Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kámoška ti svěřila něco děsně tajného a tys jí slíbila, že to fakt nikomu nevykecáš. Co když tě teď ale svrbí na jazyku?

Jak udržet tajemství

Tajemství
zdroj: Thinkstockphotos Tajemství
aktualizováno 15.01.2017, 00:26 | 15.01.2017, 00:26 | Krasna.cz/trm

Kámoška ti svěřila něco děsně tajného a tys jí slíbila, že to fakt nikomu nevykecáš. Co když tě teď ale svrbí na jazyku?

"Slib, že to nikdy nikomu neřekneš." Tahle větička ti teď vybruje hlavou a ty bys tak moc potřebovala ten pikantní drb předat dál, aby se ti ulevilo.

 

Napiš ho

Říká se, že když tajemství napíšeš, je to jako bys ho někomu pověděla. Bacha ale, kam ho píšeš. D otvého tajného deníčku to bude OK, na blog nebo facebook by to nebylo ideální. ;-)

 

Proč je to tajné

Popřemýšlej, proč je to vlastně tajné. Udělala kámoška něco nezákonného, kvůli čemu by třeba mohla mít i opletačky se zákonem? To bys jí svou ukecaností pěkně zavařila. Když budeš znát riziko, ani tě nenapadne otevřít pusu.


Pošli ho dál, ale chytře

Bavíš se s lidmi, které tvoje kamarádka nezná a oni neznají ji. Najednou přijde na řeč téma, které se vašeho tajemství tak trochu týká. Přidej svou historku k dobru stylem "to jedna moje známá kdysi...". Zbavíš se tíživého tajemství, ale přitom tím kámošku neohrozíš. Tedy za předpokladu, že její historka nebyla naprosto unikátní.

 

Nechtěj ho slyšet

Víš o sobě, že jsi drba a že u tebe žádné tajemství dlouho nevydrží? Klidně to na sebe práskni. Když se ti bude chtít kamarádka s něčím svěřit, zadrž jí a řekni, že občas rychleji mluvíš, než myslíš a mohlo by ti to nechtíc vyklouznout. Ne nadarmo se říká, že jediná možnost jak udržet tajemství, je nikomu ho neříct.0 hlasů
Vaše hodnocení