Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Své poprvé si většina z nás představuje a maluje v nejlepších barvách dlouho před tím, než k němu dojde. Čtenářka Lucka si ho ale takhle rozhodně nepředstavovala.

VAŠE PŘÍBĚHY: Ještě jsem to nechtěla, a tak mě znásilnil

aktualizováno 27.07.2012, 00:00 | 27.07.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Své poprvé si většina z nás představuje a maluje v nejlepších barvách dlouho před tím, než k němu dojde. Čtenářka Lucka si ho ale takhle rozhodně nepředstavovala.

Začalo to létem 2010, přesněji 6. 8. 2010. Byl horký letní den a já se chytala jít na koupaliště s mojí oblíbenou partou, ve které byl i kluk jménem Jakub. Mně bylo 13 a mu 16.

 

Moc se mi líbil, měl svůj styl a byl trochu tišší typ. To jsem ho ale ještě vůbec neznala a nevěděla jsem, co se v něm skrývá. Po třech dnech flirtování, objímání a pusinkování jsme prostě byli spolu, neřekli jsme si to, prostě jsme to tak cítili. Byl úžasná osoba... Ještě je i teď úžasná osoba, ale já už ho takhle neberu a nikdy brát nebudu.

 

Po týdnu mě dostal do postele. Byl to nehorázný děvkař, tak to s holkama strašně uměl, ani já nevím, jak jsem mu mohla takhle skočit na špek. Sex ve 13, do teď lituji, že jsem si nepočkala. Měli jsme se rádi, i když jsme se co chvíli rozcházeli a zas dávali dohromady. Tak to šlo asi čtvrt roku, pak jsem mu dala na výběr - buď ať se vzpamatuje a je se mnou, ale na pořád, nebo že je konec. Dobře to přijal, byli jsme spolu dalšího čtvrt roku, až po té době se to všechno začalo hroutit.

 

Byl leden, strašně studené období, všude plno sněhu, mrzlo, nevyplácelo se chodit ven, jinak jste si koledovali o pořádně omrzliny. Já s Jakubem jsme byli u něho doma, byl zvyklý, že mu vždycky dám to, co chce. Ano, bylo to tak, protože jsem se bála, že ho ztratím. Ale ten lednový den všechno změnil. Leželi jsme v posteli a mazlili se. Najednou na mě začal šahat, ale opravdu nepříjemně, zajížděl mi rukou do rozkroku a všude, kam se mohl dostat, i když viděl, že se mi to nelíbí. Pak se prostě svléknul. Já jsem vážně nevěděla, co mám dělat, tak jsem si sedla na postel a prostě jsem tam zamrzla, nehýbala jsem se. Pak řekl, ať se taky svleču. Samozřejmě chtěl sexovat, jako doopravdy, ne jen mazlení, skutečný styk. Ale to jsem odmítla! Jenže on si dbal na svoje. Lehl si na mě a začal ze mě strhávat věci, a pak i přes můj nesouhlas mě znásilnil. Trvalo to asi půl hodiny, půl hodiny neustálého breku, přemlouvání a křičení, ať mě nechá, ale on si pořád jel svoje. Po té půl hodině konečně přestal, byla jsem za to šťastná, konečně přestal. Rychle jsem se oblékla a vypadla jsem, chtěla jsem od něho pryč, ať už by to bylo kdekoli.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Po asi hodině jen tak bloudění po vesnici jsem konečně došla k mému domu. Bylo devět hodin, rodiče nebyli doma a já neměla klíče. Přišla jsem k hlavnímu vchodu a tam stál on. Prý tam na mě čeká už dlouho, a že měl o mě strach, jestli se mi něco nestalo. Začala jsem se smát a do toho brečet, nevěděla jsem, co mám dělat. On mě znásilní a ještě má o mě strach? Jedním slovem troufalost. Poslala jsem ho pryč, že už ho nikdy nechci vidět, že to totálně přehnal a že může být rád, že to nenahlásím jako znásilnění. Najednou se mi začal omlouvat..."Prosím, lásko, já tě miluji, dej mi ještě šanci,“ začal plakat, a tak mi ho začalo být líto. Poslala jsem ho domů že si zítra o tom promluvíme.


Šla jsem spát a chtěla jsem se už nikdy nevzbudit, už jen ten pocit, když někomu věříte a on udělá něco takového... Pak jsem usnula tak rychle, ani nevím jak. Druhý den jsem s ním zase byla a zase brečel a prosil, nevím, ale nějak mě obměkčil, ale dala jsem mu šanci, jen jsem mu k tomu řekla, že mě nehorázně zklamal a že mu to v životě neodpustím.

 

Po tomhle se na čas zklidnil, to bylo mých nejkrásnějších 8 měsíců v mém životě. Ale po tom začal být ještě horší. Zase naléhal se sexem, choval se surově a majetnicky. Taky mě nikam nepouštěl, byl na to až moc extremně žárlivý, a tak jsem se obávala každého dalšího dne s ním. A taky jsem se bála dne, kdy řeknu, že je konec, protože jsem věděla, že mě nenechá být.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Přítel mě opustil - těhotnou!
VAŠE PŘÍBĚHY: Místo první lásky jsem zažila znásilnění!
VAŠE PŘÍBĚHY: Chtěl mě znásilnit a teď mě zve na rande!

