Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nový rok je pro mnoho lidí symbolem nového začátku – loňský rok a spolu s ním i všechna jeho pozitiva a negativa jsou definitivně pryč a začínáme pěkně nanovo.

Splň si svá novoroční předsevzetí – přestaň s kouřením již dnes!

aktualizováno 19.01.2012, 11:36 | 19.01.2012, 11:27 | Krásná.cz

Nový rok je pro mnoho lidí symbolem nového začátku – loňský rok a spolu s ním i všechna jeho pozitiva a negativa jsou definitivně pryč a začínáme pěkně nanovo.

Příchod dalšího roku je také obdobím oblíbených novoročních předsevzetí, která si mnoho lidí dává. Nejčastěji chceme skoncovat se starými zlozvyky a obecně s tím, co nám na nás vadí. Proto není divu, že jsou v lednu fitness centra nabitá k prasknutí a kuřáci hledají nejúčinnější způsob, jak skoncovat s kouřením. Naštěstí existuje účinné a osvědčené řešení, jak můžeš přestat s kouřením již dnes.


Zbavit se kouření pomocí biorezonanční terapie můžeš v ordinaci BIONCE, kterou v Praze založili odborníci z řad lékařů s osobní zkušeností se závislostí na nikotinu. „Zaměřujeme se především na kuřáky, kteří se sami rozhodli přestat, ale je pro ně obtížné zbavit se fyzické závislosti,“ říká spoluzakladatel ordinace MUDr. Robert Tirpák.

 

Jak probíhá terapie odvykání kouření?

 

Při dlouhodobém kouření si lidské tělo zvyká na nikotin, který patří mezi mimořádně návykové látky. Když v těle kuřáka jeho hladina klesne pod určitou mez, ocitá se ve stavu nikotinového hladu a dostaví se abstinenční syndrom doprovázený chutí na cigaretu. Biorezonance eliminuje signál, který k tomuto syndromu vede.

 

Na začátku terapie je klient vyzván k vykouření cigarety přibližně do dvou třetin, zbytek terapeut uloží do vstupního pohárku napojeného na přístroj. Klient se pohodlně usadí, na záda, na čelo a na každou ruku jsou mu připevněny elektrody a následuje přibližně třicetiminutová terapie. „Z biorezonančního přístroje Bicom OPTIMA je během sezení do organismu kuřáka vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu. Ten vyruší signály fyzické závislosti, takže se po terapii přestanou projevovat abstinenční příznaky a nevzniká ani takzvaný nikotinový hlad,“ vysvětluje ve zkratce princip biorezonanční terapie MUDr. Róbert Tirpák.

 

Biorezonanční terapie
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Kouření v číslech

 

Na následky kouření umírá každoročně více než 5 miliónů lidí. Podle průzkumu Eurobarometr je v České republice 36 % kuřáků, tedy přibližně tři miliony. Kouří 26 % populace nad osmnáct let, zbytek jsou děti a mladiství! Každý rok u nás zemře na nemoci spojené s kouřením kolem 18 000 lidí. Pasivní kouření, tedy neaktivní vdechování cigaretového kouře, způsobí úmrtí 3 000 lidí ročně.

 

Stop kouření
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Základní fakta o biorezonanční terapii:

 

- Okamžitě odstraňuje fyzickou závislost a chuť na cigaretu
- Úspěšnost při odvykání kouření činí až 80 %
- Žádné vedlejší účinky
- Naprosto bezbolestná léčebná metoda
- Terapie je jednorázová
- Odborná vědecká metoda
- Využití přírodních, fyzikálních zákonitostí kvantové fyziky
- V medicíně se používá již více než 30 let
- Metoda bez léků a nikotinových náhrad
- Finančně nenáročná
- Trvá pouze 30 minut
- Německá technologie řízená počítačem
- Pomáhá nejen při odstraňování závislosti na nikotinu, ale i ve velké řadě dalších zdravotních obtíží
- Zdravotní problémy dokáže odhalit dříve, než se projeví jejich důsledky

 

Biorezonanční terapie
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Co je to biorezonanční terapie?

 

Buňky lidského organismu spolu komunikují prostřednictvím elektromagnetického vlnění. Pokud je výměna informací mezi buňkami narušena (například vlivem infekcí, chemikálií z okolního prostředí, nikotinu apod.), může dojít ke změně jejich chování a za určitých okolností až k chorobám. Biorezonanční přístroje umí pomocí vysílaných signálů navracet elektromagnetické vlnění buněk do normálu a harmonizovat tak energetickou nerovnováhu v těle.

 

Biorezonance kombinuje poznatky z medicíny s kvantovou fyzikou, a patří stejně jako akupunktura, homeopatie a další přírodní léčebné postupy do okruhu empirické medicíny, tedy mezi metody založené na dlouhodobém pozorování a zkušenostech. V Evropě už se tato metoda úspěšně používá více než 25 let. Uplatnila se mimo jiné i při léčbě chronických onemocnění, alergií, astmatu a při odhalování i léčbě skrytých příčin nejrůznějších chorob. Přístroje pro biorezonanci patří do výbavy praktických lékařů v Německu, Rakousku a Švýcarsku. V Rusku je tato terapie součástí metodických pokynů ministerstva zdravotnictví.

 

Více informací na webu www.bionce.cz.5 hlasů
Vaše hodnocení