Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš zálusk na tetování, ale nevíš, jakou část těla mu obětovat? Bojíš se viditelných míst a raději bys zvolila kousek těla, který není příliš vidět? Pak pro tebe máme skvělý tip, díky kterému bude tvé tetování odhaleno pouze ve chvílích, kdy o to ...

Tetování, které chtějí všechny STYDLIVKY! Na jaké části těla se ukrývá?

Tetování
zdroj: Thinkstockphotos Tetování
aktualizováno 17.05.2018, 00:00 | 17.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Máš zálusk na tetování, ale nevíš, jakou část těla mu obětovat? Bojíš se viditelných míst a raději bys zvolila kousek těla, který není příliš vidět? Pak pro tebe máme skvělý tip, díky kterému bude tvé tetování odhaleno pouze ve chvílích, kdy o to doopravdy budeš stát.

Jasně, mohla bys zvolit minimalistickou kytičku nad kotník, nebo třeba měsíček za ucho, ale přiznejme si, že takové tetování skoro ani není tetováním. Mnoho z nás jednoduše touží po větším kousku. Jenže čím větší tetování, tím větší plocha, kterou mu musíš obětovat. Lze vůbec najít kérku, která bude větší, ale zároveň bude skryta před zraky ostatních? Samozřejmě. Stačí, když si obrázek necháš vytetovat na záda!

 

Tetování na záda - 23
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tetování pro páry. Ano nebo ne?
Chceš TETOVÁNÍ? Víme, jak na to připravit RODIČE!
Neuvěříš, jaké tetování frčí mezi celebritami! Až ho uvidíš, budeš ho chtít také!

 

Tetování na záda - 19
(Foto: Instagram)


Proč tohle místo?
Tetování na zádech má jednu velkou výhodu, a to, že ho můžeš kdykoliv odkrýt a zároveň i šikovně zakrýt. Během dne zůstane skryté pod tričkem, ale večer se díky zajímavému topu s odkrytými zády ukáže světu. Navíc si můžeš nechat kousek tetování "vyčuhovat" až na krk, což opět vypadá velmi působivě. V případě, že ti tetování bude vadit, zakryješ ho vlasy! Jednoduché, ale přitom tak chytré.

 

Tetování na záda - 21
(Foto: Instagram)


Dobrou zprávou je, že záda jsou poměrně velká plocha, čehož tatér může šikovně využít. Jsou libo abstraktní čáry, velké zvíře nebo třeba obrazce, které kopírují páteř? Všechno je dovoleno. Zajímavé motivy mohou použít i minimalisté, kteří netouží po monstrózních dílech, ale naopak chtějí něco decentního. Rozhodně bys ale neměla zapomínat na to, jak tetování bude vypadat v plavkách. Rozvrhni si motiv tak, aby i v bikinách působil skvostně.

 

Další motivy na záda nalezneš v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 25 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení