Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dobrém i ve zlém? Čtenářka Magda ví, že takhle to vždy nefunguje.

VAŠE PŘÍBĚHY: Čekal, až se uzdravím, a pak mne opustil

aktualizováno 24.02.2012, 00:00 | 24.02.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

V dobrém i ve zlém? Čtenářka Magda ví, že takhle to vždy nefunguje.

V lásce se mi nikdy moc nedařilo. Můj první kluk, Lukáš, skoro po roce našeho randění zjistil, že je vlastně na kluky. Pravda, bylo mu sedmnáct, ještě v tom tehdy jasno nemusel mít, ale mně to tehdy hodně ublížilo. Skoro další rok jsem se z toho vzpamatovávala, abych pak padla do rukou notorickému svůdníkovi a děvkaři, který kromě mě oblboval ještě další dvě holky. Samozřejmě jsem na to přišla pozdě, a než jsem odhalila jeho pravé já, byla jsem k smíchu polovině našeho města.

 

Po nich přišel Petr, uzavřený tichý kluk, se kterým to ze začátku bylo docela fajn. Jenže časem se ukázalo, že je žárlivý, podezíravý, majetnický, a že nemá daleko pro ošklivé slovo nebo dokonce facku. Když na mne vztáhl ruku poprvé, měla jsem sto chutí utéct, ale nechala jsem se v tomhle vztahu týrat a ponižovat ještě dva měsíce. Pak to rázně ukončila moje máma. Tehdy jsem jí to vyčítala, ale později jsem pochopila, že mě vlastně zachránila.

 

Bylo mi čerstvých osmnáct a myslím, že jsem i díky těmto zkušenostem ze dne na den skutečně dospěla. A řekla jsem si, že žádným dalším pitomcem už si život ničit nenechám. Radši budu sama, než ve vztahu, který by nebyl stoprocentní. To mi vydrželo dva roky. Byly nabídky, byly pokusy, ale nic z toho nestálo za to. A já se naučila, že i bez lásky a vztahu dokážu žít naplno. Pak se ale objevil Matyáš.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Mně se blížily jednadvacáté narozeniny, jemu bylo osmadvacet. O co byl starší, o to byl moudřejší, zkušenější, zodpovědnější. Úplně něco jiného než mé dosavadní vztahy a vlastně i moji přátelé, převážně vrstevníci. Nebylo to jen o tom, že už pracoval a bydlel ve svém, a já studovala vysokou a bydlela na koleji. On to měl tak nějak v sobě.

 

S ním bylo vše perfektní. Dokázali jsme si spolu rozumět i beze slov, komunikace nám nevázla, bavily nás stejné věci, byli jsme oba sportovně založení, klapalo to i v posteli. Dokázala jsem si představit, že s tímhle klukem by to mohlo být napořád. Po třičtvrtě roce mi nabídl, ať se z koleje nastěhuji k němu, kde jsem stejně spala většinu dní v týdnu. Radost ze společného bydlení nám ale začaly kazit právě komplikace v posteli.

 

Z ničeho nic mne začal sex bolet. Nepomáhal lubrikant, pomalé a jemné zacházení, vůbec nic. Nakonec jsem to už nemohla vydržet (a Matyáš asi také ne) a vyrazila jsem na gyndu. Doktorka mne vyšetřila, nic moc neřekla a poslala mne na nějaké další speciální vyšetření. Celý ten kolotoč trval asi měsíc, plus čekání na nejrůznější výsledky. Nakonec jsem se dozvěděla, že jsem dost vážně nemocná. Nebudu vám tu rozepisovat svůj chorobopis, ale znamenalo to operaci, náročnou léčbu, zákaz sexu a do budoucna vysoké riziko komplikací a dokonce hrozilo, že ani nebudu moct mít děti.

 

Hrozně jsem tehdy brečela. Konzultace a prohlídky u doktorů i operaci jsem zodpovědně absolvovala a tvářila se jako velká hrdinka, po nocích jsem ale Matyášovi slzela v posteli v náruči. Měl se mnou svatou trpělivost. Trvalo docela dlouho, než jsem byla z nejhoršího venku. A on tu pro mne byl. I když... Nikdy se nezeptal, jak mi je, co bych potřebovala, neudělal první krok. Ale když jsem si mu řekla, že potřebuji obejmout, nebo se mu začala svěřovat se svými obavami, byl tu pro mne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Podvedl mě s nejlepší kamarádkou. Dvakrát!
VAŠE PŘÍBĚHY: Už v šestnácti vím, že nikdy nebudu mít děti
VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!

 

Časem jsme se ale začali dost hádat. Samozřejmě i proto, že jsme spolu nemohli spát. Snažila jsem se mu sice vyhovět jinak, ale to člověka rozhodně nebaví každý den. Jenže on chuť každý den měl. Brala jsem to od něj jako něco ponižujícího, viděl, že trpím, že já si neužiji, a přesto to po mně vyžadoval. A nevynechal připomínky, jak už se těší, až zas budu použitelná. Začalo mne drásat, že mne má snad jen na sex.

 

Dlouhé měsíce, kdy jsem musela "být hodná", jsme mezi sebou měli hodně dusno. Naštěstí se můj zdravotní stav vyvíjel dobře a vypadalo to, že brzy budeme moct začít žít zase normálně. Ta představa mne dost uklidnila a cítila jsem se zase jako na začátku vztahu, plna lásky a důvěry. O to větší rozčarování přišlo.

