Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Odkud bere svou energii a poznání? Její nadpřirozené schopnosti jsem poznala na vlastní kůži.

Rozhodly jsme se tomu přijít na kloub

Vložit video na:

aktualizováno 16.09.2013, 00:00 | 16.09.2013, 00:00 | Komerční článek - Lucie Roháčová

Odkud bere svou energii a poznání? Její nadpřirozené schopnosti jsem poznala na vlastní kůži.

Začalo to, když jsem jako malá měla angínu. Mamku navštívila kolegyně z práce, paní Malá, a nabídla nám, že se za mě pomodlí. Položila mi na hlavu ruce a po její modlitbě mě jako mávnutím kouzelného proutku přestalo bolet v krku a večer už jsem neměla ani teplotu. Tehdy jsem o tom nijak nepřemýšlela – byla jsem nemocná, jsem zdravá a zítra můžu zase do školy.
 

alfa, krásná
(Foto: istockphoto.com)


Ve škole mě sice celkem bavilo učení, ale děsila jsem se přestávek. Nebyli jsme ve třídě moc dobrá parta a spolužačky se mi často smály.

Když jsem šla na střední, doufala jsem, že se situace změní a budu mít ve třídě kamarádky, ale hrozně jsem se prvního školního dne bála. Večer před ním jsem měla strachy srdce až v krku. A tu mi od paní Malé přišla SMSka: „Mám pro tebe vzkaz: Bůh je mé světlo i má spása, koho bych se bál? Bůh je záštita mého života, koho bych se lekal? Kdyby na mně zaútočilo vojsko, mé srdce se nebude bát. Kdyby se proti mně zvedla bitva, i tehdy budu doufat.“ Vzkaz od koho? Jaký Bůh? Jak ví, že mám zrovna takový strach? Jak může tušit, že mi buší srdce jakoby se k nějaké bitvě opravdu schylovalo?
 

alfa, krásná 2
(Foto: istockphoto.com)


Šla jsem se zeptat mamky, jestli paní Malé něco o mé nové škole říkala a SMS jsem jí přečetla. Ne, neříkala, ale prý se jí to také občas stává, že od ní dostane SMS s nějakým vzkazem, který je přesnou odpovědí na její pocity. Po přečtení té zprávy se v mém srdci rozhostil nepopsatelný klid. Paní Malá musí být v nějakém kontaktu s nadpřirozenem… Vzpomněla jsem si, jak mě uzdravila, když jsem byla malá, a teď tohle. A pokud se tahle její schopnost projevuje i při jiných příležitostech, jak říkala mamka… Rozhodly jsme se tomu přijít na kloub – nejlepší bude, když se maminka paní Malé přímo zeptá.
 

alfa, krásná 3
(Foto: istockphoto.com)


Druhý den přinesla z práce dvě obálky. Dostala je od paní Malé jako odpověď na svoji otázku. Jedna obálka pro maminku, jedna pro mě, a v nich pozvánky na kurzy Alfa

Jedna na kurz pro dospělé a jedna na Alfu pro mládež.


alfa, krásná 4
(Foto: oficiální zdroj)


Má jít o deset večerních setkání na různá témata, a pro pravidelné návštěvníky kurzu je připravený víkend, který se věnuje právě uzdravování a dalším nadpřirozeným schopnostem. Kurz začíná koncem září a na první setkání se dá přijít jen tak na zkoušku, aby se člověk mohl rozhodnout, jestli chce na kurz chodit. Hned jsem se na první večer přihlásila, vždycky jsem chtěla víc prozkoumat, jestli nad námi opravdu něco je. A nakonec se mnou asi půjdou i dvě spolužačky z nové třídy, první školní den byl totiž úžasný – bylo to, jako by se sešla parta starých kamarádů.
 4 hlasů
Vaše hodnocení