Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Fotíte rádi? Máte-li v hledáčku českou přírodu, můžete se zapojit do soutěže o hodnotné fotoceny.

Ráda fotíš přírodu? Poděl se o fotky a vyhraj

Fotografka
zdroj: Thinkstockphotos Fotografka
aktualizováno 17.03.2018, 00:14 | 17.03.2018, 00:14 | Krásná.cz

Fotíte rádi? Máte-li v hledáčku českou přírodu, můžete se zapojit do soutěže o hodnotné fotoceny.

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) přichystal pro všechny náruživé fotografy soutěž „Vyfoť venkov“ na téma česká příroda a venkov. Ze zaslaných fotografií vzejdou vítězové za jednotlivé kraje a následně se bude vybírat i absolutní vítěz. Snímky bude posuzovat odborná porota složená z profesionálních fotografů a regionálních koordinátorů Celostátní sítě pro venkov.

 

Soutěžit může osoba starší 18 let, která zašle fotografii odpovídající tématu spolu s povinnými údaji na e-mailovou adresu fotosoutez@szif.cz. Každý účastník může poslat pouze jeden snímek. Další podmínky soutěže najdete na www.szif.cz/cs/csv-fotosoutez.

 

MŮŽE SE HODIT:

Jak na krásné fotky z dovolené
Jak fotit lepší selfie? 9 rad k nezaplacení
NÁVOD OD PROFÍKA: Jak na fotce pózovat, abys vypadala skvěle?

 

Vítězové krajských kol získají dárkový poukaz v hodnotě 500 korun na libovolný výběr zboží nebo služeb firmy FotoŠkoda. Na absolutního vítěze čeká odměna v podobě obdobného dárkového poukazu, ale v hodnotě 5 000 korun.

 

Vaše fotografie se navíc mohou objevit na webových stránkách SZIF i Ministerstva zemědělství, na sociálních sítích i v tištěné podobě na reklamních a propagačních předmětech.0 hlasů
Vaše hodnocení