Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý ve škole mluví o tom, jaké to je být s klukem, a ty si už začínáš připadat trochu méněcenná, protože se ti to ještě nestalo, a tak nemáš moc o čem mluvit. Tvoje kámoška je na tom úplně stejně a obě jste hrozně zvědavé. Co kdybyste to nejdřív...

Sexuální hrátky s kámoškou. Dělají ze mě lesbičku?

Lešbičky - 4
zdroj: Thinkstockphotos Lešbičky - 4
aktualizováno 29.05.2016, 00:56 | 29.05.2016, 00:56 | krasna.cz/roh

Každý ve škole mluví o tom, jaké to je být s klukem, a ty si už začínáš připadat trochu méněcenná, protože se ti to ještě nestalo, a tak nemáš moc o čem mluvit. Tvoje kámoška je na tom úplně stejně a obě jste hrozně zvědavé. Co kdybyste to nejdřív vyzkoušely spolu? A dělá to z vás hned lesbičky?

V pubertě je tvoje sexualita jako nerozvité poupátko, všechno je pro tebe nové. Víš, že se ti líbí kluci, protože po jednom z nich koukáš už hrozně dlouho, ale nevíš, jak to udělat, aby si tě všimnul a došlo na nějaké sblížení. Je to trochu frustrující, protože se nechceš úplně ztrapnit.

 

U nejlepší kámošky docela často přespáváš přes noc a ona u tebe a téma kluci a sex je u vás na předních příčkách témat k hovoru. Nejhorší je, že máte obě za sebou tak maximálně líbačku a o žádné další poznatky v tomhle oboru se s ní podělit nemůžeš. Přitom ve vás obou hlodá hrozná zvědavost, jaké to asi je, být s klukem v té nejintimnější situaci.

 

 

Jednou, když zrovna přespáváš u ní doma, se těmi řečmi o sexu dostanete pěkně do varu a ani nevíš, která z vás na to přišla, nejspíš to bylo oboustranné. Začnete se líbat, hladit a je to hrozně příjemné, takže nemůžete přestat. V ten okamžik tě ani nenapadne, že by to bylo divné a že bys to dělat neměla, protože se ti vlastně ve skutečnosti líbí kluci. Nakonec obě usnete. Ty se ale ráno probudíš dřív a najednou ti dochází, co se vlastně stalo. Nechceš kamarádku budit, protože se strašně stydíš a tak si rychle posbíráš věci a mizíš domů!


ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Má správný chlap smrdět?

Sexuální slovník: Aby tě pomiloval přesně tak, jak chceš

 

Věz, že podobných příhod a zkušeností má za sebou spousta holek. Neznamená to, že se z tebe stala lesbička. Tvoje kamarádka bude po probuzení úplně stejně zmatená a fakt, že tam nejsi, abyste si o tom popovídaly, jí rozhodně nepřidá. Experimentování v téhle oblasti je přirozená věc a není se čeho děsit. Dokonce ani když nakonec zjistíš, že lesbička opravdu jsi, to přece není nic, na co se umírá!

 

 

Říká se, že ženy často ve svých snech a fantaziích sní o sexu s jinou ženou, ale to neznamená že by byly lesbičky. Jsou to jen fantazie a potřeba experimentování. Jestliže se ti o holkách bude zdát každou noc a zjistíš, že i v normálním životě se ti z nějaké dívky rozbuší srdce a začnou ti v břiše tancovat motýlci, pak je to trochu jiná věc. Pokud si nejsi jistá svou orientací a trápí tě to, pak je na čase navštívit sexuologa. Ten ti zaručeně pomůže.

 

Nejdůležitější na světě je, mít mysl otevřenou a být pokud možno co nejtolerantnější. Hlavně z takové příhody nedělej vědu, pěkně si o tom s kamarádkou popovídejte, ať to nad vámi nevisí jako černý mrak. Jenom proto, že to pro vás bylo něco nového, neznamená, že to bylo špatně. Ber to jako generálku na vše, co přijde dál.
 11 hlasů
Vaše hodnocení