Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Povíme ti několik důvodů, proč bys neměla předstírat orgasmus. NIKDY!

Předstírání orgasmu? Špatný nápad!

Vášnivé milování
zdroj: Thinkstockphotos Vášnivé milování
aktualizováno 04.04.2013, 00:24 | 04.04.2013, 00:00 | Krasna.cz/lk

Povíme ti několik důvodů, proč bys neměla předstírat orgasmus. NIKDY!

Sex je skvělý... Až do doby, kdy se něco pokazí. Někdy se totiž může stát, že se s přítelem miluješ a teprve až v průběhu samotného aktu, dojdeš k názoru, že se vlastně milovat nechceš. Nebo tě to přestane bavit, protože už to trvá příliš dlouho. Nebo tě to bolí. Nebo na to prostě ztratíš náladu. Důvodů může být hodně, ale v tu chvíli se ti zdá, že cesta z té situace je jediná - předstírat orgasmus, aby to co nejdřív to skončilo.

Podle vědců asi tři čtvrtiny žen někdy přestíraly orgasmus. A nejen v Česku, jde o celosvětový nešvar. Na internetu a v časopisech můžeš dokonce najít články, které se ti snaží poradit, jak orgasmus předstírat co nejlépe. My ti teď naopak řekneme, proč je hloupost orgasmus předstírat. Možná si to pak rozmyslíš.

Na začátku vztahu

Pokud budeš při prvním milování (nebo několika dalších) předstírat orgasmus, pořádně si tím zavaříš do budoucna. Už s tím totiž nebudeš moct přestat, dostaneš se do začarovaného kruhu. Pak totiž budeš klukovi špatně vysvětlovat, že zatímco první měsíc jsi měla divoký orgasmus při každém milování, tak od té doby už ne, přestože on dělá vše pořád stejně.

 

Milování
První milování nemusí skončit vyvrcholením. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Když to totiž přiznáš, bude to obrovká rána pro jeho ego. Začne o sobě jako o milenci pochybovat. Jen si představ, jak by ses cítila ty, kdyby ses dozvěděla, že on něco předstíral. Docela mizerně, že? Je lepší být upřímná, a když se tě zeptá, zda jsi byla, říct pravdu. Aspoň se bude příště víc snažit.

A tak budeš předstírat dál. Jenomže tím si zavřeš dveře ke zkoumání a objevování vašich těl, protože kluk bude spokojený, že tě uspokojil víceméně bez námahy. Kam to nejspíš povede? Milování si nevychutnáš tak, jak by mohla, a časem se začneš cítit jako jeho hračka než jako sexy milenka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Je špatný sex důvodem k rozchodu?
Nejlepší polohy pro rychlý sex
Tajemství jeho penisu pro bouřlivější orgasmus

Škodíš i sobě

Časté předstírání orgasmu může podle psychologů poškodit tvé sebevědomí. Prý si pak začneš myslet, že jsi divná, že s tebou není něco v pořádku, když nemůžeš mít orgasmus. To ale samozřejmě záleží na tom, jak často to budeš dělat a z jakých důvodů.

 

Milování - 1
Přece chceš mít se svým miláčkem sex se vším všudy, nebo ne? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jsou ženy, které žijí již deset let s jedním partnerem a nikdy orgasmus neměly, přesto ho při každém milování předstírají. Mají pocit, že by svého muže zklamaly, kdyby řekly pravdu. A tak když chtějí orgasmus, udělají si ho sami. Takhle přeci nechceš dopadnout, nebo ano?

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
5 skrytých důvodů, které ženám brání v orgasmu
Čím bohatší milenec, tím s ním máme více orgasmů!

Známka nedůvěry

To, že mu nepřiznáš, že jsi neměla orgasmus, však může být známka většího problému ve vztahu - možná to znamená, že mu nevěříš. Možná se bojíš jeho reakce, toho, že se ztrapníš, nebo toho, že tě nebude považovat za dobrou milenku.

 

Nezájem o sex
Jestli se s ním o tom nedokážeš bavit, zřejmě máte problém. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Tak jako každá lež, i předstírání orgasmu je samozřejmě chyba a je důsledkem špatné komunikace ve vztahu. To, že nemáš orgasmus může mít různé příčiny - od nemotorného kluka, přes nemoc až po nižší sexuální apetit. Pokud ale tvůj kluk stojí za to a ty to s ním myslíš vážně, svěř se mu. Mluvte spolu o sexu a o tom, co v tobě vyvolává příjemné a vzrušivé pocity. Hledejte spolu svou cestu vzájemného uspokojení, koneckonců máte dost času.



3 hlasů
Vaše hodnocení