Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vydělala sis o prázdninách na brigádě na to, po čem jsi toužila? To patříš mezi ty šťastnější. Čtenářka Magda na svou letní brigádu jen tak nezapomene...

VAŠE PŘÍBĚHY: Místo výdělku hnusné znásilnění

Diskotéka
zdroj: Thinkstockphotos Diskotéka
aktualizováno 07.09.2012, 00:00 | 07.09.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Vydělala sis o prázdninách na brigádě na to, po čem jsi toužila? To patříš mezi ty šťastnější. Čtenářka Magda na svou letní brigádu jen tak nezapomene...

Tento příběh se mi stal asi před třemi roky, ale vzpamatovávám se z něho ještě teď. Bylo mi krásných osmnáct a já jsem (snad jako každý) potřebovala nějaké peníze. Rozhodla jsem se tedy, sehnat si brigádu. V celku mi bylo jedno, co budu dělat - umývat nádobí, dělat nějakou úředničinu, roznášet letáky… Bydlím v malé vesničce, ve které je zbytečné hledat, proto jsem prošla všechny obchody v nedalekém městě. Nikde jsem ale o práci ani nezavadila. A jako moderní člověk jsem sáhla po internetu.

 

A tady se začíná odvíjet má životní tragédie. Našla jsem si stránky, které zprostředkují práci v Praze a jiných větších městech, ale jelikož tam nemám kamarády, příbuzné, ani známé, říkala jsem si, že by bylo náročné si tam obstarávat ubytování… A když bych ho už obstarávala a zařizovala, proč rovnou nevyjet někam do zahraničí? Nejen, že práce je často lépe placená, ale zdokonalím se i v cizím jazyce. Takže jsem se zaregistrovala a už za měsíc jsem měla vyrazit.

 

Rodiče o mě měli trochu strach, proto jsem si podrobně prostudovala informace na stránkách, dokonce koukla i do diskuze. Kamarádka mi našla odkaz na to, jak brigádu v zahraničí prožít bezpečně… A radami jsem se taky snažila řídit.

 

Odjela jsem. Připadala jsem si důležitě a všechno bylo hezké a zábavné. Na místě mě hned ubytovali v pokojíku s dalšími dívkami, přibližně stejně starými, do práce (trhání ovoce) jsme měly odjet až další den. To odpoledne jsme využily k seznamování. Všechny dívky byly moc milé a padly jsme si do oka, i když jsme s jazykem měly trochu problémy, někdy jsme se dorozumívaly spíš rukama-nohama.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Další den v práci mě požádali o pas. Dlouho z něj něco opisovali, pak ke mně přišel náš hlavní předák, do kterého se snad ani nelze nezamilovat, s tím, že by si ho potřeboval půjčit, protože mají nějaké nesrovnalosti v mých papírech. Zadíval se na mě krásně modrýma očima, já jsem se začala roztékat blahem a svolila jsem.

 

Po týdnu práce ke mně přišel a zeptal se mě, jestli bych s ním nešla večer do města na drink… A já byla v sedmém nebi. Byl tak o tři-čtyři roky starší, ale vypadal dospěle, měl vypracované opálené tělo… Idol dívčích srdcí. Po práci jsem byla jak na jehlách. Hezky jsem se oblékla a mohli jsme vyrazit. Jeli jsme celkem dlouho. Když jsem se ptala, jestli město nemělo být už dřív, řekl, že jedeme jinam, že je to tam lepší. Neprotestovala jsem. Po hodině jízdy jsme vystoupili u diskotéky. Tancovali jsme, on mě pozval na drink. Snažili jsme se povídat si, ale nebylo slyšet téměř ani slovo… Nejsem moc zvyklá na alkohol, tak jsem byla brzy trochu opilá. Byla jsem tedy šťastná, když mě začal líbat a sahat na mě. Spíš se mi to líbilo. Začala jsem být unavená, proto jsem mu řekla, že bych ráda domů, on na to jen, že si dáme posledního panáka. Já, už tak unavená a přiopilá, jsem po pití začala být ještě unavenější, až jsem omdlela.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čím si "koleduješ" o znásilnění
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku
VAŠE PŘÍBĚHY: Ještě jsem to nechtěla, a tak mě znásilnil

 