 

Po pár incidentech mě začal bít. Dát mi facku pro něho neznamenalo asi nic, možná si myslel, že mi tím dokazuje lásku, já nevím. A tak to pokračovalo dalších 5 měsíců. Za tu dobu jsem měla třikrát naraženou ruku, asi šedesát modřin a neskutečné šrámy na duši. Jednou jsem přišla domů tak zmlácená, že mi moji rodiče chtěli zavolat sanitku, protože se mi z jedné modřiny dělala trombóza (ucpávání žil). Asi třikrát jsem byla na vyšetření u doktorky, protože jsem se rodičům vymlouvala na různé nehody, jako třeba jízdu na koni, že jsem spadla z kola, nebo že to mám z tělocviku. I když si myslím, že to museli tušit, ale stejně by s tím nic neudělali, byla jsem prostě mladá, blbá a zamilovaná, nic jiného se k tomu nedá říct. Ke konci našeho vztahu jsem už to psychicky nezvládala, bylo to škola, rodiče, tyranizující Jakub a doktoři, každý den.


Nakonec v lednu, přesněji 12. 1. 2012 jsem mu řekla dost. Z minuty na minutu jsem si zabalila všechny svoje věci a utekla. Našim jsem řekla, aby s ním vůbec nemluvili a nepouštěli ho ke mně. Ti to tolerovali a kamarádi mi taky strašně pomohli, hlídali mě, a byli mi stále na blízku. Jo, Jakub se mě snažil kontaktovat mnohokrát, ale já jsem nechtěla, a doufám, že v budoucnu najdu lepšího přítele, než byl on. Těmito slovy končím a doufám, že už na něho nebudu muset už nikdy myslet.

 

Pokud bych mohla poradit dívkám, holkám a ženám, které něco podobného zažívají, vzkazuji vám tohle: Pokud vám kluk ubližuje nebo vám dělá něco proti vaší vůli, nezaslouží si vás. Stačí jen jedno, zabouchnout dveře a uzavřít kapitolu života dřív, než bude pozdě. Já bych tohle, co jsem zažila, už nikdy nechtěla zažít znova.

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Upíří deníky – Zoufalství
Stefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby jej chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více. Děti jedno po druhém podléhají malachům. Ale Matt a Meredith brzy pochopí, že zdroj zla je mnohem hrozivější – a mnohem bližší – než si mysleli…
 

Lovkyně snů – Procitnutí
Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem...
 

Kronika Cartera Kanea – Rudá pyramida
První díl nové trilogie Ricka Riordana (autora Percyho Jacksona)!
Myslíte si, že je nějaký med nechodit do školy, věčně létat po celém světě, vozit s sebou jenom to, co se vejde do jednoho kufříku, a nemít žádný pořádný domov? Tak to budete koukat!
Už šest let cestuje Carter Kane z místa na místo se svým otcem, věhlasným egyptologem. Pořádně nezná ani vlastní sestru Sadie, která žije s prarodiči v Londýně. Děti se smějí setkat jen dvakrát do roka a tentokrát pro ně otec ještě ke všemu vymyslí nudnou prohlídku Britského muzea. Jenže pozor - egyptští bohové se probouzejí! Začínají nejděsivější Vánoce, jaké kdy Carter a Sadie zažili… Od toho dne se život čtrnáctiletého Cartera a dvanáctileté Sadie obrátí naruby. Sourozenci Kaneovi zjistí děsivou pravdu o své rodině a poznají tajemné egyptské bohy mnohem líp než z otcových výkladů a exponátů v muzeích.
Objevte zblízka starověký Egypt s jeho magií, dobrem i zlem a připojte se k dobrodružné výpravě sourozenců Kaneových!
 

Poselství jednorožců – Strážci dobra
Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.
 

Karel Čapek – Hovory s T. G. Masarykem
Mimořádně ceněné dílo Karla Čapka vznikalo v letech 1928 - 1935 na základě rozhovorů s prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. Spis vypovídá o prezidentově životě od dětství po jeho vstup do vysoké politiky. Seznámíme se s jeho pohledem na svět, s jeho ideály demokracie a humanismu a jeho politickými, náboženskými a filosofickými názory.
 

Nejznámější filmová místa – křížem krážem po Česku
Vydejte se po stopách českého filmu! Zajímá vás, kde se natáčely nejznámější české filmy a pohádky? Tipy na výlety vás zavedou na místa, kde se točily pohádky Popelka nebo Pyšná princezna. Dovedou vás tam, kde se kochal doktor ve filmu Vesničko má středisková, nebo se můžete vykoupat v rybníce pod skalou jako malý Vašek z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou!6 hlasů
Vaše hodnocení