Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Romantiky, humoru a trochy dramatu není nikdy dost. Máš ráda právě tyhle typy filmů? Pokud ano, koukni na naše tipy z roku 2018.

To je doják: Tipy na nejsmutnější filmové lovestory tohoto roku

Kamarádky u filmu
zdroj: Getty Images Kamarádky u filmu
aktualizováno 28.07.2018, 00:00 | 28.07.2018, 00:00 | Nikol Hessová

Romantiky, humoru a trochy dramatu není nikdy dost. Máš ráda právě tyhle typy filmů? Pokud ano, koukni na naše tipy z roku 2018.

Půlnoční láska


Romantické drama, ve kterém hlavní roli představuje Bella Thorne, vypráví příběh 17leté Katie Price, dívky plné optimismu, která se ale od dětství musí vyhýbat slunečnímu svitu. Trpí totiž vzácným onemocněním, při kterém je i sebemenší vystavení slunci smrtelné. Ven se může podívat pouze po západu slunce. Jedné noci zasáhne osud a Katie potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger) – hvězdného středoškolského atleta, kterého celé roky obdivuje. Během téměř dokonalého léta se mezi nimi rozvine silný vztah a Katie se snaží svou nemoc tajit.
 

 

Než přišla bouře


Akční romantické drama natočené podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a poté v největší dobrodružství jejich života, když je při výletu lodí zastihne jeden z nejničivějších hurikánů. Dvojici ztvárnili Shailene Woodley a Sam Claflin.
 

 

Já, Simon


Film v sobě kloubí komedii, drama i romantiku. Vypráví příběh 16letého Simona Spiera (Nick Robinson), který je gay, ale před svým okolím orientaci tají. Jednoho dne začne po e-mailu flirtovat s neznámým klukem, který si říká Blue. Nešťastnou náhodou se jejich zprávy dostanou do rukou jeho spolužáka Martina (Logan Miller), který ho začne vydírat a pokud mu nedohodne rande s Abby (Alexandra Shipp) stanou se emaily věcí veřejnou a odhalí, kdo se skrývá pod přezdívkou Blue.
 

Já, Simon
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou

Filmové tipy na příjemný večer ve dvou

Filmy, které musí vidět každý MILOVNÍK MÓDY

 

Manžel na zkoušku


Romantická komedie o rozmazleném playboyovi, který si celý život jen užívá. Když ale jednou odmítne zaplatit úklidové službě, neví ještě, jak mu ti osud vrátí. Po divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se potuluje v ulicích Oregonu. V nemocnici řeknou, že utrpěl úplnou ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. V tu chvíli přijde na scénu Kate (Anna Faris) – žena, kterou nedávno ponížil. S falešným oddacím listem si pro něj přijde. Začátek bude těžký, ale i život pracujícího muže s rodinou má něco do sebe. Jak dlouho ale Kate vydrží tajit skutečnou identitu?
 

Manžel na zkoušku
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

  

Láska bez bariér


Franck Dubosc představuje v romantické komedii prototyp muže jménem Jocelyn, který se snaží obelstít a dostat každou ženu – a to pomocí intrik, podvodů a lhaní. Jednou ho náhodou přistihne nová sousedka Julie (Caroline Anglade), když sedí na vozíku po matce – v tu chvíli o něj chce začít pečovat. Jocelyn je bohatší o další trik jak na ženy. Vše se ale zkomplikuje, když ho vezme na oběd k rodičům, kde se seznámí s její sestrou Florence (Alexandra Lamy), která je také na vozíku – na rozdíl od Jocelyna se z něj ale zvednout nemůže. Jocelynovi se přihodí něco, co nečekal. Do Florence se zamiluje, ale neví, jak jí má říct, že on vozík nepotřebuje.
 

  

Studená válka


Romantické drama z období budování stalinského Polska, kde se odehrává příběh velké osudové lásky mezi zpěvačkou Zuly a skladatelem Wiktorem. Nedokážou žít spolu, ale zároveň ani bez sebe.
 

Studená válka
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

  

Skvělé tipy pro milovníky filmů:

* Zrovna nemáte tip na zajímavý film, ani v telce nic dobrého neběží? Mrkněte na archif filmů a seriálů VOYO, kde najdete nejen bohatou zásobu romantických slaďáků.

 

* V létě se na filmy skvěle kouká v letních kinech. Třeba v Praze jich je pestrá škála: co si užít filmové podívané na střeše Veletržního paláce, v prostorách Křižíkovy fontány na Výstavišti, nebo s romantickou vyhlídkou na Prahu z Letné z prostoru Stalina? Řada kin hraje dokonce zdarma, mrkněte na náš seznam.

 

 

Dámský klub


Čtveřice kamarádek, které pojí nejen dlouholeté přátelství, ale také společná záliba v knihách, se jednoho dne ponoří do lechtivě erotického románku Padesát odstínů šedi. Tahle volba se nakonec ukáže jako skvělá. Diane (Diane Keaton) nedávno ovdověla po 40 letech manželství, Vivian (Jane Fonda) si užívá společnost mužů, ale nemá ráda závazky. Sharon (Candice Bergen) se stále snaží dostat i po desetiletích z rozvodu a Carolino (Mary Steenburgen) manželství spěje po 35 letech ke konci. Příběh z knihy obrátí jejich životy vzhůru nohama a čtveřice žen opět zatouží po romantice a dobrodružství.
 


 0 hlasů
Vaše hodnocení