Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když si to mnoho z nás nechce přiznat, letní prázdniny se blíží ke svému konci. Opět nastane kolotoč s názvem škola a spolu s ním přijdou povinnosti jako domácí úkoly, testy, zkoušení a velmi oblíbené třídní schůzky. Při vykonávání všech těchto ...

Nejkrásnější podzimní parfémy: Jaký je nejlepší pro návrat do školy?

Parfém
zdroj: Thinkstockphotos Parfém
aktualizováno 26.08.2018, 00:00 | 26.08.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

I když si to mnoho z nás nechce přiznat, letní prázdniny se blíží ke svému konci. Opět nastane kolotoč s názvem škola a spolu s ním přijdou povinnosti jako domácí úkoly, testy, zkoušení a velmi oblíbené třídní schůzky. Při vykonávání všech těchto aktivit se možná trochu zapotíte, z toho vyplývá, že budete potřebovat vhodný podzimní parfém.

Různé vůně působí na každého člověka jinak. Jaký druh podzimní vůně si vybrat a jak jednotlivé vůně působí na ostatní? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte v následujícím článku.

 

Vanilkové parfémy


O vanilce obecně platí, že má sladký nádech. Pokud se navoníte vanilkovým parfémem, dodá vám pocit pohodlí, jistoty a klidu. Přesně tak vás budou vnímat i ostatní. Vanilkový parfém se hodí například na důležité zkoušení ve škole. Třeba si nebudete látkou tak úplně jistá, ale vaše vůně vám dodá pocit jistoty – ten se přenese i na učitele.

 

Náš tip: Vůně Acorelle

Vanilková vůně

 
Levandulové parfémy


Levandule má blahodárné účinky a svou vůní dokáže vám i vašemu okolí dobít energii na 100 %. Působí velmi svěžím dojmem a podporuje pozitivní náladu. Osvěží vaše tělo a mysl a prosvětlí vám celý den. Doporučujeme si zvolit například na náročný školní den, kdy píšete jeden test za druhým. Levandule vám dodá energii a budete se moct dokonale soustředit.


Náš tip: Florascent Toaletní voda Lavande, Aqua Aromatica

 

Levandulový parfém

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fakta, která jsi o parfémech nejspíš nevěděla

Co o tobě řekne tvoje oblíbená vůně?

Vůni první lásky si vybavíme i po letech, říká chemik

 

Dřevnaté parfémy


Dřevnaté parfémy podtrhují vaši ženskost a smyslnost. Obklopte se do sladkých čarovných tónů, kterým jen tak nikdo neuteče. Říká se, že dřevnaté parfémy mají hypnotické účinky a mužům dokážou ošálit smysly. Můžete je tedy zvolit třeba na první rande, nebo když učitel ve škole bude váhat nad vaší známkou – ošalte mu smysly.


Náš tip: Emanuel Ungaro Fruit d’Amour Lilac

 

Dřevnatý parfém

 

Ovocné parfémy


Ovocné vůně v sobě ukrývají kouzlo šťavnatého ovoce. Právě proto tyto vůně podtrhují ženskou něhu a křehkost. Umocňuje váš osobitý styl a dodá vám na šarmu. Po ovocných parfémech může sáhnout jak mladá slečna, tak starší dáma – tak si dejte pozor, abyste neměla stejnou vůni jako vaše paní učitelka.


Náš tip: Yves Saint Laurent Mon Paris

 

Ovocný parfém

 

Citrusové parfémy

 

Mezi ovocnými vůněmi hrají prim citrusy. Ty se hodí celoročně: pomeranč připomene letní radovánky se sklenkou Aperolu v ruce, citrony hřejivé podzimní večery s šálkem horkého čaje, mandarinky zas adventní náladu a mikulášskou nadílku. S citrusy nikdy nesáhnete vedle: zbavují stresu, přivábí jistotu a pozitivnější náladu. Na málokoho působí rušivě, proto jsou ideální, pokud nastupujete do nové školy a chcete dobře zapadnout do kolektivu i se zalíbit učitelům.

 

Náš tip: Naomi Campbell Glam Rouge

 

Parfém Naomi Campbell
(Foto: Archiv firem)

 

Máte nějaké další tipy na trendy podzimní vůně? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení