Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zakazují vám ve škole mobily, nebo učitelky mlčky přihlíží tomu, jak pod lavicí chatujete na facebooku? Jak benevolentní jsou na vaší škole?

Ve škole bez mobilu! Jak přísní jsou na vás

Mobil ve škole
zdroj: Thinkstockphotos Mobil ve škole
aktualizováno 19.06.2013, 00:00 | 19.06.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zakazují vám ve škole mobily, nebo učitelky mlčky přihlíží tomu, jak pod lavicí chatujete na facebooku? Jak benevolentní jsou na vaší škole?

Prázdniny už jsou skoro na spadnutí a určitě se na ně moc těšíš. Konečně žádné učení, buzerování a věčné zákazy. A na jeden takový si posvítíme právě v tomto článku.


Jak to máte ve škole s mobily? Musíte je mít celé vyučování vypnuté? Nebo je dokonce nesmíte do třídy vůbec nosit? Nebo to u vás nikdo neřeší a o hodinách si v klidu chatujete, nebo dokonce při písemce lovíte odpovědi na internetu?

 

Anketa
Zakazují vám ve škole mobily?
 

 

Proč vlastně mobil učitelům tolik vadí? Zvonení a pípání SMSek je ruší od výkladu, když vidí, že si místo poslouchání výkladu s někým dopisuješ, je jim jasné, že z látky si toho moc nepamatuješ. A co teprve při písemkách, kdy je připojení k internetu snadným nástrojem, jak si zajistit lepší známku.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Obejdeš se bez internetu v mobilu?
Dokážeš žít bez mobilu – alespoň na den?
Bojíš se písemky? Vyrob si tahák

 

Oblíbená kratochvíle učitelek a učitelů je zabavování různých věcí, kterými si zpříjemňujeme nudnou hodinu. „Dostaneš to až po hodině“ nebo ještě hrůznější „vrátím ti to na konci školního roku“ jsou výhrůžky, které v tu chvíli slyšet fakt nechceme. Ale s mobilem by tohle šlo dost těžko, přeci jen má již vyšší hodnotu.

 

Anketa
Zabavují vám učitelé mobily?
 

 

Jak by to mělo být ideálně? Nemají mobily ve škole co dělat, protože vás odvádí od vyučování? Nebo učitelé nemají právo vám je zakazovat, abyste mohli být ve spojení a pod neustálým dohledem rodičů? Kde je podle tebe pravda? Tvůj názor nás zajímá. Poděl se o něj v komentářích.3 hlasů
Vaše hodnocení