Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nudíš se? Pak pro tebe máme zajímavý druh zábavy, který ti vyplní volné odpoledne. Co si takhle vyrobit slime, který se těší velké oblibě v zahraničí. Jednoduše řečeno jde o výrobu slizu, se kterým si užiješ mnoho legrace. Dobrou zprávou je, že k ...

Zábava, kterou milují teenageři po celém světě! Vyrob si SLIME i ty

Sliz
zdroj: Thinkstockphotos Sliz
aktualizováno 24.05.2018, 00:00 | 24.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Nudíš se? Pak pro tebe máme zajímavý druh zábavy, který ti vyplní volné odpoledne. Co si takhle vyrobit slime, který se těší velké oblibě v zahraničí. Jednoduše řečeno jde o výrobu slizu, se kterým si užiješ mnoho legrace. Dobrou zprávou je, že k samotné výrobě budeš potřebovat jenom tři ingredience.

Výroba slizu není obtížná, ale vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Je důležité, abys postupovala přesně podle návodu, jedině tak vytvoříš ten nejlepší sliz.


Co budeš potřebovat:
Prací gel
Lepidlo
Třpytky

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyrob si ROZJASŇOVAČ ve stylu Kim Kardashian! DIY
DIY: Chceš mít rty k zulíbání? Vyrob si LIP SCRUB
DIY: Neuvěříš, z čeho si můžeš vyrobit populární HOUBIČKU NA MAKE-UP!


Jak na to:
1. Připrav si menší misku, do které nalij prací gel. Některé gely nejsou k přípravě slizu ideální, a tak se podívej na internet, kde najdeš, které značky jsou nejvhodnější.


2. K pracímu gelu přilij tekuté lepidlo. Následně je důležité lepidlo zapracovat do gelu. Většina teenagerů se shoduje v tom, že nejlépe uděláš, když ho lžičkou do gelu „zahrabeš“.


3. Se vznikající hmotou si hezky pohraj. Měla by ti vzkniknout hmota pevné struktury. 

 


4. Následně hmotu omyj a vlož ji do misky s horkou vodou. Postupem času by hmota měla změknout. Většinou postačí, když se hmota bude koupat pět minut.


5. Po vyndání z vody tě čeká nejkreativnější část, během které můžeš do hmoty sypat barevné třpytky. Zvol si třpytky, které k sobě budou ladit a nezapomeň je do slizu důkladně zapracovat.


Voilà, máš hotovo!0 hlasů
Vaše hodnocení