Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patří svítivý lak na nehty k vrcholu vaší manikúry a na nic víc už si netroufáte? Tyto dívky se toho nebály a klidně si na nehtech vytvořily Harryho Pottera v akci nebo například Sněhurku s jablkem či Aladina. A každý nehet sehrál svou úlohu v tom...

Příběh, který se odehrává na nehtech? Šikovné ruce zvládnou všechno!

Instagram nehty
zdroj: Instagram Instagram nehty
aktualizováno 19.09.2019, 00:00 | 19.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Patří svítivý lak na nehty k vrcholu vaší manikúry a na nic víc už si netroufáte? Tyto dívky se toho nebály a klidně si na nehtech vytvořily Harryho Pottera v akci nebo například Sněhurku s jablkem či Aladina. A každý nehet sehrál svou úlohu v tom, aby byl výsledek co nejefektivnější.

Nápady na kreativně upravené nehty jsou různé. Někdo si vystačí s jedním lakem na všech deset prstů, jiné dívky mají na každém nehtu jinou barvu. A pak jsou tu takové, jejichž fantazie nezná mezí. Dokázaly byste si vymyslet úpravu jednotlivých nehtů tak, aby každý z nich tvořil část nějakého obrázku?


Některé dívky zkrátka používají své nehty místo plátna. Nebojí se s laky trochu víc experimentovat a jsou díky tomu opravdu originální. Na každý nehet namalují část příběhu a všechny nehty pohromadě vytvářejí celkové dílo, které u ostatních lidí určitě nezůstane bez povšimnutí.


A co všechno je dokáže inspirovat?


Pokud se vám líbí motiv dinosaurů, není důvod, proč si to nedat na nehty. Takový dinosaurus se však na jeden nehet určitě nevejde, proto se nejen v tomto případě hodí využít právě tuto techniku a dinosaura si namalovat hned přes několik nehtů. A aby to vypadalo ještě lépe, můžete přidat pár malých detailů, jako jsou třeba prchající lidé.

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@naileditnz

 

Udělat si pěknou manikúru je sama o sobě titěrná práce, a co teprve když se rozhodnete ztvárnit na nehtech Harryho Pottera ve víru kouzel. Vyměřit si na každém nehtu ty nejmenší drobnosti tak, aby do sebe posléze všechno zapadlo, určitě není nic jednoduchého. Ale stojí to za to!

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@sammylovesfossas

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejen na nehty! 10 kreativních nápadů s lakem na nehty
MANIKÚRA pro začátečníky aneb Jak mít krásné nehty za pár minut
FOTONÁVOD: Jak si udělat krásné zrcadlové nehty

 

Na nehtech hezky vyniknou také pohádkové motivy. Když každý nehet dobře využijete tak, aby zapadl do skládačky, povede se vám třeba namalovat i něco podobného jako je tento Aladin, který vzhlíží k džinovi z lahve. Pro začátek však bude možná jednodušší začít se Sněhurkou. Také vám občas tato technika lakování nehtů připomíná tak trochu komiks?

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@thesickestnails

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@thesickestnails

 

Motiv jablek však na nehtech nemusíte využít jen v souvislosti se Sněhurkou. Aby byl výsledek opravdu perfektní, mnoho z těchto umělkyň pozadí nehtu také důkladně vystínuje.

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@banicured_

 

Působivé jsou také noční náměty, u kterých na nehtu vynikne svítící lampa. To se vyplatí třeba pro ty dívky, které nemají rády mít své nehty příliš barevné!

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@banicured_

 

Stejně tak se bude dívkám, které upřednostňují spíš jednoduchost a minimalismus, líbit opadaná pampeliška nebo obrysy města za úsvitu. Vytvořit to ale lehčí rozhodně není, zvlášť když musíte zvládnout udělat takhle tenké linie.

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@ane_li

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@ane_li 

 

A na závěr něco pro fanoušky této hry, pokud jste ji v dětství hrály.

 

Instagram nehty
(Foto: Instagram)

@thesickestnails 0 hlasů
Vaše hodnocení