Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patříš mezi lidi, kterým záleží na tom, jak dárek vypadá i z vnější stránky? Na druhou stranu ale nechceš, aby ti balení zabralo víc času než samotné nakupování? V tom případě pro tebe máme dobrou zprávu. Letošní Vánoce se totiž nesou ve znamení s...

Stylově zabalený dárek za minimum peněz? DIY nápady, které zvládneš i ty

Balení dárků
zdroj: Thinkstockphotos Balení dárků
aktualizováno 21.12.2017, 00:21 | 21.12.2017, 00:21 | DyA

Patříš mezi lidi, kterým záleží na tom, jak dárek vypadá i z vnější stránky? Na druhou stranu ale nechceš, aby ti balení zabralo víc času než samotné nakupování? V tom případě pro tebe máme dobrou zprávu. Letošní Vánoce se totiž nesou ve znamení severského minimalismu, který zvládneš i ty!

Nikdo z nás nemá příliš času na to, aby motal složité mašličky či vyráběl jiné ozdoby. Proto jsme rádi, že skandinávské balení dárečků není o třpytivých a pompézních barvách a doplňcích, ale naopak o přírodních surovinách a obyčejném balicím papíru.

 

NÁVRAT DO MINULOSTI


Co budeš potřebovat:
Balicí papír
Vodové barvy a štětec
Provázek
Větvičku

 

DIY balení dárků - 12
(Foto: Pinterest)


Jak na to:

Hlavní roli v tomto diy hraje balicí papír, který je „postříkán“ bílou barvou. Pořiď si tedy papír přírodní barvy, na kterém budou cákance hezky vidět.

 

Následně pokapej celou jeho plochu a nechej papír zaschnout. Teď už stačí, když dárky zabalíš, obvážeš provázkem a připevníš větvičku. Jednoduché, ale naprosto dokonalé!

 

PRO MLSOUNY


Co budeš potřebovat:
Balicí papír
Provázek
Lízátko

 

DIY balení dárků - 19
(Foto: Pinterest)


Jak na to:

Věříme, že takto zabalený dárek potěší všechny, kteří rádi mlsají a nedokážou si představit Vánoce bez něčeho sladkého.

 

Dárek zabal do přírodního papíru, připevni lízátko a pevně ho upevni pomocí provázku. Opět velmi jednoduchý návod, který ve finále vypadá promyšleně a zajímavě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEONÁVODY: Nauč se balit dárky!
Vánoční tip: 13 LACINÝCH holčičích dárků, které vypadají naprosto LUXUSNĚ
I na obalu záleží! Tipy na balení dárků


BRAMBORY NA SCÉNU


Co budeš potřebovat:
Bramboru
Temperové barvy
Provázek

Balicí papír

 

DIY balení dárků - 8
(Foto: Pinterest)


Jak na to:

Razítka z přírodních surovin jsme si vyráběli už ve škole. Opraš svou dovednost a vytvoř si razítko se stromečkem z brambory.

 

Následně razítko potři zvolenou barvou a obtiskni na balicí papír. Můžeš zvolit bílou, zelenou nebo klidně červenou barvu. Uvidíš, že pokaždé bude stromeček vypadat parádně. Teď už stačí, když papír necháš zaschnout a můžeš balit!


Další nápady nalezneš v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení