Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V šestnácti o tom, kdy budeš mít děti, zatím nejspíš ještě moc nepřemýšlíš. Čtenářká Klára už v tom má jasno a její příběh bohužel není nijak veselý.

VAŠE PŘÍBĚHY: Už v šestnácti vím, že nikdy nebudu mít děti

aktualizováno 02.01.2012, 16:01 | 30.12.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

V šestnácti o tom, kdy budeš mít děti, zatím nejspíš ještě moc nepřemýšlíš. Čtenářká Klára už v tom má jasno a její příběh bohužel není nijak veselý.

Nevím, proč zrovna já. Nedělám nic špatně, nevedu promiskuitní život, spala jsem zatím jen s jedním klukem. Ale abych začala popořádku.

 

Ke gynekologovi jsem šla zhruba před rokem, týden po patnáctinách, protože jsem už rok měla přítele a chtěli jsme spolu spát. Rodiče to tušili a mamka sama mi navrhla, že se mnou půjde na gynekologii. Šly jsme tam spolu a čekaly, že si odnesu prášky, nějaké rady do života a hotovo. Prášky jsem ale nedostala. Nevyšla mi nějaká histologie a místo příjemného sexuálního života mi začal teror a kolečko po nemocnicích.

 

Našli mi nějaké zdravotní problémy, lítala jsem po doktorech, mamka mne vzala i k léčiteli, zkoušeli jsme homeopatii. Nic nezabralo. Protože výsledky byly velmi špatné, doporučili mi lékaři jako jediné řešení operaci. Každý zákrok do těla je špatný, tenhle měl ale znamenat něco mnohem horšího. Měli mi vzít celou dělohu!

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

 

Ještě chvíli jsme s mamkou hledaly jiné řešení, vzala mne dokonce ještě ke dvěma jiným doktorům, abychom měly i jiný názor. Každý ale radil stejně. Obětovat dělohu, protože jinak byl v sázce celý můj život.


Sama operace je asi zákrok jako každý jiný. Chvilku jsem si poležela, bolelo mne břicho, musím brát nějaké hormony, aby se mi tělo nezbláznilo. Nestrašnější ale je vědět, že nikdy neporodím vlastní dítě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Vlastní matka mi pomluvami zničila život
VAŠE PŘÍBĚHY: Matka mi vyhrožovala děcákem
VAŠE PŘÍBĚHY: Chci sex až po svatbě

 

V šestnácti by mne nenapadlo nad tím přemýšlet, jasně, věděla jsem, že jednou vlastní rodinu chci, ale víc jsem se tím nezaobírala. Tohle byla definitivní stopka. Bez dělohy bohužel dítě mít nemůžete. Najednou mi došlo, že nejsem typ, co by chtěl dělat kariéru, objet svět kolem dokola, že svoje životní poslání vidím v tom, mít dvě nebo tři děti, dobře je vychovat a nechat tu tím po sobě něco úžasného. A tuhle možnost mi osud vzal.

 

Teď je to hodně čerstvé, ležím doma a jsem na tom psychicky hodně špatně. Možná i proto píši tenhle článek. Nechodím ani do školy, musela jsem přerušit, protože nedokážu psychicky ustát, co se mi stalo. Proč právě mně?

 

Věřím, že je spousta žen, co vlastní děti nechtějí. Já ale ano. Možná řeknete, že si můžu vzít dítě z děcáku, ale co když to bude nepřevychovatelný zloděj? A vlastní krev je prostě vlastní krev.

 

Anketa
Dokážeš si představit, že bys nikdy neměla vlastní děti?
 
 

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Anglicky bez učebnice - 4 CD s MP3: Chcete si rozšířit svou slovní zásobu? Vadí vám, že se v cizině nedomluvíte v restauraci, na nádraží, v hotelu nebo při nakupování? A nebaví vás učit se doma u stolu? Pak je pro vás Anglicky bez učebnice - CD s MP3 to pravé.
Soubor obsahuje 4 tematicky zaměřená CD s audionahrávkou ve formátu MP3.
Díky nim si postupně osvojíte 1200 slovíček. Naučíte se používat slovíčka, která znáte, a naučíte se slovíčka nová.
 

Angličtina – věty a fráze pro každou situaci:  Chcete si jen zopakovat běžné anglické fráze?
Nebo chcete svou angličtinu při konverzaci trochu "okořenit"?
Připomeňte si základní anglické fráze a naučte se i další ustálená spojení, která dodají Vaší angličtině ten správný říz.

 

Křišťály moci – Zrada temného elfa: Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů!
Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Dle proroctví může křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf Izgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin.
Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil?
Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů?
 

Křišťály moci – Hněv Pána ohně: Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit… nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí.
Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů.
Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující.
Druhý díl navazuje na předchozí titul Křišťály moci - Zrada temného elfa
 

Poselství jednorožců – Zrádné hory Dragor: Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!I když elfská princezna našla ztraceného posvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Musí se s jednorožcem dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci, aby ho mohla vrátit k jeho druhům. Avšak její přítel Veragorn před ní a přáteli něco skrývá. Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků.
 

TÝDENNÍ PLÁN pro holky


Cool sešit v pevných deskách – Smajlík

TRHACÍ BLOČEK – Smajlík

 4 hlasů
Vaše hodnocení