Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto už je skoro u konce, začíná se dřív stmívat a teploty pomalu klesat… To ale vůbec neznamená konec sezóny večírků, naopak! Grilovačky, oslavy narozenin a mnoho dalšího stále pokračují.

Oslava léta, výročí nebo kámoščiny narozky? Na co si dát pozor a co rozhodně nesmí chybět?

party
zdroj: Thinkstockphotos party
aktualizováno 22.08.2018, 00:00 | 22.08.2018, 00:00 | Karolína Šimečková

Léto už je skoro u konce, začíná se dřív stmívat a teploty pomalu klesat… To ale vůbec neznamená konec sezóny večírků, naopak! Grilovačky, oslavy narozenin a mnoho dalšího stále pokračují.

V dnešním článku ti poradíme, jak uspořádat zábavnou párty pro nejlepší kamošky, ale i romantický večer pro tvého přítele!


1. Romantický večer ve dvou

 


Máte se svým miláčkem výročí, nebo mu chceš jen tak udělat radost, ale nejsi si jistá jak? Nezoufej, stačí pár triků a i obyčejný večer se dokáže rázem proměnit v romantiky nabitou jízdu.


Uvař něco! Sice je to trochu klišé, ale pravdou stále zůstává, že láska prochází žaludkem. Může to být cokoli, špagety s rajčaty a mozarellou, vegetariánské tortilly, ale klidně třeba zapečené sýrové toasty. Už jen to, že jsi na něj myslela a snažila se vytvořit něco, co by mu chutnalo, mu rozzáří úsměv na tváři.


Pusťte si váš oblíbený film. A je jedno, jestli máte rádi Titanic nebo Křižovatku smrti 3. Romantický večer netvoří pouze žánr filmu, ale hlavně to, jak se během něj bavíte. Pokud ještě nemáte film, který by se dal považovat za váš oblíbený, zeptej se jednoduše svého miláčka, na co by se koukal nejradši. Uvidíš, že mezi možnostmi najdete určitě nějakou, která bude vyhovovat vám oběma.

 

Anketa
Chodíš ráda na párty?
 


Vana není jenom pro dívky. I přesto, že to muži neradi přiznávají, většina z nich vany miluje. Nemusí si do ní dávat tunu bublinek, aromatické olejíčky, ani mít po stranách rozestavěné svíčky. Stačí jim jen horká voda a chvilka klidu.

 

Tip: Udělej svému miláčkovi menší překvapení tím, že se pro něj po napuštění vody vrátíš nahá. Uvidíš, že to s ním udělá daleko víc, než obyčejná nabídka na sex.

 


Pohraj si s ním. Ne, teď to nemyslíme ve stylu Padesáti odstínů šedi, kde bys ho měla přivázat k posteli a půl večera bičovat. Máme na mysli spíše hry deskové. Můžete si  zahrát  starší Člověče, nezlob se, ale i Dostihy a sázky nebo Monopoly, které máš schované ve skříni. Zábava na celý večer může začít!


2. Párty pro kamarádky

 


Uspořádání dámské jízdy si žádá dostatečnou pozornost a přípravu. Nechceš přeci, aby tobě ani tvým kámoškám něco během večera chybělo. Nemusíš se ale bát, s našimi triky bude na tvém večírku zábava i později po půlnoci. 


Předem nakoupit… a to dostatečné množství. Samozřejmě, záleží hlavně na tom, kolik  holek si k sobě zveš, stejně bys ale měla předem myslet na to, kolik věcí potřebuješ. Nejlepší je od všeho kousek. U pití vzít jednu Coca-Colu, Fantu, Sprite, pár druhů džusu a minerálky. K zobání postačí brambůrky, ořišky a tabulka čokolády. Takhle máš jistotu, že si vybere každý.


Udělat si místečko. Nemáš dostatečně velkou postel, ani rozkládací gauč? To ale vůbec nemusíš. Stačí, když na zem hodíš pár obyčejných dek a naházíš k tomu několik polštářů. Pokud k tobě jdou holky na přespání, předem je popros, aby si s sebou vzaly spacáky.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Účes do práce, na rande i večírek? 3 trendy pro krátké i polodlouhé vlasy
Jak být královnou párty?
5 tipů, jak si užít nejlepší holčičí večírek


Připrav staré časopisy. Más doma pod postelí schovanou kupu starých Bravíček? No skvělý! Dnes je konečně využiješ, a to nejenom k tomu, aby sis v nich nostalgicky prohlížela plakáty Justina Biebera. Vyndej tyhle poklady a dělejte si s kamarádkami různé testy, čtěte si horoskopy, strašidelné historky... Uvidíš, že to bude skvělá zábava na dlouhou dobu.


Objednejte si pizzu/čínu. Nic nedělá večer příjemnějším, než je jídlo. Až se dostaví hlad, koukněte se na internet a řekněte si, co by každá z vás chtěla. Kalorie dnes nejsou bodem programu, takže margaritu, sushi, nebo rýžové nudle?

 

Slaďáky on point. Takováhle přespávačka je nejlepší příležitostí k tomu si pouštět zamilované filmy. S kým jiným by ses měla nad Channingem Tatumem rozplývat víc, než se svýma nejlepšíma kamarádkama?

 

Kamarádky u filmu
(Foto: Getty Images)

 

Tip: Pokud se nemůžete nad žádným filmem rozhodnout, přidáváme sem několik ověřených klasik, které nezklamou:

Zápisník jedné lásky
Milý Johne.
Mezi námi děvčaty
Protivný sprostý holky
Znovu sedmnáctiletý
Matky na tahu0 hlasů
Vaše hodnocení