Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patříš mezi seriálové maniaky, kteří dokážou zhlédnout jednu sérii za víkend? Nebo jsi spíše sváteční divák a o seriálech toho příliš nevíš? Ať už patříš do první, nebo do druhé skupiny, existuje sedm seriálů, na které bys rozhodně měla mrknout.

Romantické, dramatické i strašidelné! 7 seriálů, které musíš vidět

Filmy
zdroj: Thinkstockphotos Filmy
aktualizováno 22.03.2018, 00:02 | 22.03.2018, 00:02 | Krásná.cz

Patříš mezi seriálové maniaky, kteří dokážou zhlédnout jednu sérii za víkend? Nebo jsi spíše sváteční divák a o seriálech toho příliš nevíš? Ať už patříš do první, nebo do druhé skupiny, existuje sedm seriálů, na které bys rozhodně měla mrknout.

Pojď zatočit s volným odpolednem a pusť si jeden z těchto seriálů.

 

NARCOS
Pokud tě nebaví holčičí seriály plné milostných zápletek, pak se podívej na Narcos. Příběh drogového bosse Pabla Escobara tě rozhodně nenechá v klidu. Předem tě ale musíme upozornit na to, že Narcos není pro jemné dívky. V seriálu nechybí drsné scény, které jsou umocněné atmosférou 80. let 20. století v Kolumbii.


LUCIFER
Co se stane, když Lucifer rezignuje na svou funkci pána všech pekel? No začne pořádná jízda! Seriál Lucifer tě bude bavit od první vteřiny, a to nejen díky charismatickému Tomovi Ellisovi, který pekelníka ztvárnil na jedničku s hvězdičkou. Navíc se dočkáš i kriminálních zápletek, které seriálu dodávají na atraktivitě. 

 

Lucifer
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


STRANGER THINGS

Není náhodou, že si seriál Stranger Things oblíbili fanoušci z celého světa. Jeho hlavní kouzlo spočívá v mysteriózním scénáři a skvělých hereckých výkonech. Možná tě Stranger Things neosloví hned napoprvé, ale pokud dáš seriálu čas, určitě si ho zamiluješ. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš se zasmát i dojmout? Nejlepší animáky, které ti zlepší den
Co nás čeká v roce 2018 v kinech? Nejočekávanější horor, ale i pokračování oblíbených animáků
Chceš se bát? 6 děsivých hororů, které musíš vidět!

 

SEX VE MĚSTĚ
Nestárnoucí seriál pro ženy všech věkových kategorií. Ano, řeč je o Sexu ve městě, na který se klidně podívej se svou maminkou nebo babičkou. Od tohoto seriálu nečekej žádné drama, ale pokud chceš skvělou odreagovačku, pak je to jasná volba.

TIP: Sex ve městě můžeš sledovat každý den od 22:15 na Nova 2.

 

Sex ve městě - 2
(Foto: Archiv TV Nova)


COMEBACK

Ozzák a Tomi Paci - nesmrtelná dvojka, která ti vykouzlí úsměv na tváři. Musíme uznat, že Comeback patří k tomu nejlepšímu, co nám česká seriálová produkce může nabídnout. Humorné scénky, výborní herci a především dokonalá postava Ozzáka. Pokud jsi ještě tento seriál neviděla, pak to musíš rychle napravit.


13 DŮVODŮ PROČ

Proč si mladá dívka Hannah vzala život? Odpověď nalezne její tajný ctitel Clay Jensen, a to díky nahrávkám, které mu Hannah zanechala. Pusť si 13 důvodů proč a nech se unést zajímavou sondou do života teenagerů. Skvěle zpracované vyprávění si tě obmotá kolem prstu a jen tak nepustí. V ideálním případě si na tento seriál vyhraď celý víkend.


KRAVAŤÁCI

Seriál Kravaťáci není jenom o erotické scéně mezi Meghan Markle a jejím hereckým kolegou Patrickem J. Adamsem. Pokud se podíváš na všechny série, pak zjistíš, že jde o opravdu skvělý seriálový počin, který tě bude bavit od začátku do konce. V seriálu nechybí napětí, drama, ale ani romantické zápletky.

 

Meghan Markle - 1
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení