Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáte ten pocit, když narazíte na film, u kterého ani nedutáte, za žádnou cenu ani na chvíli neopustíte místnost a po jeho skončení o něm ještě dlouhé hodiny přemýšlíte? Přesně takové filmy najdete v tomto seznamu!

Tip na dlouhé podzimní večery: 5 filmů, které ve vás zanechají silné emoce

Kamarádky u filmu
zdroj: Getty Images Kamarádky u filmu
aktualizováno 11.10.2018, 00:00 | 11.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Znáte ten pocit, když narazíte na film, u kterého ani nedutáte, za žádnou cenu ani na chvíli neopustíte místnost a po jeho skončení o něm ještě dlouhé hodiny přemýšlíte? Přesně takové filmy najdete v tomto seznamu!

Někdy prostě potřebujeme oddech, popcorn a film. Tyto příběhy vás v takových dnech výborně zabaví a zanechají ve vás silné emoce. Zavolejte svému klukovi nebo kamarádce. Máme pro vás skvělý plán na večer!

 

 

 

Zakletý v čase


Hlavní protagonista Henry se narodil se zvláštní anomálií, která způsobuje, že se celý život nekontrolovaně přesouvá v čase. Clare se do něj zamiluje a snaží se s tím žít. Věří, že jsou si souzeni a snaží se za každou cenu vybudovat normální život, i když je to opravdu náročné. Další zápletky už nebudeme prozrazovat, abychom vás nepřipravily o divácký zážitek. Každopádně se můžete těšit na trochu drama, romantiky a sci-fi.

 

Lásky čas


Hlavní hrdina je Tim, který je nesmělý a obyčejný jednadvacetiletý kluk. Má úžasnou rodinu, ale žádnou dívku. To se změní poté, co mu otec prozradí rodové tajemství. Všichni muži z jejich rodiny dokážou cestovat v čase k událostem, které už někdy prožili, a mají tak možnost ovlivňovat a napravovat minulost. Tim to využije k získání srdce Mary. Čeká ho spoustu vtipných situací, ale také životních dilemat. Kdybyste měly možnost změnit něco z vaší minulosti, co by to bylo?

 

Pošli to dál


Příběh malého kluka, který nemá zrovna ideální dětství. Vyrůstá s matkou, která se živí jako striptérka, nemá na něj moc čas a má problémy s pitím. Trevor si oblíbí svého učitele, který má neobvyklé výukové metody a zadá svým žákům zajímavý úkol. Přemýšlejte, jak byste mohli zlepšit svět. Trevor vymyslí něco, co ovlivní život několika lidí a jeho nápad se rozšíří po celé zemi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To je doják: Tipy na nejsmutnější filmové lovestory tohoto roku

Filmové tipy na příjemný večer ve dvou

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou

Božský Bruce


Máte náladu spíše na nějakou oddychovku? Jim Carrey je sázka na jistotu! Bruce je nespokojený téměř se vším, co se v jeho životě děje, a málokdy si nechá ujít příležitost si pořádně postěžovat. Jeho přítelkyně Grace, která provozuje pečovatelské středisko, je se svým životem spokojená a Bruce miluje i přes jeho negativistický přístup. Zatímco on sní o tom, že se jednou stane zpravodajskou legendou, ona je ráda, že může pomáhat lidem. Bruce dostane příležitost natočit důležitou reportáž, ale jeho snažení se zvrhne v katastrofu. Ze všech pohrom začne vinit Boha, který mu později dá příležitost vyzkoušet si jeho řemeslo a předá mu své pomyslné žezlo. Asi si umíte představit, kolik vtipných situací taková zápletka nabízí

 

 

Náš vůdce


Silný německý film, ve kterém hlavní roli hraje učitel, který se rozhodne svým žákům názorně ukázat, jak v minulosti vznikl počátek diktatury. Studenti jeho nápad kvitují. Líbí se jim, že se můžou zapojit, vyjádřit své myšlenky a učit se názorně. Do celé věci se zaberou až příliš a pedagogický experiment se poněkud zvrtne. Hnutí vlna, které během projektu studenti vymysleli, se stane realitou a vymkne se veškeré kontrole.0 hlasů
Vaše hodnocení