Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sníš o milování s dívkou? Stojí taková zkušenost za to? Zeptaly jsme se dívek, které už to prožily.

Sex na jednu noc... S kamarádkou!

Lesbická láska
zdroj: Thinkstockphotos Lesbická láska
aktualizováno 06.09.2015, 00:16 | 06.09.2015, 00:16 | Krasna.cz/trm

Sníš o milování s dívkou? Stojí taková zkušenost za to? Zeptaly jsme se dívek, které už to prožily.

Spousta z nás má erotické představy o milování se stejným pohlavím. Erotické sny o kamarádce, atraktivní spolužačce či neznáme femme fatale ale každému nestačí. Ráda bys i ty svůj sen převedla ve skutečnost?

 

Svou orientací si jsi jistá, jsi rozhodně na kluky. Ale proč neokusit i milování s dívkou. Jak to dopadne? Díky těmhle pěti odvážným slečnám už to víme.

 

Kamila, 16 let: "Chtěla jsem to už dlouho zkusit, ale ne s někým, kdo je mi blízký. Hledala jsem tedy na seznamce pro holky, co hledají holky. Kupodivu tam nebyly jen lesby, ale i takové zvědavé dívky, jako já. Jedna se zdála být na pokec sympatická, a tak jsme se sešly. Nejdřív jen tak v kavárně, oťukat se. Sympatie se ještě zvýšily, a tak jsme šly o víkendu na diskotéku. Nečekaně jsem to ale dostala, takže jsme naši akci musely odložit. Další týden jsme na diskotéku vyrazily znovu a moc dlouho jsme tam nevydržely. Pozvala mne k sobě na intr a tam jsme to zkusily. Bylo to takové rozpačité, ale moc milé. Věřím, že si to někdy znovu zopakuji, ale s jinou dívkou, a možná i se zkušenější, abych odhalila všechny možnosti ženského milování."

 


Denisa, 21 let: "U mě to vzniklo naprosto ukázkově. Mám nejlepší kamarádku, se kterou jsme si vážně blízké, často se líbáme, objímáme, vodíme za ruku. Nejsme lesbičky, ale prostě k sobě máme blízko. Jednou jsme byly na super party a trochu jsme se tam uvolnily víc než obvykle. Začaly jsme po sobě děsně toužit. Myslím, že obě jsme to chtěly zkusit, jen jsme se bály, co to udělá s naším přátelstvím. Rozhodně ho to nijak nepoznamenalo. Byla to jen záležitost jedné noci a naše přátelství posílilo další sdílené tajemství a další nová zkušenost. Doporučuji!"


Míša, 25 let: "O milování s dívkou jsem snila dlouho. Jenže neřekneš jen tak kámošce 'hele, nezkusíme to?'. Tak dlouho zůstalo jen u snu. Jenže pak jsem se poznala s Jančou. Ona je na holky a já jsem se jí dost líbila. Řekla jsem si, že to bude moje šance. Musím říct, že to bylo jedno z nejkrásnějších a nejintenzivnějších milování mého života. Určitě to bylo i tím, že Janča měla zkušenosti a věděla, jak na mně. A na tvrzení, že žena ženě lépe rozumí, je rozhodně spousta pravdy. Klidně bych si to s ní ještě několikrát zopakovala, ale byla jsem předem rozhodnutá, že zůstane jen u jedné noci. Mně šlo jen o sexuální zkušenost, ne o vztah, o lásku. I tak jsem jí asi ublížila, ale nechávat jí v naději ještě déle, by bylo podlé."
 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Z tvého kámoše se vyklubal gay. Co teď?
VAŠE PŘÍBĚHY: Moje sestra je lesba!
TEST: Mohla bys být na holky?

 

Veronika, 20 let: "Můj přítel vždycky snil o sexu ve třech. Ani mně se ta představa nepříčila, ale chtěla jsem si dotyčnou vybrat. Nakonec padla volba na moji kamarádku. Jednou jsme se společně v baru trochu opily a jak jsme byly v náladě, zasvětila jsem ji do naší touhy. Chvilku se zdráhala, ale bylo vidět, že ji něco podobného láká. Nakonec souhlasila. Vyrazily jsme k mému příteli a tam pokračovali v pití, abychom byli správně naladění. Začala jsem kamarádku hladit a líbat, ona mi to divoce vracela. Nakonec jsme se svlékly a začaly líbat po celém těle a užily jsme si nádherný orální sex. Bylo to tak omamné, že jsem úplně zapomněla na svého přítele. Ten se nakonec nepřidal, pohled na nás dvě pro něj byl dostatečně vzrušující. Navrhla jsem mu, že si to někdy můžeme zopakovat i s ním, ale už nechtěl. Nejspíš na kamarádku začal žárlit. Asi dva měsíce na to jsme se rozešli."

 


Romana, 23 let: "Když se se mnou po třech letech rozešel můj přítel, byla to pro mne hrozná rána. Nedokázala jsem se z toho dostat, oporou mi byla moje nejlepší kamarádka Monika. Pořád se mne snažila někam vytáhnout, nebo aspoň přijela s filmem a sladkostmi k nám domů a strávily jsme spolu fajn večer. Kamarádský večer! Po asi třech měsících už jsem neplakala, ale na kluky jsem neměla ani pomyšlení. Srdce pořád bolelo. Ty naše dýchánky jsme dělaly celkem pravidelně. Měla jsem to ráda a líbilo se mi, když jsme spolu ležely pod peřinou a naše těla se dotýkala. Chybělo mi mazlení, objetí milované osoby. Jednou jsme koukaly na nějakou romantickou komedii, kde byla docela odvážná milostná scéna. Cítila jsem, jak mnou projelo vzrušení. Nevydržela jsem to, otočila se k Monice a políbila ji na rty. Neucukla, a tak jsem pokračovala. Od polibků, hlazení a dráždivých dotyků jsme se dostaly až k nádhernému milování. Všechno ve mně vřelo, chtělo se mi křičet slastí, ale musela jsem se hlídat, protože za zdí byli moji rodiče. Nikdy už jsme to pak s Monikou nezopakovaly, ale věřím, že i ona na to vzpomíná v dobrém."

 

A co ty? Láká tě milování s dívkou? Nebo už jsi ho vyzkoušela? Poděl se v komentářích.28 hlasů
Vaše hodnocení