Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chcete být letos vzorné, mít vše připraveno s předstihem a vyhnout se největšímu vánočnímu shonu? Nastal pravý čas přemýšlet nad výběrem dárků. Čím potěšit a obdarovat dobrou kamarádku?

Skvělé tipy na originální vánoční dárky pro kamarádku

Nakupování dárků
zdroj: Thinkstockphotos Nakupování dárků
aktualizováno 06.11.2018, 10:04 | 06.11.2018, 10:04 | Krásná.cz

Chcete být letos vzorné, mít vše připraveno s předstihem a vyhnout se největšímu vánočnímu shonu? Nastal pravý čas přemýšlet nad výběrem dárků. Čím potěšit a obdarovat dobrou kamarádku?

Chcete být originální a vyhnout se největším vánočním klišé? Inspirujte se našim výběrem a vykouzlete pod stromečkem kamarádce velký úsměv na tváři.

 

1. Zážitek


Darovat zážitek je v poslední době hodně v kurzu. Snažíme se vyhnout materiálním a praktickým předmětům, které si každý obstará sám, a raději svým blízkým dopřejeme něco, co by si samy od sebe nepořídili. Zůstane jim krásná vzpomínka, která vaše vztahy o to víc utuží, pokud zážitek absolvujete spolu. Nabídka je pestrá. Můžete spolu vyrazit na zkrášlovací proceduru, masáž, do kina nebo třeba na kurz vaření. Adrenalinový nadšenci ocení například poukázku na létání ve větrném tunelu nebo na indoor surfing. Z těch méně tradičních nás zaujal například kurz výroby parfému nebo kurz krasopisu. Co vaše kámoška vždycky chtěla vyzkoušet, ale ještě se k tomu neodhodlala?

 

Workshop
(Foto: Archiv firem)

* foto z workshopu výroby přírodního parfému, k objednání na vemzu.cz, 1290 Kč

 

2. Něco, co jí vás bude připomínat


I když se třeba nevídáte tak často, potěší ji mít u sebe předmět, který jí vaše přátelství a společné zážitky bude připomínat. Amulet nebo náramek přátelství může nosit stále u sebe a hrneček nebo obal na mobil s vaší společnou fotkou jí připomene konkrétní zážitek, za kterým stojí váš společný příběh. Pokud máte chuť na tvoření, pusťte se do výroby fotoknihy a nezapomeňte do ní uvést společné hlášky, zážitky a věnování. Možnost tvorby vlastní fotoknihy nabízí například stránka empikfoto.cz, kde najdete různé varianty velikostí i designu.

 

Dárky
(Foto: Archiv firem)

* hrníček s knírkem s možností přidat vlastní fotografii, empikfoto.cz, 220 Kč, sada dvou náramků nekonečno, prokrasu.eu, 219 Kč 

 

3. Nový kousek oblečení, který by si za normálních okolností nekoupila


Absolvovaly jste společné nákupy a všimly jste si, že kamarádka pokukovala po krásné sukni, kterou si nakonec odepřela, protože nechtěla utrácet nebo měla zbytečný strach, že ji rozšiřuje? Překvapte ji a připište ji k dárku nějaký vtipný a milý komentář. Máte pocit, že se zbytečně brání barvám a sahá po staré dobré černé? Udělejte ten krok za ni a pořiďte ji veselé a vtipné tričko nebo mikinu, která ji přesvědčí.

 

Oblečení
(Foto: Archiv firem)

* vtipná mikina "hotter than hell", H&M, 499 Kč, veselé tričko "I'm too pretty for Mondays", Sinsay, 129 Kč

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bezpečný nákup dárků na internetu

Stylově zabalený dárek za minimum peněz? DIY nápady, které zvládneš i ty

Vánoční tip: 13 LACINÝCH holčičích dárků, které vypadají naprosto LUXUSNĚ


4. Usnadněte jí život


Objevily jste úžasnou vychytávku a dobře vám posloužila? Osvědčené věci, které fungují, nemůžou nepotěšit. Co třeba vychytaný diář, díky kterému jí nic neunikne nebo praktický termo hrnek na ranní kávu to go? Žádná holka nepohrdne ani vtipnou a stylovou plátěnou nákupní taškou, díky které bude šetrná k přírodě.

 

Dárky
(Foto: Archiv firem)

* plátěná taška Elpida, prodává zoot.cz, 249 Kč, termohrnek, prodává termohrnek.cz, 299 Kč, motivační diář Doller 12, prodává doller.cz, 449 Kč

 

A co by letos pod stromečkem udělalo radost vám? Dejte nám vědět do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení