Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O zodpovědném přístupu k sexu se píše neustále. Jak to dopadne, když se antikoncepce podcení, se dočteš i v dnešním příběhu čtenářky.

VAŠE PŘÍBĚHY: Přítel mě opustil - těhotnou!

Těhotenský test
zdroj: Thinkstockphotos Těhotenský test
aktualizováno 13.07.2012, 00:00 | 13.07.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

O zodpovědném přístupu k sexu se píše neustále. Jak to dopadne, když se antikoncepce podcení, se dočteš i v dnešním příběhu čtenářky.

Měla jsem tehdy jen 14 let a byla jsem dost naivní. Brala bych jakýkoliv vztah, jen abych nějaký měla. Vystřídala jsem tenkrát už pár kluků, ale nic moc vážného z toho nevzniklo, ani pořádné líbání.

 

V té době jsem se ale seznámila s Martinem ze školy. Byla to láska na první pohled. Bavili jsme se celou obědovou přestávku a nakonec jsme si domluvili schůzku v nedaleké internetové kavárně, kde jsme to oba moc dobře znali a kam jsme oba rádi zašli.


Byla jsem opravdu velmi vynervovaná a myslela jsem si, že nepromluvím jediné kloudné slovo, ale opak byl pravdou. Opravdu jsme si sedli a u kafe jsme seděli asi hodinu, bylo to neskutečně příjemné. A také zvláštní, připadala jsem si, jako bych ho znala celé věky. Sledovala jsem jeho krásné modré oči a představovala jsem si slunce dopadající na mořskou hladinu.

 

Potom jsme si domluvili další schůzku, tentokrát v parku. Bylo tenkrát krásné jarní počasí, všude rozkvetlé třešně, prostě romantická atmosféra. Zde jsme se poprvé líbali, bylo to skvělé a trvalo to opravdu dlouho. Nadále jsme zůstávali u vodění za ruce, sladkých polibků a debat, které jako by neměly konce.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Asi po třech měsících mi bylo 15 let, jemu už bylo v té době 16 let. Začal po mě vyžadovat něco víc. Ze začátku to bylo jen hlazení, později orální sex, prsty... Trochu se to zvrhlo, ale co se dalo čekat od staršího kluka. A tak jsem ho požádala, abychom trochu zpomalili. Napřed se zdráhal, ale pak nakonec uznal, že pokud já nechci, tak mě do ničeho nutit nemůže. Byla jsem ráda, že mě chápe, a taky jsem mu to dávala najevo. Seznámil mě se svými rodiči, kteří na mě hleděli pozitivně, a já byla ráda, že si s nimi rozumím.

 

S Martinem jsme si našli společný koníček - focení. Martin měl úžasnou zrcadlovku, a tak byly fotky velmi kvalitní. Fotili jsme přírodu, památky, sebe navzájem, fotili jsme se spolu a došlo samozřejmě i na akty. Za to se celkem stydím, ale už to změnit nemohu.

 

Asi po měsíci měl narozeniny on a já vymyslela výlet na nedaleké skalní útvary, když už jsme měli tu oblibu ve focení. Také tam bylo romantické prostředí. Vzala jsem piknikový koš a deku. Sledovali jsme skály, lezli po nich a velmi jsme se smáli. Nikdo jiný tam nebyl. Roztáhli jsme si deku, chvíli jsme se mazlili a líbali, a nakonec došlo na sex. Bylo to úžasné, odhodila jsem stud stranou a pořádně si to užila, vždyť to bylo také moje poprvé. Ale naneštěstí jsme zapomněli na ochranu, Martin ale slíbil, že si dá pozor. Tento „výlet“ jsme ukončili až velmi pozdě večer a domů se nám opravdu nechtělo.

 

Milovali jsme se, plánovali si společnou budoucnost, ale zanedlouho se to mělo změnit. Po nějaké době mi začalo být nějak špatně, měla jsem ranní nevolnosti, špatně se mi spalo a nedostala jsem menstruaci! Pokoušela jsem se to zatajit, a tak jsem si ráno vždycky zapnula rádio ještě dřív, než jsem zvracela, i když uznávám, že se mi vždy nepodařilo správně načasovat. Musela jsem tedy někdy zalhat rodičům, že jsem jen něco snědla, či něco podobného.

