Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechno to začalo už v mých 16-ti. Odešla jsem na střední a má nejlepší kámoška odešla na jinou. Rozdělilo nás to, ale tím začalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo, že se stane zrovna mně, popisuje čtenářka Veny.

VAŠE PŘÍBĚHY: Vztah s klukem? Místo lásky spíš pořádná deprese

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 27.06.2014, 00:00 | 27.06.2014, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

"Všechno to začalo už v mých 16-ti. Odešla jsem na střední a má nejlepší kámoška odešla na jinou. Rozdělilo nás to, ale tím začalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo, že se stane zrovna mně," popisuje čtenářka Veny.

Nikdy o mě nebyl u kluků zrovna velký zájem. Řekla bych, že to nebylo kvůli vzhledu. Troufám si tvrdit, že jsem docela hezká. Dlouhé hnědé vlasy, vysoká a štíhlá postava, trojbarevné oči, které dokázaly upoutat pozornost na první pohled. Bylo to v povaze. Má nejlepší kamarádka Verča to neviděla, a proto se jednou rozhodla, že mi dohodí kluka. Vybrala jednoho, co chodil do posledního ročníku na její škole (mimochodem, ona byla zblázněná do jeho o rok mladšího bratra Pavla). S Honzou jsme si nejdříve psali a pak šli i ven. Hned na první schůzce jsme si dali pusu a na té druhé se dali dohromady - zkrátka jsem byla zamilovaná nezkušanda.

 

Tři měsíce jsme spolu byli šťastní. Pak mi z ničeho nic, doslova přes noc, začalo na něm všechno vadit. Doslova a do písmene se mi začal hnusit a když mě chtěl líbat? Hrůza. Měla jsem co dělat, abych se nepozvracela. A tak jsem to pro dobro všech (spíše mě) ukončila. Jenže tím jsem si vůbec nepomohla. Verča mi pořád vyčítala, že jsem opustila bezva kluka, který o mně stál a další bla, bla...

 

Pak pomalu ubíhaly čtyři roky (mezitím i jedno zdravotní zhroucení, kvůli němuž jsem musela opakovat druhý ročník). Honza mi sem tam napsal a občas ( tak jednou za půl roku maximálně) mě přemluvil a my šli společně ven. Asi si říkáte, že na tom není nic divného, ale je. Pokaždé, když jsme se viděli, se ke mně choval jako ke své holce. Chtěl mě líbat, neustále mě objímal a furt žmoulal moji ruku. Kdykoliv to udělal, já se na něj naštvala a další půl rok o něm nechtěla vědět. Takhle to šlo ty čtyři roky.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Letos v březnu měla Verča, má nejlepší kamarádka, maturitní ples, na který mě pozvala. A jelikož to byla i bývalá škola Honzy, šel tam samozřejmě taky. Měla jsem z toho obrovský strach. Původně jsem tam ani nechtěla jít, ale pak jsem si řekla: "Je to ples tvé nejlepší kamarádky! Přestaň fňukat a postav se svému strachu." A tak jsem to udělala. Na plese jsem si uvědomila, jak je mi s Honzou příjemně. Mohli bychom kecat do nekonečna a o čemkoli. Když mě pozval na zmrzlinu, zdráhala jsem se, ale nakonec jsem přijala.

 

Takhle jako kamarádi jsme se viděli ještě párkrát. Pak jsem si začala uvědomovat, že je mi s ním víc než dobře. Moje druhá nejlepší kámoška ze střední mi poradila, abych to zkusila a šla s ním znova do vztahu. A protože nebyla jediná, kdo mi to radil, šla jsem do toho. Tři následující měsíce jsem s ním byla opět šťastná a rozuměli jsme si víc, než před lety (možná proto, že jsme oba dospěli). A i když jsem do něj nebyla zamilovaná, uvědomovala jsem si hloubku citu, který k němu chovám. Čtvrtý měsíc našeho chození byl katastrofa. Začali se mi vracet deprese a špatné nálady. Místo, aby mi pomohl a postavil mě zase na nohy, mě nechal.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Platonická láska nebo osudový omyl?
VAŠE PŘÍBĚHY: Naši lásku zaskočila smrt
VAŠE PŘÍBĚHY: Z obyčejné lásky do vězeňské cely!


