Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Halloween se blíží a Instagram se plní fotkami bláznivého, do detailu propracovaného a opravdu strašidelného make-upu. Chystáte se na tradiční halloweenskou party v kostýmech? V kurzu už není jen vychytané oblečení, dejte si záležet i na make-upu!...

Inspiruj se: Nejšílenější halloweenský make-up z Instagramu

Halloween make-up
zdroj: Instagram Halloween make-up
aktualizováno 25.10.2018, 00:26 | 25.10.2018, 00:26 | Tereza Majzlíková

Halloween se blíží a Instagram se plní fotkami bláznivého, do detailu propracovaného a opravdu strašidelného make-upu. Chystáte se na tradiční halloweenskou party v kostýmech? V kurzu už není jen vychytané oblečení, dejte si záležet i na make-upu! Posíláme vám dávku inspirace.

Halloween se slaví 31. října, den před křesťanským svátkem Všech svatých, a to znamená, že je nejvyšší čas začít přemýšlet o kostýmu. Tradiční halloweenská party rozhodně stojí za návštěvu. Je to jediná společenská událost, na které se přímo vyžaduje vypadat hrozně, ale to neznamená, že byste před zrcadlem strávily méně času než obvykle.

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@nailmaker.bar

 

Mnohé uživatelky Instagramu si potrpí na dokonalý halloweenský kostým a make-up, kterým jednoznačně oslní na každé správné halloweenské party.

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@makeupandbeautyuncut

 

Neváhají strávit hodiny před zrcadlem a samozřejmostí je navštívit speciální obchod, kde si můžete pořídit umělé zuby, řasy, vlasy a jiné doplňky, které vypadají až děsivě reálně. A to je přesně ten cíl!

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@hayd3nm3rryn

 

O správně děsivý efekt se postarají kontaktní čočky, které si můžete pořídit dioptrické i bez dioptrií. Na internetu seženete bílé, černé, červené a dokonce i kočičí.

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@makeupby_makenzie

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Nápady a návody na Halloween

GALERIE: Chceš být hvězdou HALLOWEENSKÉ PÁRTY? Máme pro tebe 20 tipů na neotřelé kostýmy, se kterými budeš nepřehlédnutelná

Připrav děsivou HALLOWEENSKOU PÁRTY plnou STRAŠIDELNÝCH VYCHYTÁVEK

 

Oblíbená je také imitace známých pohádkových a filmových postav. Ať už se jedná o znetvořené Disney princezny, Mrtvou nevěstu, Wednesday z Addamsové rodiny nebo členku Sebevražedného oddílu a milenku Jokera Harley Quinn.

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@heidimaetrix

 

Povolené jsou nejen strašidelné kostýmy, ale také ty vtipné, komiksové a roztomilé. Co říkáte na tento make-up ala růžový tygr?

 

Halloween make-up
(Foto: Instagram)

@crystalmoon_muafx

 

Láká vás na sobě také něco vytvořit a nevíte jak na to? Na youtube a sociálních sítích najdete nespočet tutoriálů a inspirace. Tak za co letos na halloweenskou party vyrazíte vy?1 hlasů
Vaše hodnocení