Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čeká tě náročné zkouškové období či školní testy? Nebo máš splín, že věci nejsou podle tvých představ? Pak je nejvyšší čas, aby ses na chvilku odreagovala. K tomu ti dopomůžou i filmy, které ti zaručeně zvednou náladu.

Nejvtipnější komedie, které zaženou chmury i depresi

Film
zdroj: Thinkstockphotos Film
aktualizováno 22.01.2018, 00:11 | 22.01.2018, 00:11 | DyA

Čeká tě náročné zkouškové období či školní testy? Nebo máš splín, že věci nejsou podle tvých představ? Pak je nejvyšší čas, aby ses na chvilku odreagovala. K tomu ti dopomůžou i filmy, které ti zaručeně zvednou náladu.

Vybrali jsme pro tebe komediální snímky, při jejichž sledování, budeš mít úsměv na tváři.


Co jsme komu udělali?
Také máš někdy pocit, že si z tebe osud dělá šoufky? Pak jsi ještě nepoznala Clauda a Marii Verneuilovi, silně věřící katolíky, kteří patří mezi konzervativní Francouze. Co se ale stane, když si jejich dcery přivedou domů nápadníky, kteří vůbec nekorespondují s představami rodičů? Vtipná komedie Co jsme komu udělali ti ukáže, jak to vypadá, když u jednoho stolu zasednou konzervativní Francouzi spolu s muslimem, Židem a Číňanem.

 

Co jsme komu udělali
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


Coco

Myslíš, že jsi z animovaných filmů už vyrostla? Pak je nevyšší čas, abys viděla film Coco, který tě přesvědčí, že animáky nejsou jenom pro malé děti. Vtipný, úderný a především dojemný snímek ti totiž dá naději, že i na druhém břehu je živo a veselo. Zní to zvláštně? Vyraz do kina a uvidíš, že se nemýlíme.

 


Jak porodit a nezbláznit se

Snad každá holka, dříve nebo později, řeší, jak zvládnout porod. Pokud tě tohle téma také zajímá, ale chceš se na něj podívat humornou optikou, pak si pusť film Jak porodit a nezbláznit se, ve kterém poznáš pět párů, které čekají miminko. Každý pár nahlíží na těhotenství a porod trošku jinak, a tak je zajímavé pozorovat, kdo má nejlepší taktiku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Filmové tipy na příjemný večer ve dvou
Nejlepší holčičí komedie, které musíš vidět!
Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou


Věčně tvá nevěrná
Chceš vyrazit s kamarádkou nebo mamkou na českou komedii, ve které nebude chybět zábava ani drama? Pak si počkej na 22. února, kdy bude mít premiéru snímek Věčně tvá nevěrná. Film ti ukáže, jak to dopadá, když na chlapa přijde krize středního věku, a především, jak si s takovou krizí dokáže poradit manželka Miluška. 

 

 

Vykolejená
Znáš americkou komičku Amy Schumer? Pak si zamiluješ i film Vykolejená, ve kterém ztvárnila stejnojmennou hlavní postavu. Amy žije spokojený život, který se skládá z „jednorázovek“, fajnových párty a především zajímavé práce ve společenském magazínu. Jenže pak Amy pozná lékaře Aarona, který obrátí její život vzhůru nohama. Pokračování se dozvíš ve filmu.

 

Vykolejená
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 

Jaká komedie spolehlivě pobaví tebe?0 hlasů
Vaše hodnocení