Za čtyři dny od našeho rozchodu si našel jinou dívku. Zatímco ji si dal na facebook hned (na můj svátek), mě za ty čtyři měsíce odmítal to přijmout. Nechci tu řešit hloupej facebook, to jen tak pro doplnění. A když jsme se jednu sobotu příšerně pohádali, napsala jsem hnusnou zprávu právě na fb jeho holce, Jeny. Pak jsme si začaly psát a během dvou dnů se z nás staly kamarádky. Ale pozor, má to háček. Honza, ten podrazák, zatímco chodil se mnou, chodil i s Jeny! Přišly jsme na to společně, když jsem jí vyprávěla o rozchodu s ním a jak brzo si našel ji. S ní prý už ale chodí půl roku!

 

Po zdlouhavém vysvětlování od Honzy jsem mu odpustila. A k mé smůle, Jeny taky. Honzu rozhodně nechci zpátky, ale Jeny taky zklamala. Tvrdila mi, jak se s ním rozejde. Udělá to jednou, udělá to zas. A teď mu dala druhou šanci. A jsem to zase já, kdo všechno ztratil a ostrouhal. Teď mi poraďte. Mám se dál s Honzou a Jeny bavit? Bojím se totiž, že to nedokážu. Nechci už zase propadnout depresím. Řekla bych, že se uzavřu do sebe a nějaký čas budu jen schránka bez duše...

 

 Autorka získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500 Kč.

 

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment/Thinkstockphotos)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Krvavá romance – Krutá láska
Sára je ve velkém nebezpečí. Emilia prahne po pomstě a nic ji nemůže zastavit. Po únosu Sáry stojí Jonathan před velkým rozhodnutím: vydá Dustina a zbaví se tak soka jednou provždy, nebo bude chránit Sářin život, který je pevně spoután s Dustinovým? Mají vůbec Sára a Dustin naději na společnou budoucnost?
 

Dračí oči – Čarodějka
Učit se tančit, vyšívat a jak být hezká? To není nic pro princeznu Elenu. Chce bojovat po boku bratrů a prožívat velká dobrodružství. Ani se nenaděje a její sen se začne stávat skutečností. Osudové setkání s rudým drakem Ašrakem změní malé princezně život. Musí opustit svůj domov a odjet k elfům do kouzelného lesa, kde se má naučit ovládat a hlavně skrývat magii, která jí koluje v žilách. Nejde však o žádnou prestižní školu pro mladé dámy...
Dokáže Elena čelit všem změnám a nástrahám osudu, které na ni čekají? S pomocí mladého draka Charlika a svérázného přítele Michaela na to nebude sama. Bude to však stačit? Nepůjde totiž jen o ni, ale o budoucnost celého světa!
 

Serafína – Příběh draků
V zemi zvané Gored žijí již po desetiletí lidé a draci v míru. Po tajemné smrti lidského prince je však příměří ohroženo. Podaří se Serafíně, která před světem skrývá své životní tajemství, odhalit skutečného vraha? Budoucnost draků je v sázce a v Goredu již není pro nikoho bezpečno.
 

EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?
 

Věk magie – Do propasti
Londýn 1897.
Hrozba zániku lidské civilizace jak ji známe je stále větší. Jonathan musí společně se svými přáteli pradávný zdroj magie zkrotit a navždy uzavřít. Aby se dostali k místu, kde je zdroj ukryt, musí nastoupit na palubu lodě navěky zahalené mlhou. Podaří se jim uniknout před nebezpečím, které se na lodi skrývá? Dostanou se včas ke zdroji magie? Čas ubíhá a síla magie roste…

 3 hlasů
Vaše hodnocení