Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Proč ještě nepřišel ON? Pořád čekáte a vyhlížíte, kde se objeví ten dokonalý kluk, kterého jste si v hlavě tak vysnily. Jenže každý, který se ve vašem životě objeví, má nějaké mouchy. A tak ho kvůli nim opustíte a čekáte, že ten další bude lepší a...

Proč zapomenout na svého vysněného prince?

Vysněný princ
zdroj: Getty Images Vysněný princ
aktualizováno 09.04.2019, 00:00 | 09.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Proč ještě nepřišel ON? Pořád čekáte a vyhlížíte, kde se objeví ten dokonalý kluk, kterého jste si v hlavě tak vysnily. Jenže každý, který se ve vašem životě objeví, má nějaké mouchy. A tak ho kvůli nim opustíte a čekáte, že ten další bude lepší a obstojí. A ono nic. Měly byste se vzdát svých představ a do jaké míry?

Skoro všechny dívky v raném věku čekají, že se v jejich životě automaticky objeví někdo. Aby také ne, když už od mala čtou pohádky, kde princ vždycky všechno vyřeší a i ve filmech je většinou v ústřední roli nějaký ten Pan Božský. Jsou ale důvody, proč byste se měly vzdát kluka, který nikdy nepřijde, a dát šanci někomu méně dokonalému.


1. Mohly byste čekat donekonečna


Když mezi svými obdivovateli dlouho vybíráte, snadno přeberete. Zavrhujete kluky, kteří pochybí kvůli sebemenší maličkosti, a zaměřujete se pouze na svůj cíl. Jenže ten je v nedohlednu. Možná jste už totiž dávno někoho, kdo by se mohl stát vaším princem, uznaly za nevhodného. Zvlášť pokud jste se rozhodovaly jen podle povrchních záležitostí, jako je vzhled.

 

Vysněný princ
(Foto: Getty Images)


2. Realita se liší od snů


Jestli se rozhodujete jen na základě vzhledu, možná na vás totiž čeká studená sprcha. Pokud začnete o nějakého kluka usilovat jen kvůli dobrým pocitům z jeho fyzických rysů, možná budete nepříjemně překvapené, až spolu půjdete ven a on promluví. Dějte šanci i těm nedokonalým! Většina z nich zvládne hravě nahradit vzhledové nedostatky svými vlastnostmi a chováním. K čemu by byl princ Krasoň, když by se k vám stejně nechoval jako k princezně?


3. Mohly byste se nechat chytit


Nemějte jako svoji podmínku ani to, že kluk musí být vyloženě romantický a chovat se jako hrdina z filmů. Právě takoví kluci totiž bývají těmi největšími manipulátory. Zve vás na drahé večeře, nosí květiny, kupuje šperky a umí se vyjadřovat tak, že si opravdu připadáte jako v pohádce? V takových případech jde často o zkušeného manipulátora, který si s holkami umí pěkně zahrávat. Když pak dosáhne svého, zaměří se na jinou kořist, kterou může lovit úplně stejnou technikou jako předtím vás. Vyhněte se zklamání!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle
Setkání tváří v tvář? Jak se před ním nezakoktat
Konečně vás pozval na rande? Připravte se na to!


4. Chcete pohádku, nebo kluka pro život?


A i kdyby to s takovým romantikem vyšlo, zamyslete se, jestli je to opravdu kluk pro život. Možná umí skládat básně, ale zvládne také něco opravit nebo být zkrátka praktický? Pokud se nedokáže postarat ani sám o sebe, sotva v budoucnu zvládne zabezpečit i vás. Akorát budete muset vy být těmi, které se o vás oba postarají. Zatímco váš kluk se stane opravdovým princátkem, které se od vás nechá obskakovat. Stojí tohle za to?


5. Jste i vy princezny?


Možná čekáte na chodící dokonalost, zamyslete se ale, jestli i vy nemáte nějaké ty chyby jako každý. Nebuďte ve výběru kluka tak přísné, když víte, že ani vy se často nechováte zrovna ideálně. Zaměřte se spíš na někoho, kdo se k vám bude hodit víc než nějaký princ, nebo vás bude doplňovat.

 

Vysněný princ
(Foto: Getty Images)


Neslevujte ale ze svých nároků příliš!


Samozřejmě to ale neznamená vzdát se všech nároků. Poznejte spíš blíž kluky, kteří vás něčím zaujali, a dejte jim šanci projevit se víc. Nezavrhujte hned někoho, kdo nevypadá do posledního detailu jako váš idol. Navíc jedině tak vás kluci nebudou mít za nafoukané dívky, které musí mít všechno podle představ, a ten pravý se vás pak třeba nebude bát vůbec oslovit.0 hlasů
Vaše hodnocení