Probudila jsem se na měkké posteli a celé tělo mě bolelo. Po chvilce se otevřely dveře a vešel můj předák. Zamknul dveře a potom se na mě vrhnul. Několikrát mě znásilnil. Křičela jsem, ale nikdo nepřišel a nevysvobodil mě z toho pekla. Pak, když jsem ho jednou bolestivě kousla, mě zmlátil. Potom se oblékl a odešel. Ležela jsem na posteli a cítila jsem se prázdná. Věděla jsem jen, že se musím dostat pryč. Popadla jsem kabelku a vypotácela jsem se z pokoje. Venku jsem utíkala městem, co nejdál to šlo. Venku jsem se koukla do kabelky, ale mobil ani peněženku jsem tam nenašla. Naštěstí jsem si vždycky schovávala nějaké peníze do tajné kapsy v kabelce, takže jsem našla telefonní budku a zavolala rodičům. Byli vyděšení, ale zalarmovali policii a záchranku. Já toho už nebyla schopná. Omdlela jsem v oné budce.

 

V nemocnici jsem si chvilku poležela, rodiče pro mě přijeli. Neměla jsem pas, který už nikdy nikdo nenašel. Od jedné milé sestřičky, která pocházela z toho města, jsem zjistila, že tam občas mají takové případy, jako můj. Ale že policie je podplacená, tak s tím nikdo nic nedělá. Já byla ráda, když si pro mě rodiče přijeli a odvezli si mě. Naštěstí mi rychle vystavili náhradní cestovní doklad a mohla jsem domů.

 

A co jsem si odvezla? Kromě strachu z těhotenství, žloutenky a spoustu utracených peněz za dopravu a další výdaje, pak především poučení, že holka by sama neměla chodit nikam ani s klukem, který vypadá důvěryhodně, neměla by dávat v cizině pas z ruky, neměla by si nechat nalévat od cizích lidí… Prostě by si měla dávat pozor. Bylo mi osmnáct, ale za tu dobu, co jsem tam byla, jsem zestárla o několik let.
 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment/Mediafax)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Děsivé splynutí – Vidím to, co vrah
Středoškolačka Vee je normální dívka, která řeší problémy jako každý teenager. Kromě toho však trpí poruchou spánku, která způsobuje dočasné bezvědomí. Během tohoto stavu se Vee ocitá v těle jiných lidí a vidí jejich očima. Jednoho dne se ocitne v těle vraha, který má na svědomí smrt její nejlepší kamarádky. Tento čin zamaskoval jako sebevraždu. Brzy poté zemře další dívka a Vee se začne strachovat o svou mladší sestru.
Stojí před rozhodnutím, zda pátrání ponechat na policii, nebo se do něj pustit na vlastní pěst. Dokáže vrahovi jeho vinu?
 

Inheritance
Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace!
Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, potřebují být neskutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje.
Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat?
Dlouho očekávaný čtvrtý díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců!
 

Křišťály moci – Minotaurus
Tajemný labyrint v horách ukrývá tvora, který dávno zapomněl, kým býval. Přesto čeká na Vyvolenou, která ale jeho hlas slyšet nechce. Isgraël mezitím chystá poslední úder, který zmaří všechny naděje na záchranu. Nikdo ale netuší, že přitom osvobodil prastaré zlo, před kterým nikdo neuteče...
Čtvrtý díl navazuje na předchozí Křišťály moci – Zrada temného elfa, Křišťály moci – Hněv Pána ohně a Křišťály moci – Věž zkázy.
 

Prýmkování – Výroba textilních šperků
Prýmkování - úplně nová technika výroby originálních textilních šperků!
Stačí trocha šikovnosti a brzy obohatíte svou šperkovnici o více než dvě desítky nových originálních přírůstků v podobě náušnic, náramků, čelenek, prstenů, náhrdelníků i sponek do vlasů. Navíc získáte inspiraci pro své vlastní nápady!
Naučte se jednoduchou techniku, při které sešíváním sutašek, což je druh galanterních prýmků, a všíváním různých typů korálků vznikají velmi originální výrobky. Komponenty Swarovski, které v naší knize používáme a doporučujeme, dodají výsledkům vaší práce na kráse, preciznosti a eleganci.
 

Nebezpečná láska
Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

 

 4 hlasů
Vaše hodnocení