Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ne všechny ženy mají to štěstí, že při milování dosahují orgasmu. Ženské vyvrcholení není samozřejmost a vyžaduje mnohem více námahy než to mužské. Některé ženy orgasmus s partnerem neprožily ještě nikdy. Jaké jsou nejčastější příčiny?

Proč při milování s partnerem nedokážete dosáhnout orgasmu? TOHLE děláte špatně!

Problémy v posteli
zdroj: Getty Images Problémy v posteli
aktualizováno 11.12.2018, 00:00 | 11.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Ne všechny ženy mají to štěstí, že při milování dosahují orgasmu. Ženské vyvrcholení není samozřejmost a vyžaduje mnohem více námahy než to mužské. Některé ženy orgasmus s partnerem neprožily ještě nikdy. Jaké jsou nejčastější příčiny?

Nedaří se vám při milostných hrátkách vyvrcholit a vy i partner jste z toho nervózní a smutní? Neházejte flintu do žita. Přečtěte si, jaké jsou nejčastější příčiny neúspěchu a zkuste na tom zapracovat.

 

1. Neumíte partnerovi říct, co se vám doopravdy líbí


Pokud sama dobře neznáte své tělo a nevíte, co vám dělá dobře, nebude to vědět ani váš partner. Poznejte samy sebe a nebojte se partnera trochu navádět. Někteří muži se například soustředí rovnou a pouze na klitoris, přitom ženy jsou vzrušivé i na jiných místech. Aby se tam dole úplně uvolnily, potřebují trochu navnadit. Zkuste vést jeho ruce na váš krk, prsa nebo vnitřní stranu stehen.


2. Chabá předehra


Většina žen se při tzv. rychlovkách nestihne ani vzrušit, natož vyvrcholit. Ženské tělo vyžaduje důkladnější přípravu a čas. Prospívá mu něžné mazlení a hlazení, při kterém se mozek i tělo dokonale připraví na milování.

 


3. Stres a psychika


Všechno je v hlavě a je všeobecně známo, že dlouhodobý stres výrazně snižuje libido. Při milování je potřeba, aby se vaše tělo i mysl úplně uvolnili. Smažte všechny zbytečné myšlenky a zkuste si to prostě jen užít. Důležitá je také příjemná atmosféra. Pokud jsou ve vedlejším pokoji vaši nebo partnerovi rodiče, není divu, že se nedokážete uvolnit.


4. Častá masturbace


Pokud si často hrajete samy se sebou a používáte k tomu i nějaké pomůcky, stáváte se víc a víc trénované a partner už vás nedokáže uspokojit tak dobře jako vy samy.


5. Stud a nespokojenost se svým tělem


Tady opět platí, že problém je v hlavě. Pokud při milování stále přemýšlíte, že teď musíte zatnout břicho, aby váš kluk neviděl vaše špeky, nebo se vám v hlavě honí všemožné obavy, jestli jste dost dobré a přitažlivé, vaše mysl začne blokovat libido. Věřte, že muži ve většině případů přemýšlejí úplně jinak, sex si dokážou užít a nějaké špeky je v takovém momentě vůbec nezajímají. Zapracujte na sebelásce.

 


6. Problémy ve vztahu


Když se hádáte, máte mezi sebou nevyřešené konflikty a zranění, nebude vám to klapat ani v posteli. Přestaňte dělat mrtvého brouka a vynaložte síly na kvalitní komunikaci. Je také možné, že se k sobě prostě nehodíte. Zamyslete se, proč s ním vlastně jste a jestli doopravdy cítíte, že je pro vás ten pravý.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zaručený orgasmus? Jednoduchý trik pro naprosté blaho

5 věcí, po kterých v posteli touží všichni kluci

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli

7. Tělesné překážky


Vyloučily jste všechny předchozí body? Pak na vině můžou být fyzické překážky. Zkontrolujte příbalový leták všech léků, které berete. Některé z nich mohou snižovat libido. Patří mezi ně antidepresiva, antikoncepce nebo třeba některé léky na krevní tlak. Zabijákem libida jsou také alkohol a drogy.

 

Anketa
Daří se vám při milování dosáhnout orgasmu?
23 hlasů
Občas.
27 hlasů
Ne. Skoro nikdy.
Hlasovalo 84 lidí
 0 hlasů
Vaše hodnocení