Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Panenka Barbie z Ukrajiny Valeria Lukyanová nedávno šokovala svým výrokem, že by zakázala míchání etnik a plození míšenců. Pozornost si hodlá udržet, a tak odhalila, jak vypadá ve skutečnosti.

Živá Barbie ŠOKUJE! Máme fotku, jak vypadá ve skutečnosti

Valeria Lukyanova
zdroj: facebook.com Valeria Lukyanova
aktualizováno 30.04.2014, 00:00 | 30.04.2014, 00:00 | TN.cz / pet

"Panenka Barbie" z Ukrajiny Valeria Lukyanová nedávno šokovala svým výrokem, že by zakázala míchání etnik a plození míšenců. Pozornost si hodlá udržet, a tak odhalila, jak vypadá ve skutečnosti.

Když osmadvacetiletá žena sundá velké množství make-upu a nevkusné oblečení, vypadá úplně jinak. "Lidská Barbie" má několik plastických operací, aby se co nejvíc podobala svému idolu.

 

Fotogalerie

1 / 4 Otevřít fotogalerii

 

Přesto když Ukrajinka odstraní výrazné líčení, je z ní relativně normálně půvabná blondýnka. Avšak těžko říct, že tato podivuhodná bytost vede normální rodinný život. Má arménského manžela a dcerušku, ale tu už teď kvůli velkému nosu plánuje poslat na plastiku. 

 

Valeria Lukyanova
(Foto: Facebook official)

 

Valeria Lukyanová se považuje za astrální bytost a říká o sobě, že je breathariánka.  Prý nemusí jíst, pít ani spát - všechnu potřebnou energií jí údajně dává pouze vzduch.

 

Zřejmě to ale bude stejná póza jako její zjev, když se pohybuje na veřejnosti. Podle vyzáblé postavy toho sice moc nesní, ale zdání klame. Možná se ve své kuchyni "láduje", seč jí žaludek stačí.  

 

ČTĚTE TAKÉ:

Živá Barbie přitvrzuje a ukazuje už i bradavky. Líbí se vám? Hlasujte!

Překvapující proměna: Také panenka Barbie už není anorektička. Podívejte se, jak přibrala!9 hlasů
Vaše hodnocení