Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 19 letá Pavlína alias S-hejvi.

S-HEJVI: Nikdy nic nevzdávám předem

S-hejvi
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky S-hejvi
aktualizováno 08.09.2014, 00:00 | 08.09.2014, 00:00 | Krasna.cz/sr

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 19 letá Pavlína alias S-hejvi.

Mohla by ses na úvod představit našim čtenářkám v několika větách?

 

Jmenuji se Pavlína, ale na svém blogu vystupuji pod přezdívkou S-hejvi (Šejvi), která je odvozená od mého příjmení. Popsat samu sebe v několika větách mi vždy dělalo velký problém, ale myslím, že jsem přátelský a upřímný člověk, který si jde vždy za svým cílem a nikdy nic nevzdává předem. Ráda se učím novým věcem a k mým největším koníčkům patří cestování, jazyky, tanec a samozřejmě blog :) Chystám se na vysokou školu, která mi doufám pomůže přiblížit se k zaměstnání, které by mě bavilo nejvíc, a to je pomáhat lidem či pracovat v zahraničí. S tím také souvisí motto, které mám vytetované na levé lopatce a zní „Nesni o životě, žij své sny“ :)

 

Co všechno na tvém blogu můžeme najít?

 

Blog je z velké části zaměřený na můj osobní život, kde formou deníčku píši hlavně své zážitky a pocity. Důraz kladu také na sdílení nových fotek, protože focení je mojí velkou zálibou, které se chci určitě věnovat i v budoucnu :) Snažím se přidávat i určité rady, takzvané New in nákupy nebo kosmetické články. Musím ale upozornit, že nejsem kosmetická blogerka a tuto kategorii jsem radši přenechala zkušenějším :D

 

Sleduješ komentáře pod svými články na blogu a reaguješ na ně, nebo je ignoruješ?

 

Každý nový komentář si ráda přečtu, ať už je pozitivní nebo negativní. Jsem ráda za všechny názory, ale do článků reaguji minimálně, skoro vůbec. Mojí reakci si čtenáři buď jednou za čas mohou přečíst v aktuálním příspěvku nebo na webu ASK.fm, kde pravidelně odpovídám a radím :)

 

S-hejvi
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

 

Který článek z poslední doby se ti podle tebe nejvíc povedl a doporučila bys nám ho k přečtení?

 

Jelikož je většina mých článků skutečně zaměřená na můj život, tak bych asi nevybrala ani jeden, protože každému se líbí něco jiného a každý si rád přečte něco jiného. U těchto typů článků je tedy těžké vybrat jediný, protože nemají určité zaměření, ve kterém by se ostatní našli. Abych ale uvedla aspoň nějaký, tak musím říci, že se mi ani ne tak povedl článek, jako zachytit můj aktuální názor a pocit na toto téma. Nese název “Článek věnovaný Jiřímu Kajínkovi”. Setkala jsem se s velkým množstvím negativních reakcí, ale i přesto jsem na něj jakýmsi způsobem pyšná, jelikož je v něm zachycený kousek mojí osobnosti a přesně o tom je celý můj blog. Někdo může souhlasit, někdo ne. Přeci jen se říká - 100 lidí, 100 chutí :)

 

Jaký je tvůj recept na vysokou čtenost? Chtěl bys být jednou slavná blogerka?

 

Musím říci, že začátky mého blogu mě vážně mile překvapily, protože jsem měla celkem vysokou návštěvnost - na to, že jsem byla úplně nová a neznámá blogerka. To byl možná i ten moment, který mi dal důvod pokračovat dál a od té doby jsem ani jednou nepřemýšlela nad tím, že bych blog zrušila. Časem čísla začala klesat, ale myslím si, že blogování není jen o vysoké návštěvnosti. Za aktuální stav blogu jsem šťastná a věrných čtenářů si velmi cením. Podle mě je nejdůležitější pravidelně přidávat nové články a hlavně do toho dávat kousek sebe. Když vás blog baví, tak přeci není nic důležitějšího :)

 

Čteš pravidelně nějaké blogy nebo sleduješ nějaké YouTuberky?

 

Určitě mám pár oblíbených blogů, které pravidelně navštěvuji. Některé mám vypsané i jako odkazy v menu, ale poslední dobou nemám moc času, což mě mrzí. To samé s YouTuberkami. Moc ráda se podívám na nová videa, která mě baví, jen je někdy problém najít chvilku, abych vše stíhala :)

 

Máš nějakou blogerku jako vzor, kterému by ses chtěla přiblížit?

 

Mám oblíbené blogerky, ale neberu je jako vzor. Přiblížit bych se nechtěla žádné, jsem sama sebou :)

 

S-hejvi
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jaký máš názor na vlogy a točíš je také někdy?

