Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čekají vás velikonoční prázdniny a ať už máte veškeré přípravy na svátky hotové nebo ne, jistě si budete chtít na chvíli zalenošit u nějakého pěkného filmu. Jaký si ale pustit zrovna na Velikonoce? Na Vánoce máte jasno, jaké pohádky zkouknete a že...

V hlavní roli roztomilí králíci: 5 filmů, které byste si měly o Velikonocích pustit

filmy
zdroj: Getty Images filmy
aktualizováno 18.04.2019, 00:00 | 18.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Čekají vás velikonoční prázdniny a ať už máte veškeré přípravy na svátky hotové nebo ne, jistě si budete chtít na chvíli zalenošit u nějakého pěkného filmu. Jaký si ale pustit zrovna na Velikonoce? Na Vánoce máte jasno, jaké pohádky zkouknete a že mezi nimi nesmí chybět Tři oříšky pro Popelku nebo Anděl Páně. Co ale vybrat zrovna během těchto jarních dnů?

Nejde sice vyloženě o filmy s velikonoční tematikou, ve většině z nich ale vystupují třeba králíci a jistě vás skvěle nahodí do sváteční nálady. Ať už si jimi zpestříte barvení vajíček nebo si k nim vezmete kus mazance. Udělejte si s kamarádkami společné promítání, než vás kluci přijdou v pondělí vyšupat pomlázkami!


Fantastická zvířata a kde je najít


Nejen pokud patříte mezi fanoušky Harryho Pottera, Fantastická zvířata vás svým kouzlem úplně pohltí. Magická atmosféra z tohoto filmu úplně čiší. Hlavní postava Newt Scamander má totiž ve svém kufříku schovaná všechna možná zvířata, která ale v běžném životě nepotkáte a možná byste si je ani nedokázaly představit. Dopřejte tak své fantazii pořádnou dávku kouzelnických triků!

 

filmy
(Foto: Getty Images)


Alenka v říši divů


A ve fantastické říši ještě chvíli zůstaneme. Velikonoce jsou králičími motivy doslova nabité, co kdyby vás ale takový králík zavedl do úplně jiného světa? Film z roku 2010 s Miou Wasikowskou a Johny Deppem v hlavních rolích nejenže hraje všemi barvami, dokáže ale také pořádně překvapit a hlavně zahřát u srdce. Nechte se na Velikonoce unést snovou říší divů, než se zase vrátíte do normálního světa.

 

ČTĚTE TAKÉ:

RECEPT: Roztomilé velikonoční cupcakes
Chceš být šťastnější? Využij VELIKONOČNÍ MAGIE
VELIKONOCE: 5 tipů, jak si užít den volna!


Karlík a továrna na čokoládu


Johnyho Deppa si užijete také v tomto oblíbeném filmu. A protože na Velikonoce nedostatek čokolády a laskomin rozhodně nehrozí, podívejte se spolu s Karlíkem do továrny na tyto lahůdky. Kdo je tajemný Willy Wonka a co všechno malý kluk Karlík během svého neobvyklého dobrodružství zažije?


Legendární parta


Na pohled drsný Velikonoční zajíc, který ale vůbec nemá tak tvrdé jádro, v jedné skupině spolu se Santa Clausem a dalšími postavičkami? Takovou sestavu asi potkáte jen ve filmu Legendární parta. Podívejte se, zda se záporákovi Bubákovi podaří zničit Velikonoce, Vánoce a věci a rituály, které vás provázely dětstvím. Jestli máte rády animáky, tak je pro vás i celou rodinu tento film jasnou volbou.

 

filmy
(Foto: Getty Images)


Hop


Jak moc těžké asi musí být velikonočním králíkem, zvlášť pokud si chcete vydělat na to, abyste se staly rockovou hvězdou? Na to, jak si poradí roztomilý zajíček ve skutečném prostředí zvlášť poté, co se stane obětí nehody, se podívejte v této komedii z roku 2011.


Jaký je váš filmový velikonoční tip?0 hlasů
Vaše hodnocení