Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tyhle aplikace vás budou bavit! Strávíte nad nimi klidně několik hodin a pořádně vás rozesmějí. Nevíte, jaký program vymyslet na čas strávený s kamarádkami? Vyzkoušejte je spolu a probuďte v sobě tvořivého a kreativního ducha.

Tipy na vtipné a kreativní appky, se kterými si s kámoškami užijete spoustu legrace

Dívka s mobilem
zdroj: oficiální zdroj Dívka s mobilem
aktualizováno 01.11.2018, 00:00 | 01.11.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Tyhle aplikace vás budou bavit! Strávíte nad nimi klidně několik hodin a pořádně vás rozesmějí. Nevíte, jaký program vymyslet na čas strávený s kamarádkami? Vyzkoušejte je spolu a probuďte v sobě tvořivého a kreativního ducha.

Které aplikace rozhodně nesmí chybět ve vašem telefonu?

 

1. Dubsmash


Tato skvělá appka umožňuje uživatelům nahrávat vtipná videa a klipy. Začnete tím, že si v nabídce vyberete zvukovou stopu, která bude vaše video doprovázet. Na výběr je mezi známými filmovými hláškami, písničkami nebo si dokonce můžete libovolný zvuk nahrát samy. Pak už stačí jen namířit kameru na sebe a snažit se artikulovat tak, aby obraz pasoval do zvukové stopy. Věřte nám, že si užijete spoustu srandy a aplikace vás zabaví klidně na celé odpoledne.


2. Madlipz


Aplikace vám jako první nabídne spoustu všemožných ikonických scének z filmů, pohádek nebo reálných událostí, které jsou veřejně známé. Vyberete si jednu z nich, zhlédnete krátké video a pak se ho pokusíte pomocí vlastního hlasu předabovat. Kdo vymyslí vtipnější děj, vyhrává! Výsledné video můžete sdílet s ostatními. Garantujeme vám, že se budete smíchem popadat a strávíte spoustu času sledováním vtipných výtvorů ostatních.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tuhle appku musíte zkusit: Najde vašeho dvojníka v mistrovských dílech

Jak na dokonalé Instagramové fotky? Tyhle vychytané aplikace ti pomohou!

6 cestovních aplikací, které ti ulehčí život

3. Funny Face Effects


Namiřte na sebe přední kameru, vycvakněte se a zábava může začít! Tato appka vám umožní zvětšit si úsměv nebo oči, roztáhnout hlavu nebo si přihodit či ubrat kila. Prostě se pořádně znetvoříte a pak své nové já sdílíte se svými přáteli a čekáte na vyděšené reakce.

 


4. Face Swap


Další aplikace, která vás navádí, abyste si z někoho pořádně vystřelily. Stačí do ní nahrát fotografii dvou lidí, zmáčknout tlačítko a vyměnit jim obličeje. Jak by vaše tvář asi vypadala s postavou a vlasy třeba Angeliny Jolie? Tohle všechno můžete vyzkoušet!

 

Máte nějaké další oblíbené aplikace? Podělte se o ně s námi v komentářích!0 hlasů
Vaše hodnocení