Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsou tanga oblíbenou součástí tvého šatníku, protože v nich tvé pozadí vypadá neuvěřitelně sexy? Měla by ses seznámit i s jejich stinnou stránkou.

Utajený nepřítel: Tanga

Sexy tanga - 13
zdroj: oficiální zdroj Sexy tanga - 13
aktualizováno 08.04.2015, 13:27 | 08.04.2015, 13:27 | Krasna.cz/trm

Jsou tanga oblíbenou součástí tvého šatníku, protože v nich tvé pozadí vypadá neuvěřitelně sexy? Měla by ses seznámit i s jejich stinnou stránkou.

Proč tanga zbožňujeme? Dobře sednou pod některé oblečení, když nechceme, aby pod ním prosvítaly nebo se krabatily kalhotky. Klukům se navíc naše pozadí v titěrném kousku látky hodně líbí. Jenže tanga mají i své negativní stránky. Proč bys je neměla nosit každý den?


Pár šňůrek na první pohled vypadá naprosto neškodně. Jenže tanga přispívají k celé řadě ženských problémů. Pokud trpíš na záněty močových cest a poševní mykózy, měla bys je rovnou vyházet, protože tanga tato onemocnění zhoršují a zvyšují náchylnost k nim. U zánětů a mykóz bohužel platí, že pokud onemocníš jednou, mají problémy tendenci se vracet. Proto je dobré držet se tam dole v suchu a teple a nezavdat příčinu k rozšíření bakterií.

 

Anketa
Jakému typu kalhotek dáváš přednost?
419 hlasů
Tangám.
Hlasovalo 1814 lidí
 


Tanga jsou oproti běžným kalhotkám těsnější, také se vyrábějí ze syntetických materiálů a krajek, které přirozenému pH našeho poševního prostředí příliš nesvědčí. Pokožka a intimní prostředí pak nemůže správně větrat, a je náchylnější k zánětům a infekcím.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejluxusnější přehlídka spodního prádla
Co o něm prozradí jeho spodní prádlo?
Ideální podprsenka pod každé oblečení


Druhým závažným problémem je šňůrka tanga kalhotek. Různé bakterie a viry se jejím i nepatrným pohybem mohou přenést z řitního otvoru k pochvě a páchat zde spoustu neplechy. Na řitním otvoru se totiž vyskytuje celá řada bakterií, které jsou zde přirozené, ale jakmile se setkají se sliznicí genitálií, máš zaděláno na pěkný malér. Díky šňůrce tanga kalhotek je pro tyto bakterie cesta ke genitáliím mnohem snadněji dostupná.
 

 

Na tanga by sis měla dát pozor zejména při sportování. Nejenže se mohou pohybovat a způsobit ti bolestivé odřeniny a opruzeniny na jemné genitální a hýžďové sliznici, při sportu se také víc potíš, a tím se riziko přenosu bakterií a vzniku zánětů ještě zvyšuje.


Pokud už ses někdy se zánětem či mykózou setkala, měla bys zvážit, zda ti za to tanga stojí. Tato onemocnění jsou sice dnes snadno a rychle léčitelná, ale v dlouhodobém hledisku ti mohou způsobit vážné gynekologické problémy a potíže s otěhotněním. Je sice fajn cítit se sexy, ale tohle za to vskutku nestojí.


Na denní nošení se hodí spíše prodyšné, nejlépe bavlněné, dobře padnoucí kalhotky. Tanga vol spíše výjimečně, pod obepnuté nebo průsvitné oblečení, pod které se kalhotky nehodí.7 hlasů
Vaše hodnocení