 

Zanedlouho jsem se rozhodla svěřit kamarádce. Dlouho jsem se rozmýšlela nad tím, jestli to mám udělat. Co kdyby to někomu řekla? Co kdyby se to rozkřiklo? Nakonec jsem se jí svěřila, a spolu jsme se rozhodly, že zajdeme konečně do lékárny a koupíme těhotenský test.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku
VAŠE PŘÍBĚHY: Čekal, až se uzdravím, a pak mne opustil
VAŠE PŘÍBĚHY: Už v šestnácti vím, že nikdy nebudu mít děti

 

Byla jsem velmi vynervovaná, a podle chování kamarádky, byla ona také. Ono totiž není tak lehké udržet tajemství a vědět, jak správně pomoci kamarádce v nouzi. V lékárně šlo všechno, jak mělo a rychle jsme byly venku. I když se mi moc nelíbilo, jaké na nás ta lékárnice hází pohledy. Pečlivě jsem si přečetla příbalové informace a udělala si test. Byla jsem těhotná!

 

Měla jsem smíšené pocity. Na jednu stranu jsem si říkala, že je přece skvělé, mít dítě, ale samozřejmě převládaly ty negativní pocity. Co na to řeknou rodiče? Co na to řekne Martin? Co udělá? A co škola? Půjdu na potrat? A není už na něj pozdě? Byla jsem z toho pěkně vystresována.


Nejdříve jsem to oznámila Martinovi. Nejlépe na to nezareagoval, byl rozzuřený, jako by se naprosto zbláznil! Začal házet věcmi, pak mi začal nadávat, že jsem naprosto pitomá atd. No radši to sem nebudu všechno psát, protože by tam musely být hvězdičky. Nakonec mi dal pár facek s tím, že mě už nechce nikdy vidět a ať už ho neotravuji svou existencí v jeho blízkosti. Z jedné strany jsem ho chápala, ale přehnal to, a to dost.


Podobně to dopadlo s rodiči, jen tam nezaznělo tolik sprostých nadávek a rozhodně nic nerozbíjeli. Jen mě to zasáhlo víc u srdce. I když jsem Martina milovala, přišlo mi, že rodina je přece jen něco jiného, než kluk, který vás ani nepodrží v těžké chvíli. Od rodiny jsem čekala větší porozumění a podporu.


Pak to vzalo rychlý spád. Vzhledem k mému věku rodiče ani moje doktorka nechtěli o dítěti ani slyšet. Na potrat byl naštěstí ještě čas. Podstoupila jsem tedy interrupci. A srovnala si pár věcí v hlavě.

 

Místo vztahu jsem se začala starat o školu, ve které jsem kvůli tomuto vztahu měla celkem potíže. A taky o přátele, na které jsem neměla tolik čas.

S Martinem jsem se po potratu snažila navázat ještě kontakty, ale už jsme se spolu nebavili. On nechtěl. S rodiči mám trochu pokažené vztahy, nebo spíš hodně, protože s otcem se skoro nebavím a matka se na mě dívá jako na cizí. Jediný člověk, který mi v této krušné chvíli pomohl, byla má nejlepší kamarádka Míša, které budu navždy vděčná. Bez ní bych to nezvládla. Pomohla mi i po rozchodu s Martinem i po potratu. Ted je mi 17 let a myslím, že na ty chvíle nikdy nezapomenu a některé činy svým blízkým asi nikdy nezapomenu.

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Krásní mrtví – Summer
Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím.
Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?
Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje.
Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží…


Italština pro samouky
Naučte se další cizí jazyk!
Osvojte si slovní zásobu, správnou výslovnost a základy italské gramatiky. Učebnice s jednoduchou strukturou a MP3 nahrávky vám to ještě usnadní.


Bohové Olympu – Proroctví
Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná!
Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu?
Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…


Eragon

Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou... První díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců.


SUDOKU + vtipy Pavla Kantorka

Potrapte si mozek! Luštění sudoku vám zpestří vtipy Pavla Kantorka5 hlasů
Vaše hodnocení