou a rozhořčenou a je ochotný zajít opravdu daleko.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Filmy na dlouhé večery...
Jízda na longboardu: Nová zábava, sport i dopravní prostředek
Nerada čteš? Tyhle knížky tě budou bavit!

 

The Loved Ones – Milovaní

Tento horor si jistě zamilují mladá děvčata, která mají čerstvě v paměti, co je to školní láska. Představ si situaci, že se zamiluješ do kluka a jsi ochotná udělat všechno pro to, aby byl s tebou – třeba ho i zabít. V tomto hororu se objevují scény jak napjaté, dojemné, ale také mírně nechutné.

 

 

Milovaní
Školní láska se může nehezky zvrtnout. (Foto: csfd.cz)

 

Miláček Brent, sedmnáctiletý student střední školy, kterému nedávno zemřel otec, je vcelku spokojený s tím, co má - krásnou dívku, skvělou matku. Co však není v pořádku, má také posedlou obdivovatelku. Když odmítne její pozvání na středoškolský pomaturitní večírek, zjistí, že to byla největší chyba jeho života. Lole se to samozřejmě vůbec nelíbí, a tak se rozhodne si uspořádat pomaturitní večírek doma, se svým otcem a... Brentem. Její večírek není veselý a zábavný, nýbrž holá hra o život. Stane se Brent živým, nebo mrtvým králem plesu?

 

 

The Eden Lake - Jezero smrti

Jezero smrti si najde jistě mnoho fanoušků a ty budeš určitě mezi nimi, jelikož vypráví příběh dnešní doby – o problémové a narušené mládeži. Tento snímek tě bude neustále držet napjatou jako strunu, a pokud ráda fandíš hlavním hrdinům, je tento pro tebe jako dělaný. Od začátku do konce si budeš přát, aby vše dobře dopadlo.

 

Jezero smrti
Parta zdivočelých teenagerů může dvěma dospělým udělat peklo na zemi. (Foto: csfd.cz)

 

Snímek vypráví příběh dvou hlavních hrdinů Steva a Jenny, kteří se vydají na víkend k jezeru, aby si zde odpočali. Jenže odpočinek není takový, jaký čekali. Narazí na partu velmi problémových teenagerů, kterým se zrovna nezamlouvá, že okupují jejich rajón. O teror dvou mladých lidí se postará parta kluků v čele s psychopatickým mladíkem, který rozhodně nechce, aby odešli živí.

 

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
Historie lásky Kate a Williama
Proč muži nechápou, že ženy milují romantické seriály a pláčou u ORDINACE?

The Last House on the Left – Poslední dům nalevo

Poslední dům nalevo si od československé databáze filmů získal necelých 70 % a právoplatně! Tento film se drží pravidla oko za oko, zub za zub. Hlavní hrdinka je sympatická a stejně jako u předešlého Jezera Smrti, také zde budeš neustále fandit a doufat, že se nakonec vše v dobré obrátí a ti špatní budou poraženi. O čem tedy snímek vlastně je?

 

Poslední dům nalevo
O život bude Mari bojovat až do posledního dechu - bohužel marně. (Foto: csfd.cz)

 

Film představuje hlavní hrdinku Mari, která přijela se svými rodiči strávit prázdniny do letního sídla uprostřed lesů. Později však Mari se svojí kamarádkou spadnou do pasti psychopatovi a jeho kumpánům, kteří se chtějí nehodících se svědkyň zbavit. No, a jak už tomu ve strašidelných filmech bývá, hlavní hrdinka bude bojovat o svůj život až do posledního dechu. Posléze se však parta vrahů dostane do domů rodičů, kde požádají o přespání, a jakmile rodiče Mari zjistí, koho to vlastně mají pod střechou, rozhodnou se potrestat je vlastním způsobem. Tenhle film tě dostane!

 30 hlasů
Vaše hodnocení