Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je sice fajn, když máme každá nějaký svůj vzor, zkrátka oblíbenou osobnost, kterou obdivujeme a máme rády. Jenže co pak dělat s problémem, když se do někoho takového opravdu zamilujeme?

Zamilovaná do celebrity? Jak se z toho nezbláznit

Fanynka
zdroj: Thinkstockphotos Fanynka
aktualizováno 08.06.2019, 00:00 | 08.06.2019, 00:00 | Krasna.cz/Monika Bílková

Je sice fajn, když máme každá nějaký svůj vzor, zkrátka oblíbenou osobnost, kterou obdivujeme a máme rády. Jenže co pak dělat s problémem, když se do někoho takového opravdu zamilujeme?

Myslím, že mnohým z nás se něco takového stalo. Začíná to celé vlastně docela nevinně. Sbíráme články a informace, vylepujeme si fotky a plakáty... Ale potom vlastně zjišťujeme, že už jsme skoro posedlé. Že na autogramiády už nechodíme jen pro vytoužený podpis, ale hlavně proto, abychom na pana Božského zapůsobily a udělaly dojem. Tajně doufáme, že zrovna nám se poštěstí a splní se nám sen.

 

Teď se ale ptám, jestli to některé dívce před námi někdy vyšlo. Vyšlo, ale to bylo jenom v pohádkově přeslazených romantických komediích, které se nás snaží odreagovat a vštípit nám myšlenky,že to jde...a dodat naději. Ale nic takového mnohdy nepřichází.


Nejhorší je, když stále věříme a doufáme v zázrak a náš hvězdný vyvolený si záhy najde nějakou přítelkyni. A - naneštěstí - je to většinou dívka přibližně stejně stará, podobně slavná a nejlépe ze stejné branže.

 


Jak potom na někoho takového, o kom se v médiích stále mluví, zapomenout? Je to těžké, ale dá se to.


Tedy ne úplně zapomenout, protože když jste ho začaly mít rády jednou, tak už se ten cit asi nijak významně nepřetrhne, ale jde se přesvědčit o tom, že není ten pravý.


Důležité je napsat si seznam věcí, kterých si na něm vlastně opravdu vážíš a ceníš si jich, a potom také naopak věci a vlastnosti, které na něm nemáš ráda vůbec.

 

Mohl by být opravdu tvůj kluk? Šlo by tu skutečně o pravou lásku na celý život? Uvědom si, že pokud jako kladnou vlastnost svého vysněného slavného kluka máš, že je "prostě úžasnej, nádhernej a neodolatelnej", tak to není nic, co by nasvědčovalo lásce. Fajn, je to sice určité kritérium, podle kterého svůj protějšek často hodnotíme a vybíráme si ho, ale tenhle krasavec nebude navždy krásný. Jednoho dne zestárne a co dělat s bývalým krasavcem, když nic jiného o něm vlastně říct nedokážeš?

 

A i když je krásný navenek, neznamená to, že totéž platí i uvnitř. Možná že má bohatství, ale nejdřív zjisti, jestli má zlaté srdce a vůbec ti za něco stojí.7 hlasů
Vaše hodnocení