Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jarní období hraje všemi barvami, a kdo by nechtěl trochu oživit také svoji manikúru. Hledáte nápady, jak dodat nehtům po zimě trochu barvy nebo je udělat zajímavějšími pomocí velikonočních prvků? Připravte si pár různobarvených laků a nechte se i...

Tipy na stylovou jarní a hravou velikonoční manikúru + VIDEONÁVOD

jarni nehty
zdroj: Getty Images jarni nehty
aktualizováno 11.04.2019, 00:00 | 11.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jarní období hraje všemi barvami, a kdo by nechtěl trochu oživit také svoji manikúru. Hledáte nápady, jak dodat nehtům po zimě trochu barvy nebo je udělat zajímavějšími pomocí velikonočních prvků? Připravte si pár různobarvených laků a nechte se inspirovat v článku.

Zapomeňte na jaře na jednu barvu pro všechny nehty a nechte je raději rozkvést spolu s přírodou. Rozverné jaro povoluje skoro všechno, ať už se rozhodnete mít každý nehet jiný nebo na něm mít třeba namalovaného králíka. Roztomilosti se meze nekladou, je jen na vás, jak moc budete hravé. 

 

1. Květinové nehty

 

Květiny na nehtech jsou docela častou ozdobou, a právě teď je správná doba vyzdobit jimi nehty jak jen bude libo. Ať už chcete dát kvítek na jeden nehet nebo třeba jen na jejich konečky. Uvidíte,že se vám na ruce hned bude koukat lépe. Nezapomeňte, že pro barevné květinové vzory se hodí spíš světlejší jednobarevný podklad a aby dekorace vydržela déle, přelakujte ji ještě tenkou vrstvou jednobarevného laku.

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

  

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

2. Velikonoční prvky

 

Velikonoce jsou skoro tu a vy už určitě vytahujete velikonoční ozdoby v podobě mláďat, různých kuřátek nebo králíků. Ozdobit jimi můžete i své nehty! Je to originální a takováhle úprava nehtů určitě zaujme. Navíc to není nic těžkého a určitě to zvládnete i samy bez profesionální manikérky.

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

Takovéto nehty působí vesele a odvázaně a každý, kdose na vaši manikúru podívá, pookřeje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš být šťastnější? Využij VELIKONOČNÍ MAGIE
Jarní dekorace? Vytvoř si megavajíčko! DIY
Rozkošné VELIKONOČNÍ SNÍDANĚ, které potěší koledníky i tvůj Instagram

 

3. Velikonoční vzory

 

A když už jsme u těch Velikonoc, klidně si nehty ozdobte i vzory, kterými zdobíte vajíčka. Jde o jednoduché kombinace puntíků a různých čar, stačí jen trochu zapojit fantazii. Se všemi předchozími nápady to také můžete volně kombinovat. Oblíbené jsou i barevné ombré nehty.

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

jarni nehty
(Foto: Pinterest)

 

Který z návrhů se vám zalíbil nejvíce? Pokud si nejste jisté, jak udělat na ombré nehtech volný přechod, podívejte se na to v tomto videu.

 0 hlasů
Vaše hodnocení