Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nebaví tě holit si obden intimní partie, ale přesto bys je chtěla mít hladké a bez chloupků? Vyzkoušej brazilskou depilaci.

Brazilská depilace

aktualizováno 23.07.2011, 00:03 | 23.07.2011, 00:00 | tej

Nebaví tě holit si obden intimní partie, ale přesto bys je chtěla mít hladké a bez chloupků? Vyzkoušej brazilskou depilaci.

Možná tě zajímá, co to vlastně brazilská depilace je. Je to moderní trend, který k nám přišel z Brazílie a USA. Jedná se o úplné odstranění chloupků v intimních partií a v tříslech. Po dohodě je možné nechat na přirození z chloupků třeba proužek či trojúhelníček.

 

Jaké jsou podmínky?

 

Chloupky by měly být dlouhé aspoň 0,5 centimetru, ale zároveň by neměly být delší než jeden centimetr, protože by aplikování pasty nepříjemně tahalo. V místech, která budeš depilovat, bys neměla mít žádné ranky či stroupky, protože ty se depilací strhnou.

 

 

Jak depilace probíhá?

 

Na intimní místa se ti nanese několik vrstev cukrové pasty či speciálního roztoku. Chloupky na těchto místech se následně strhnou pryč. Zpočátku se na depilovaném místě projeví vyrážka, ale je to normální reakce. Intimní místa se pro jistotu přetřou desinfekčním roztokem, který tě může slabě štípat. Je hotovo.

 

Jak dlouho vydrží pokožka hladká?

 

Brazilská depilace je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu máš téměř měsíc klid. Poprvé se ale určitě svěř raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé. Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudeš vědět, že se vytrhávají.

 

 

Co se doporučuje po depilaci?

 

Aspoň jeden den bys na vyholené místo neměla používat žádný kosmetický přípravek, dokonce ani mýdla na intimní hygienu. Genitálie si večer omyj pouze vodou. Pokud se ti později stane, že budou chloupky zarůstat, zkus si vzít trochu masážního krému a místo promasírovat. Tím nastavíš správný směr růstu chloupku.


Kolik stojí a kde jí provádějí?

 

Za brazilskou depilaci dáš přibližně 500 korun, ale cena se pohybuje různě. Někde také záleží jak dlouho to trvá, protože u dívky, která jde poprvé, trvá depilace přibližně 15 minut, kdežto po několika depilacích stačí asi 5 minut.
 4 hlasů
Vaše hodnocení