Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Okoukal se vám obyčejný bílý Messenger? Můžete mít černý, který se stal trendem posledních dní. Získat ho není nijak složité.

Svět blázní z černého Messengeru! Jak si ho nainstalovat také?

Black Messenger
zdroj: Getty Images/Twitter Black Messenger
aktualizováno 13.03.2019, 12:08 | 05.03.2019, 15:02 | Krásná.cz

Okoukal se vám obyčejný bílý Messenger? Můžete mít černý, který se stal trendem posledních dní. Získat ho není nijak složité.

Trávíte-li hodně času chatováním na Messengeru, možná vás z ostrého bílého pozadí bolí oči. Řešením může být právě černý režim populární chatovací aplikace. Hodí se, i když se nechcete v noci prozradit, že zase ponocujete dopisování s přáteli. Černá obrazovka skoro nezáří.


Dostat se k nastavení tmavého režimu je navíc docela zábavné. Jak na to? Stačí otevřít chat s některým z přátel (klidně můžete otevřít konverzační okno sami se sebou) a dotyčnému poslat emotikon s obrázkem dorůstajícího srpku měsíce.


V tu chvíli se spustí animace, ve které vám na obrazovce začnou létat měsíce a vzápětí se objeví notifikace, že tmavý režim máte nyní zpřístupněný. Pak vás systém odkáže do menu, na první položce se objeví nová ikonka Tmavý režim a stačí přejetím „tlačítka“ aktivovat. Tady si mimochodem můžete případně přepnout zpět do bílé verze, pokud by vás černá omrzela.


ČTĚTE TAKÉ:

Chytré aplikace, které rozhýbou i lenochy
Randící aplikace, které bys měla znát! Na jakém principu fungují?
Nejlepší fashion aplikace přesně pro tebe!

 

K čemu je tmavý režim?


Tmavý režim je skvělý v tom, že je šetrnější k očím, zejména pokud od mobilu nedokážete zrak odtrhnout ani po setmění. Temný režim lze mimochodem nastavit i ve webovém prohlížeči nebo pro celý systém Android (jen od verze Android 9.0 Pie), Tmavý motiv nabízí i YouTube, Wikipedie, navigace Waze, čtečka Kindle nebo Twitter.0 hlasů
Vaše hodnocení