Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě na Intstagramu denně vidíte desítky perfektních fotek, až se divíte, jak se někomu mohla takhle pěkná fotografie povést. Odpověď je jednoduchá. Dívky na snímcích zkrátka měly šikovného a odvážného fotografa. Pokud ale svého osobního fotogra...

Veselá galerie: Co všechno kluci udělají kvůli Instagramu své přítelkyně?

Boyfriends of Instagram
zdroj: Instagram Boyfriends of Instagram
aktualizováno 17.10.2019, 00:00 | 17.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Určitě na Intstagramu denně vidíte desítky perfektních fotek, až se divíte, jak se někomu mohla takhle pěkná fotografie povést. Odpověď je jednoduchá. Dívky na snímcích zkrátka měly šikovného a odvážného fotografa. Pokud ale svého osobního fotografa nemáte, bude na sebe muset vzít jeho odpovědnost váš kluk.

Za každou dokonalou instagramovou fotkou stojí něco, co na snímku není vidět. Někdy ji po dlouhém přemlouvání neochotně udělá přítel dívky, která se na fotce nachází. Tito kluci jsou ale vlastně nedocenění hrdinové a bezmála kaskadéři, když si vezmete, co všechno musí pro perfektní záběr a spokojenost přítelkyně podniknout. To dokazují ti, kteří se objevují na instagramovém profilu Boyfriends of Instagram. Tato stránka už má díky své vtipnosti přes 250 tisíc fanoušků.


Muži si tu dělají sami ze sebe i ze svých přítelkyň legraci. Zákulisní fotky z pózování na Instagram ukazují, jak moc jsou poslušní kluci ochotní riskovat, aby své polovičky potěšili a aby jejich dívka měla velké množství lajků. Někdy je vidíte, jak se válejí po zemi, jindy balancují na okraji vířivky, dají nohy do praku nebo vylezou na ramena jiného muže.

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)


Na většině fotek se muži se nacházejí ve velmi nepřirozených, někdy až trapných pozicích, jen aby udělali upřímně vypadající instagramovou fotku. Na rozdíl od nich jejich ženy na fotkách působí uvolněným dojmem, například zamyšleně koukají do dálky nebo relaxují na pláži. Oblíbená je samozřejmě také póza typu „následuj mě“, tedy když přítel drží ruku dívky, která jde dopředu. A někdy se zase stane, že stejný nápad na fotku dostane víc lidí najednou.

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaký je rozdíl mezi fotkami na Instagramu a realitou? To ukazuje tato modelka!
Jak na Instagramu získat více followers? Okoukaly jsme triky úspěšných blogerek!
Instagramová hvězda se nebojí ukázat, co se skrývá za jejími dokonalými fotkami!


Myslely jste si doteď, že všechny ty půvabné fotky Instagramerek, které obdivujete, vznikly tak nějak náhodou a za pochodu? Omyl, vše bylo dokonale promyšlené a hlavní úlohu sehrál hlavně jejich přítel. Tyto záběry rozhodně nevznikly spontánně a dokonalý snímek často stál muže jeho důstojnost. Musel se postavit do velmi nepříjemné pozice, jen aby naplnil uměleckou vizi své partnerky!

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)


Je třeba si ale uvědomit, že někdy může být takové focení i dost nebezpečné. Některé ze snímků ukazují muže, kteří při dělání fotky leží na frekventovaných silnicích nebo vylézají na stromy, aby ženu shora vyfotili se spadaným listím. To by je mohlo stát i víc než jen jejich čest, nic se proto nemá přehánět.

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)

 

Boyfriends of Instagram
(Foto: Instagram)


Podívejte se do galerie, co dalšího muži pro úžasnou fotku podnikli. Chtěly byste kluka, který by vás takhle fotil?

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii



0 hlasů
Vaše hodnocení