 

Nápad tvořit vlogy se mi moc líbí a už jsem se kolikrát zmiňovala o tom, že bych je i já ráda začala točit. Myslím si, že by to bylo skvělé oživení :)

 

Co je podle tebe mezi mladými holkami teď nejvíc in - Instagram?

 

To je docela těžká otázka. Pokud jde o sociální sítě, tak bych odpověděla sama za sebe, že Instagram je pro mě také číslo jedna :D Nemohu ale hodnotit objektivně, nemyslím si, že je nejvíc in jen mezi mladými holkami, ale mezi všemi věkovými kategoriemi celkově.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MICHAELA VANČUROVÁ: Chceš-li být vidět, musíš trochu provokovat

LEA JENNIFER: Spadla jsem z nebe, protože z pekla to nešlo

KARIN PETŘEKOVÁ: Nejlépe se cítím v elegantním stylu

 


Co děláš pro to, abys byla krásná?

 

Asi to co všechny ostatní holky v mém věku. Neumím přímo odpovědět, protože pokud o sebe každý aspoň trochu pečuje, tak může být krásný :)

 

Jaký máš názor na tetování a piercing?

 

Piercing jsem kdysi hodně chtěla, ale nějak mě tyhle „ozdůbky“ omrzely. Mnohem kladnější vztah mám právě k tetování. Není to jen tak nějaká dekorace na těle, ale dá se tím krásně vystihnout postoj člověka. To co má rád, co pro něj má význam. Já sama mám už dvě tetování a plánuji třetí. Musím jen potvrdit přísloví, které říká, že první tetování nikdy není posledním a je to naprostá pravda :)

 

Prozradíš, jestli jsi zadaná?

 

Jsem šťastně nezadaná :) Možná to zní divně, ale právě teď jsem opravdu hodně spokojená se svým životem i bez přítele :)

 

Nejen mezi mladými dívkami dnes hodně frčí ezoterika. Jaký máš názor na horoskopy, věštění z karet, apod.?

 

Nikdy jsem tomu moc nevěřila. Nesleduji to, ale nikomu neberu ten názor, že se takové věci někdy mohou stát skutečností. Pro mě to ale vždy bude spíše náhoda :)

 

Dalším velkým trendem je vegetariánství. Jaký máš na něj názor?

 

Nejednou jsem o tomhle přemýšlela. Určitě k vegetariánství nemám negativní vztah, ale já jako velký milovník masa si neumím představit, že bych bez něj delší dobu vydržela :D

 

S-hejvi
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Velký okruh blogů píší dívky, které zbožňují zahraniční boybandy typu One Direction nebo Tokio Hotel. Když jsi dospívala, také jsi šíleně propadla nějaké kapele nebo zpěvákovi?

 

Naštěstí ne :D Nikdy se mě tohle netýkalo, já jsem ani v dospívání nebyla zastáncem těchto „teen“ kapel, zpěváků nebo zpěvaček. Nikdy jsem se nezajímala o One Direction, Justina Biebera nebo Miley Cyrus. Tyhle celebrity šly vždy mimo mě, a to z toho důvodu, že pro mě nejsou kvalitní umělci. Teď mě hodně lidí bude nenávidět, ale jsem člověk, který se nebojí říct svůj názor a podle mě po nich za pár let ani pes neštěkne. Upřednostňuji spíše zpěváky větší velikosti, jako je Michael Jackson nebo kapela Nickelback :)

 

Máš nějakého domácího mazlíčka?

 

Jako malá jsem měla vždy maximálně křečky, které jsem ale milovala! Bylo mi vždy líto, když jsem o ně přišla, a tak teď už jsem roky bez domácích mazlíčků :) Vzhledem k tomu, že bydlím v malém bytě, si větší zvíře nemohu dovolit, ale jednou bych si určitě chtěla pořídit psa.

 

Jaký máš názor na pro-ana blogy?

 

Kladný určitě ne, pro mě je to doslova nechutné a nikdy tenhle postoj nebudu chápat.

 

Je nějaká otázka, na kterou bys nikdy neodpověděla?

 

Není. Na každou otázku se dá odpovědět i tak, aby odpověď v případě nepříjemné otázky nebyla jednoznačná :)

 

 

PROFIL:

 

Pavlína Šejvlová, 19 let, Hradec Králové.

WWW:

http://s-hejvi.blog.cz/
https://www.facebook.com/sejvlova.pavlina
https://www.facebook.com/shejviblog
http://ask.fm/xoxoshejvi
http://instagram.com/shejvi3 hlasů
Vaše hodnocení