Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blogerek, které na svých blozích učí ostatní ženy a dívky, jak objevit svou krásu a stát se sebevědomější, je mnoho. Lizzie mezi nimi přesto vyniká. Přezdívá se jí nejošklivější žena světa a přesto ví, jak být šťastná.

Toto je údajně NEJOŠKLIVĚJŠÍ ŽENA SVĚTA! Netrápí se, inspiruje

Lizzie Velasquez - 14
zdroj: Facebook official Lizzie Velasquez - 14
aktualizováno 08.01.2014, 11:06 | 08.01.2014, 10:57 | Krasna.cz/trm

Blogerek, které na svých blozích učí ostatní ženy a dívky, jak objevit svou krásu a stát se sebevědomější, je mnoho. Lizzie mezi nimi přesto vyniká. Přezdívá se jí nejošklivější žena světa a přesto ví, jak být šťastná.

Říct o někom, že je skutečně ošklivý, je samozřejmě neslušné. Jenže při pohledu na Lizzie tě nic jiného nenapadne. Stačí si ale pustit některé její motivační video a rázem pochopíš, co je vnitřní krása.


Lizzie Velasquez trpí vážnou a vzácnou chorobou. Její tělo si nedokáže ukládat tuk, takže je extrémně vyhublá. A to i přesto, že musí neustále jíst - údajně jí až šedesátkrát za den! Přesto se její váha nikdy neposunula nad 25 kilogramů při jejích 155 centimetrech.

 

Lizzie Velasquez - 4
(Foto: Facebook official)


Touto chorobou trpí už od narození. Když se narodila, měla pouhopouhých 1,2 kilogramů. I nejmenší dětské oblečení pro ni bylo příliš velké, takže jí maminka musela kupovat v hračkářství oblečky pro panenky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krásná i s kily navíc: Buclatá blogerka ti zvedne sebevědomí!
Už napořád silná a sebevědomá!
Nesrážej si sebevědomí zbytečnostmi
Prásk.tv: Tohle jsou nejošklivější obočí světa: Tipy, jak si zohyzdit obličej


Aby toho nebylo málo, ve čtyřech letech oslepla na jedno oko, které je navíc světle modré, takže se viditelně liší od jejího zdravého, hnědého oka. Navíc má tak slabý imunitní systém, že může umřít i na nejtriviálnější nemoc. V dospívání takto málem zemřela na zánět slepého střeva nebo na vleklé problémy s chudokrevností.

 

Prohlédni si její další fotky v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 21 Otevřít fotogalerii


Dnes čtyřiadvacetiletá slečna z texaského Austinu si díky svému vzhledu prošla ošklivým dospíváním, byla obětí hrozné šikany. Když jí bylo jedenáct let, našla na internetu video pojmenované "nejošklivější žena světa", ve kterém byly její fotky. V komentářích se jí lidé vysmívali a radili jí, jak se má zabít, aby svým vzhledem neotravovala svět. Takovým hnusem se ale naštěstí nenechala zlomit. Naopak. Pohledy a posměšky druhých ji vybičovaly k tomu, aby pomohla lidem, jako je ona. Všem, kteří jsou utlačovaní a kterým se jejich okolí vysmívá.
 

Napsala mimo jiné motivační knihu Be Beautiful (Buďte krásní), ve které radí, jak se vypořádat s nízkým sebevědomím a pocity méněcennosti, jak reagovat na šikanu a jak si najít přátele a získat obdiv druhých.

 

Lizzie Velasquez - 12
(Foto: Facebook official)


Také se ti druzí posmívají nebo ti ubližují? Přestaň hledat chybu v sobě, radí Lizzie. Problém je v druhých, kteří mají potřebu se nad někoho povyšovat, vysmívat se odlišnosti a poukazovat na nedostatky druhých, aby tím zakryli strach ze svých vlastních.
Dnes je z Lizzie obdivuhodně optimistický a šťastný člověk. Snaží se dodat sebevědomí a chuť žít každému. Proto má vlastní motivační web a youtube kanál, který rozhodně stojí za návštěvu, a pořádá různé motivační programy. Možná její příběh inspiruje i tebe a dodá ti špetku sebevědomí.

 

 14 hlasů
Vaše hodnocení