 

V den, kdy jsme si šla pro definitivní výsledky, a dozvěděla jsem se, že jsem v pořádku, jsem doma přichystala malou oslavu. Uvařila jsem večeři, koupila si nové prádlo, aby ta premiéra po dlouhé době stála za to. Ani jsme se k tomu ale nedostali. Matyáš už během jídla spustil, že už nám to spolu neklape a že by byl rád, abych se co nejdřív odstěhovala. Nechápala jsem, co se z ničeho nic stalo. Ale to, co pak řekl, byla jako rána z čistého nebe. Chtěl se se mnou rozejít už před časem, ale pak jsem onemocněla a bylo mu to hloupé. Čekal tedy, až na tom nebudu psychicky tak špatně. A protože už ke mně nic necítil, vzplanul během té doby k jiné. V ten okamžik s ní randil už druhý měsíc.

 

Místo romantiky jsem tu noc strávila zamčená v koupelně a plakala. Během dalšího týdne jsem si zařídila ubytování na koleji a potupně se tam vrátila. Matyáš se mnou úplně přestal komunikovat, od společného kamaráda jsem se ale dozvěděla, že ta jeho nová holka se k němu nastěhovala, jen co za mnou zaklaply dveře.

 

Teď jsem sama a jen tak asi s někým chodit nezačnu. Moje důvěra v muže je tímhle dost otřesena. Netušila jsem, že mne podvádí, že už ke mně nic necítí a je se mnou jen z lítosti. Jak se mám teď znovu naučit klukům důvěřovat?

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Stefanovy deníky: Prokletí

Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky.

Stefan opustil New Orleans a odjel do New Yorku. Slíbil si, že se už nikdy nebude živit lidskou krví, a začal být znovu šťastný. Když už si ale myslí, že konečně opustil svou minulost, zjistí, že před bratrem nikdy nemůže uniknout. Damon má pro oba upíří bratry velké plány, ať se to Stefanovi líbí, nebo ne…

3. díl napínavé série Upíří deníky – Stefanovy deníky.

 

Temné vize – Odhalení

Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit... a koho bude milovat.

 

Lovkyně snů – Procitnutí

Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem...

 

Zdeněk Svěrák - Nové povídky

Ptám se sám sebe, co to vlastně dělám, když píšu povídku.

Jako bych našel pecku a dělal kolem ní třešeň. Nebo švestku. Podle toho, co seberu. Jádro každého příběhu jsem našel na cestě. Byl to třeba zážitek, s nímž se mi někdo svěřil, nebo jen věta zaslechnutá od vedlejšího stolu v restauraci. Moje práce spočívá v tom, že si představuju, co bylo před tím a co potom, a hledám v mateřštině slova, která dovedou vrátit dávno snědenému ovoci dužinu a šťávu. Kéž by vám to chutnalo.

 

 

Ruda z Ostravy – BESCELER !!!

Zduř děcka, když sem zjistil, že už aji bezvyznamne zpěvačky, uklizečky nebo kuchařky maji knihy svojich (kratkých) paměti, tuž mě to dožralo! Bo sem, kurde, též selebryta! No ni? Držite v rukach moju knihu, kera je neopakovatelna, bo je prvni na světě kompletně v hadečku a navíc aji ve 3D. Kromě šiřky a vyšky ma teš nevidanu hloubku, ačkoli, a to tu přiznavam otevřeně, vyznačuje se do jiste miry aji plytkosti zapisu.Neuvěřitelná kniha o stejně neuvěřitelném Rudovi z Ostravy je určená pro každého cypa - promiňte čtenáře.

 

Ivan Mládek - Fejetony

Humor Ivana Mládka!

Soubor 52 vtipných fejetonů na nejrůznější témata každodenního života určitě nezklame žádného fanouška bystrého humoru Ivana Mládka. Špatná hygiena má svá plus, Sedící mladí stojícím starým prospívají, Neskutečné přednosti mužské impotence nebo Výhody silnic v dezolátním stavu, to je jen malá ukázka z obsahu nové knihy Ivana Mládka. Chcete vědět víc? Pak neváhejte a začtěte se!

 

Ztracený svět v PODZEMÍ

Vydejte se na dobrodružnou cestu do tajemného PODZEMÍ.

Čtrnáctiletý Will žije se svou rodinou v Londýně a spolu s otcem sdílí vášeň pro archeologické výkopy a pátrání po zmizelém světě pod zemí.

Když Willův otec při objevování podzemních chodeb náhle zmizí, rozhodne se ho Will se svým kamarádem Chesterem najít. Ve sklepě jejich rodinného domu objeví tajnou chodbu a brzy se ocitnou hluboko pod zemí, kde se skrývá temné a děsivé tajemství. Tam, kde by to nikdo nečekal, existuje utajený svět, kde žijí lidé pod krutou nadvládou. Will s Chesterem jsou zatčeni a uvězněni a čeká je vyhoštění do Hlubin, odkud se ještě nikdo nikdy nevrátil. Podaří se jim uniknout zpět na Povrch? Jaká další tajemství se skrývají v PODZEMÍ?

Nenechte si ujít světový bestseller, který zná již celý svět!

 5 hlasů
Vaše hodnocení